LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 46

  • 74 230
  • 2 145
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 883
На някой тия   маратонки да му изглеждат познати Mr. Green? А вижте и сегашната им цена  Shocked


Ха ха ха имам 3 чифта от тях hahaha

# 31
  • Мнения: 1 756
На някой тия   маратонки да му изглеждат познати Mr. Green? А вижте и сегашната им цена  Shocked


Ха ха ха имам 3 чифта от тях hahaha

Успешна седмица на всички нас!
Дано тази тема е пълна с радостни постове за пристигнали пратки, бързо по бързо и най бързо

4ЕСТИТ БАБИН ДЕН НА ВСИЧКИ НАШИ БАБИ
ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВСЕ ТАКА ДА НИ ПОМАГАТ ВЪВ ВСИЧКО
А НИЕ ЩЕ ИМ ПОРЪЧВАМЕ ПОВЕ4КО В ЛАРЕДУТАТА  bouquet

# 32
  • Мнения: 3 214
Успешна семица и да завалят вече пратките   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 1 740
На някой тия   маратонки да му изглеждат познати Mr. Green? А вижте и сегашната им цена  Shocked
hahaha Поне да им бяха сменили снимката като искат толкова при за тях  Joy

# 34
# 35
  • Мнения: 1 666
Значи вместо тук в темата, първо обявяваме несполучливите придобивки в сайта от първия постинг, така ли?! Ще пускам 2 чифта мъжки дънки, които само ми заемат място в гардероба от есента, 1 дамски дънки и форумската дънкова пола.

Успешна седмица, богата на получени пратки за всички!

# 36
  • Мнения: 1 073
На някой тия   маратонки да му изглеждат познати Mr. Green? А вижте и сегашната им цена  Shocked
а колко беше преди  Blush

Ох... ще умра от смях.  Joy Ма това са униформените маратонки на форума, т.нар "евтини" маратонки. Струваха 2.80 Е.  hahaha
И ние също, аз и двете деца!
Убиха ме с тази цена!

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Записвам се да следя темата. Чакам първата си поръчка  Rolling Eyes

# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 1 178
Дължината е 68 мерена от най-високата част на рамото...до врата
под мишниците е 54
  bouquet

Може ли да измериш и ръкав от качулката, мерси!  bouquet
А за еФтините маратонки- взех на синът ми за физическо- не са мръднали. Като ги купувах очаквах да са голям боклук, пък то  Crazy Помните ли тогава колко им беше намалението за да ги докарат на 2.80?  newsm78
Другото ми попадение са едни акрилни пуловер и жилетка за любимия, пак по 2.80.  Shocked Чудни са. Дебна си ги още  Joy

# 41
  • Мнения: 337
нова седмица,нова тема и пълни митници  Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 4 575
Значи вместо тук в темата, първо обявяваме несполучливите придобивки в сайта от първия постинг, така ли?! Ще пускам 2 чифта мъжки дънки, които само ми заемат място в гардероба от есента, 1 дамски дънки и форумската дънкова пола.

Кой номер са дънките и полата? и може ли линкове?

# 43
  • Мнения: 733
Момичета, относно кодовете за черния шлифер и това кой на какъв номер отговаря,  изрових един стар постинг с това:

43982 размер 38/40 шлифер,тренч-кот/или каквото точно означава trench по французки/
43664 размер 42/44 шлифер,тренч-кот/или каквото точно означава trench по французки/
43737 размер 46/48 шлифер,тренч-кот/или каквото точно означава trench по французки/
43745 размер 50/52 шлифер,тренч-кот/или каквото точно означава trench по французки/
43753 размер 54/56 шлифер,тренч-кот/или каквото точно означава trench по французки/

но дали шлифера е като на снимката пусната по-назад.... дай боже  Wink

Успешна нова седмица!

# 44
  • Мнения: 1 196
При мен никой код за намаление на новата колекция не проработи  Sad
Тъкмо ще спестя някой лев (евро)   Joy

Общи условия

Активация на акаунт