Рицарки на Бялото кантарче - кой каза, че... 21.01.2008 - 27.01.2008

  • 19 527
  • 674
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 873
Пинки,да оздравяваш.Туй болестите са гадна работа.
У дома един през друг се надпреварват кой ще се разболее по -напред.Писна ми.

Сега се сетих,че днес,преди  13 години се сгодихме с моя мил съпруг.Да ми е жив и здрав.Все така да ме слуша и обича. Laughing

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 08:31 от Ванчето

# 16
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Пинки и на Ванчето мъжО - да оздравяват. Praynig Hug Аз харесвам гласове на кабаретни певици хихихи. Ванче, на мъж ти гласът как е?  Laughing Майтап, бе Уили!
А, не съм съгласна Пуки да сменя името. Може да смени подхода, тактиката, хората наоколо - ама името й не давам! Много си е убаво.

Пия тука кафе и се опитвам да се осаферя, че трябва да вървя да се трудя. Що станах толкова рано, да ме пита човек - имам още 1/2 час...

Теглих се снощи на новия кантар - успях да го задвижа  ooooh! След умопомрачителните 68 и колко беше с дрехи, вечерта показа 67.1, а сутринта - 66 и забравих колко. Абе може ли цяло кило да се смъкне за няколко часа сън? Май не съм намерила най-нивелираното място в тая баня - тя на едни плочки, малко по-големи от него (от кантарЯ, става дума...)  ooooh!
Кафе?

И да сервирате на мъжете си кафе в такава чаша... (казва - съблечи ме  Party)

# 17
  • Мнения: 1 369
Добро утро  Hug
Айче, Ванче, Евич, Пинки, Мила  Hug
Благодаря за кафетата   bouquet
Болничките - да оздравяват бързо, на всички много усмивки и леко справяне с проблемите  Hug

Ник'ъв режим не съм спазвала тия дни, имам поражения  ooooh! Мойте домашни не ме бяха виждали 3 седмици и като ревнаха - ма ти още си отслабнала  Thinking аз обяснявам, че не съм и искам още, ама кой да ме слуша  Tired Както и да е. Заредила съм няколко кофи домашно кисело мляко - гъсто, мазно и без грам консервант  Party, дроб по селски, други мръвки и млечности и да видим до къде ще го докарам  Crazy Само забравих броколитУ за работа, ама днес ще мина и без него  Laughing

На всички хубав ден  Hug
а как ми се спииииииии  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 487
  Пинки  Hug, ша са опраиш , няма де да одиш  Peace

  Ванче , не го мисли тва кило , щото е фалшиво. До края на седмицата ще си на минус. Как го редуваш сега Дюкана  newsm78 Кога ти беше рождения ден? Да ти напомням за петте кила  Laughing
 Можеше да ги оставиш твойте болни. Криската щеше да гледа Митето Laughing

  Мила , моя кантар само като го мръдна и ми показва различно.А ми стои в коридора и честичко го подритваме. Като го купих и се претеглих първия път ме изкара с 2.5 кг повече от стария. Shocked

  Много задачи имам днес , а още се ослушвам  Rolling Eyes И домашни и ходене по града. Ще чакам да се вдигне гадната мъгла и тогава .

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 08:43 от Айя

# 19
  • Мнения: 1 280
Ван4е ,да сте живи и здрави,много да се обичате,ама то как няма теб някой да те обича...? Освен вси4ко друго и тия вкусотии дето ги въртиш...за тортите да не казвам,4е лиги ми тръгнаха...Имам в хладилника торта.. Embarassed,дали да ненамина да я видя милата,дали не е умряла от студ? Мога да и предложа по-добо местенце...в моето корем4е..... Rolling Eyes

# 20
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Ван4е ,да сте живи и здрави,много да се обичате,ама то как няма теб някой да те обича...? Освен вси4ко друго и тия вкусотии дето ги въртиш...за тортите да не казвам,4е лиги ми тръгнаха...Имам в хладилника торта.. Embarassed,дали да ненамина да я видя милата,дали не е умряла от студ? Мога да и предложа по-добо местенце...в моето корем4е..... Rolling Eyes
НЕдей - остави я да страда - така й се пада! Ще ти завижда, че си елегантна, а и ти няма да си гузна пред себе си.
Много съм бодра, ама пия кафе с млякоооо - все едно закусвам, де...
Айче, ма тоя е електронен - дето като закове килата и уж тези трябва да са. Така ми се иска на мен, де. Иначе, като го сложа на някакво място и се претегля 2 пъти едно след друго, все същото ме изкарва...
Абе трябва да му избера някакво място за теглене, дето да го запомня - ама как ще стане... newsm78

# 21
  • Мнения: 1 387
Добро утро и от мен!
Ох,не мога да се събудя още!Ванче мерси за кафето!
Мила честито за теста!Няколко дни не съм писала тук и затова не съм ти честитила досега.Днес пратих каката на градина,че от един месец не е ходила и дано сега да имам повече време за спорт и за писане и четене тук!
През почивните дни имам две прегрешения-две пърчета торта-  едно за събота и едно за неделя. EmbarassedНо днес вече сериозно!Сега си хапнах половин кофа кисело мляко с една лъжица сирене,една лъжица сметана и малко канела.Голям бъркоч,но ми хареса
[color=green]Приятен ден на всички и болните да оздравяват![/color]

# 22
  • Мнения: 5 873

  Ванче , не го мисли тва кило , щото е фалшиво. До края на седмицата ще си на минус. Как го редуваш сега Дюкана  newsm78 Кога ти беше рождения ден? Да ти напомням за петте кила  Laughing

Абе фалшиво,ама ми отрови малкото душа дет ми е останала. SadИ ако съм яла нещо дет не трябва,ще си замълча,ама то...Кво му викаш на туй. Crossing Arms
Пък Дюкана го редувам както ми падне.Когато мога , карам само на протеини -ден,два,после правя нещо зеленчуково и си карам П+З.Не съм в крак се тези схеми техните- 3/4 или 5/5.Нямам пари ,за да си го позволя.За съжаление,защото по-успешен и лесен за изпълнение диетичен режим не съм правила.
РД имам на 30 май.До тогава трябва да съм поне 65кг.

Пинки,благодаря за пожеланията.И няма да пипаш тортата.
Като каза торта...мъжо на 23 е рожденник. Laughing

Хепи,стига с тез торти.Остави  ги за слабичките.

# 23
  • Мнения: 1 387
Ванче, честит празник, желая ви много любов и дълъг семеен живот!
Мила ,честит кантар! Аз още не съм си купила ,ама стария все още показва 60 и явно ме чака да стана толкова  Laughing Е ще има да чааааааааака! След обяд обаче ще се премеря ,че да видим ! Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 280
Ама ние да не сме дебели,бря? Ние сме пухкаФки и апетитни..../веднага другите да кажат ,4е съм права! /  Няма да пипам таз торта дето се е мушнала в хладилника ми...с тия рошави кокосови стърготини,и тоя гаден ананас...да си умира там от студ във ваниловият крем..хм!...Отивам да спя ,един бърз душ и в леглото..в банята нямам торта,да не си помислите...аз да си кажа... Hug

# 25
  • Мнения: 306
Здрасти и от мен от днес се захващам сериозно ,ще ви пиша по късно за изследванията.

# 26
  • Мнения: 5 873
Хепи,благодаря ти.Обаче туй с меренето следобед.По-добре,утре,като се събудиш,след тоалет,на гладно.Най-реални показания дава. Peace

Пинки,че от къде да знаем дали няма торта в банята?А? Laughing

Данче,пиши после.

# 27
  • Мнения: 1 387
Писах,писах,но ми свърши сесията и неможах да публикувам ! #Cussing out
Ванче, опитвам се да откажа сладкото и драстично съм го намалила,че то моето си е зависимост направо  Laughing .За меренето не успях сутринта,защото бързах да приготвя и изпратя детето за градина Оправих се набързо и нали още ми се спеше си хапнах ,че не обичам да пия кафе на гладно.Ще те послушам и ще го оставя за утре сутрин!   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 487
  Ванче , честита ти годежна годишнина  bouquet Ама малка те излъгал Митака , ей  Mr. Green
  Ние на времето се сгодихме на 31март. Познай на другия ден дали някой ни вярваше  Laughing

  Аз до 30 май десет мисля да свалям  Crazy, че ти пет ли няма да можеш  Peace

  Данче , ще чакаме да кажеш. И що така бавно тия изследвания , за толкова малко дете  newsm78

# 29
  • Мнения: 306
  Ванче , честита ти годежна годишнина  bouquet Ама малка те излъгал Митака , ей  Mr. Green
  Ние на времето се сгодихме на 31март. Познай на другия ден дали някой ни вярваше  Laughing

  Данче , ще чакаме да кажеш. И що така бавно тия изследвания , за толкова малко дете  newsm78
защото е микробиология Whistling

Общи условия

Активация на акаунт