Без риза под сакото?

  • 2 389
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 263
аз с риск да съм контра на тона в темата ще кажа, че под сако нищо друго не ме кефи освен риза и ми простее.

Aurora и аз така си мислех до скоро. Но се харесвам така както ходя сега с блузи под сакото и после за моя радост разбира се виждам, че и други са на това мнение.
Естествено всеки има право на мнение де!  Simple Smile

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Категорично и само блуза за под сакото. Ризата ми е адски стринкинска. Лично мнение, ама нали то се търси в случая  Twisted Evil

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз риза не обичам да нося и имам само няколко, пък се налага също да ходя костюмирана на работа. Нося по-официални тънки, прилепнали блузки под сакото в подходящ цвят. Харесвам тази комбинация и ми се струва достатъчно елегантно.

# 18
  • Мнения: 410
И според мен комбинация от риза + сако бие на лелчински маниер или е стандартна при много богати бизнес-дами в огромни компании.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Как да не става? В по-големите магазини за костюми предлагат и подходящи блузки.
На мен например с риза зимата ми е студено, така че предпочитам блузките (дори и най-финните материи с дълъг ръкав ми топлят повече). Избирам такива по врата или пък с деколте - тогава не се виждат от сакото въобще. Проблем е само, че повечето тясни блузки им лепват някакви тинейджърски надписи отгоре.  Twisted Evil Но в подходящите магазини има.
Пробвай и с подходящ цвят боди, много е удобно, елегантно и секси в същото време  Flutter

# 20
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И аз помислих че става въпрос за гола под сакото  Laughing Под сако можеш да носиш всичко ,което е прилепнало по тялото!

това е и моето мнение Peace
иначе гола под сакото не е лоша идея и както каза гръдна обиколка 100.....колегите ти наистина много ще се разсейват Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 263
И според мен комбинация от риза + сако бие на лелчински маниер или е стандартна при много богати бизнес-дами в огромни компании.

 Peace Не бях поглеждала нещата от този аспект, но сега като го казваш се замислих, че наистина е по-младежко с прилепнала блузка или с боди, както казва Катерина78    Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт