Кампания "НИЕ ЧАКАМЕ БЕБЕ"

  • 4 326
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
И на мен ми се иска да си намеря "оригинално" хартиено копие на този календар. На последната страница обаче пише следното:
"Дневник-календар „Ние чакаме бебе”- 15 000 броя, разпространява се безплатно по време на училищата за бременни, на събитията, популяризиращи кампанията „Ние чакаме бебе”, и в
лекарските кабинети в малки населени места."
Та затова си мисля, че няма да го има по пунктовете на Еврофутбол.
На територията на София, Календара можете да получите, ако посетите лекциите през февруари и март на "С 9 месеца на училище".

# 16
  • Мнения: 1 167
И на мен ми се иска да си намеря "оригинално" хартиено копие на този календар. На последната страница обаче пише следното:
"Дневник-календар „Ние чакаме бебе”- 15 000 броя, разпространява се безплатно по време на училищата за бременни, на събитията, популяризиращи кампанията „Ние чакаме бебе”, и в
лекарските кабинети в малки населени места."
Та затова си мисля, че няма да го има по пунктовете на Еврофутбол.
На територията на София, Календара можете да получите, ако посетите лекциите през февруари и март на "С 9 месеца на училище".


Днес присъствах на лекцията на 9 месеца във Варна и попитах за хартиен екземпляр на дневника. Отговориха ми, че не били длъжни да го разпространяват.Останах доста учудена след като в сайта на еврофутбол пише съвсем друго. Къде във Варна да си го намеря????

# 17
  • София
  • Мнения: 6
Нашият тати с голямо удоволствие се включи във ФОТО КОНКУРСА „ЩЕ СТАВАМ ТАТКО”

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Чудесна инициатива! Но защо Варна е пренебрегната?  Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 1 946
А в София ще има ли безплатни училища за бременни? Кога къде? Къде мога да намеря информация за точните дати, часове, места?

# 20
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
А в София ще има ли безплатни училища за бременни? Кога къде? Къде мога да намеря информация за точните дати, часове, места?
С "9 месеца на училище"


На територията на София, Календара можете да получите, ако посетите лекциите през февруари и март на "С 9 месеца на училище".
Идеята на календара е да се разпространи предимно в по-малките населени места! Би трябвало И това да си прочела. Където достъпа до интернет, книги и финансова възможност за полуаване на повече информация е значително по-ограничена.
Училището като цяло дава изключително много информация, безплатно е, а дори е обвинявано, че не разпространява дневника? Не мисля, че е коректно!
Освен това го има в електронен вариант, а скоро ще може и да се попълва. Не виждам причина да недоволстваш. Инициативата е страхотна и за хората който нямат възможност да ползват интернета както нас ...

# 21
  • София
  • Мнения: 1 946
Ама аз не недоволствам. Напротив! Инициативата е наистина прекрасна. Просто в сайта на Еврофутбол не намерих информация за датите на училищата в София...  Blush
Благодаря за линка!  Hug Утре съм там.  Wink

Колкото до календара... разбирам идеята, но е редно да имат възможност и хората от нетолкова малките градове, както и хората, ползващи редовно интернет, поне да си го закупят от някъде. Знам, че има pdf, но друго си е на книжка. И не казвам, че трябва да е безплатно! Naughty Аз лично бих отделила пари за една такава.

Хубави са тези инициативи. Поздравления за организиращите ги!   bouquet

# 22


чудесна кампания!поздравления за организаторите  bouquet

# 23
  • Мнения: 693
Направо ми се прииска второ  Heart Eyes

# 24
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Кампанията наистина е единствена по рода си и тъй като съм от потърпевшите бъдещи майки, сблъскали се с проблемите с които се борят организаторите, напълно ги подкрепям и ще се радвам и повече хора да се включат.
Колкото до платен екземпляр, съмнявам се да бъде издаден, а и това би променило идеята на кампанията. Всички ние тук имаме достъп до информацията, която съдържа календара. А и повече могат да си го разпечатат, ако не успеят да се сдобият с него.
Освен това скоро ще го има и във вариант за електронно попълване, така че съвсем ще сме улеснени. Тогава след като родите, ще може вече попълнен да се разпечата Wink

# 25
  • Мнения: 616
Според мен се прави основно в по-малки градове, понеже там няма почти никакви "училища" и курсове за бременни; в София има под път и над път... във Варна, Бургас, Пловдив... организират се много често, има мисля и постоянни мероприятия;
Така ми се струва на мен, не знам, дали е така в действителност  Peace
Затова е похвално, че и в по-малките градове се прави нещо подобно! А и кой няма близки някъде из страната... аз лично може би така ще отида на събитието в Казанлък!
Поздрави!
  bouquet

# 26
  • софия
  • Мнения: 88
Понеже и аз не съм много бременна решихме с тати да не ходим... дано като ми порастне повечко коремчето да има нещо подобно.... а за календара , аз си го принтирах и се получи много готино Simple Smile еее 100% не е като този дето раздават, но импровизацията ми е успешна Simple Smile сладък е

# 27
  • Мнения: 315
Много хубава кампания, браво  smile3501

# 28
  • Мнения: 616
Видяхте ли рекламата на сп. По-Здрави? с последния брой върви и календара на еврофутбол! Някой питаше за него Simple Smile
Аз в събота отивам на училището в Казанлък, и ще ви споделя впечатления от "първа ръка"  Joy

# 29
  • варна
  • Мнения: 147
Поздравления за организаторите на чудесната кампания!
Дневника го има в новото издание на сп.По-здрави.

Общи условия

Активация на акаунт