За поредната бабина деветина

  • 7 241
  • 140
  •   1
Отговори
# 75
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Ох, тези суеверия ...  Laughing Ако и майката мисли по този начин, не бих отишла, въпреки че аз не вярвам в тях, нито бих я лъгала. Уважавам "вярата" на хората, колкото странна и абсурдна да ми се вижда  ooooh!

# 76
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Я бягай да се радваш на воля на бебо, няма да имаш възможност за първа среша с първа племенница Naughty

# 77
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да им е жива и здрава и много да ги радва  bouquet

# 78
  • Мнения: 434
Боже аман от бабини деветини... половината бебета се обриват след правенето на погачата.. тъй като ги обикалят и пипат доста хора е нормално някой да е забравил да си измие ръцете преди да пипне бебчо.. Ама не разбирате ли.. според бабите е имало някоя в цикъл, която не си е казала Crossing Arms и се почва едно дълго обсъждане коя точно е била..
Бебка се обрина на следващия ден след погачата и като се почнаха едни ти разсъждения коя била, коя не била.. Е да ама детето се оказа с АД и няма да топим оцапани гащи във вода Mr. Green

Поредната бабина деветина, която не бях чувала преди да родя, че видиш ли не трябвало да изпращам и да казвам "чао" на никой преди 40тия ден на детето, че щяло да ми секне млякото..
Е изпратих сигурно 50 човека през това време а още се кърмим... Да, вярно.. някой ден ще секне  Joy

# 79
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Някои хора още живеят в 19 век.Жалко за тях.

# 80
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
то ако почнем да вярваме на всяко суеверие докъде ще стигнем с отглеждането на децата си Laughing

# 81
  • Мнения: 1 367
Как ще слагат яйце във водата!!! #2gunfire Ми да вземат и малко кисело млекце да разбият,и после на бавен огън детенцето...Чудна супичка ще стане,с малко подправчици...В кой век живеем,хора!!!!  #Crazy

# 82
  • Мнения: 1 080
Върви, ама без да се обесняваш много, много, че те са опасни тия, дето си ги вярват тия неща!!!   #Crazy #Crazy #Crazy

# 83
  • Мнения: 363
аз знам,че, когато си неразположена, не може в църква да влизаш!
но това за бебето е пълна простотия!
чувала съм и, че за бебе се черпи едва след 40ия ден! и какви ли не глупости още,но тая води класациите!

# 84
  • София
  • Мнения: 1 529
 Много ,много отдавна един от първите ми спомени е как леля ме къпе в цинково корито/била съм 3-4 годишна/ в което има накисната орехова шума и косата ми с ЖЪЛТЪК от яйце. Имам много гъста коса ,а може и ген да е. Алергии нямам. И сегашните бебешки шампоани могат да причинят алергия.  Важно е, че сега има голям избор и никой никого не може да задължи да ползва това или онова козметично средство. Моите деца не са мазани с мас и са къпани с бебешки сапун и шампоани и тоалетни млека каквито е имало на пазара за времето си.

# 85
  • Мнения: 6 444
А на какво им мирише на тях бебето,че ще го мия със сол и яйце??
Моето свеки пък ме кара с жълтък да го къпя,но така и не ми даде разумно обяснеие защо!

# 86
  • Мнения: 403
Това ме разби ooooh! ooooh! ooooh!Отиди  и без много много обяснения newsm03

# 87
  • Мнения: 724
Оффффффф ама от тея бабешки деветини!

# 88
  • Мнения: 1 632
Аз си изкарах и 2-те деца на 5-6 дена,колко ли жени в цикъл е имало по улиците newsm78  Joy

# 89
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 934
Ама вече от глупости. ooooh! Как пък има хора, които  продължават да вярват на такива щуротии. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт