Лято 2008 в БГ

  • 4 761
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 363
Спомените ми са точно около района на вила Кабана, преди около 9години...Ужас, как лети времето Shocked
Плажа беше невероятно спокоен, хубав, имаше ресторантчета и нощно време беше тихо. Много, много се надявам да не се е променило много от тогава и да е запазил духа си. Praynig

# 16
  • Мнения: 7 605
Спомените ми са точно около района на вила Кабана, преди около 9години...Ужас, как лети времето Shocked
Плажа беше невероятно спокоен, хубав, имаше ресторантчета и нощно време беше тихо. Много, много се надявам да не се е променило много от тогава и да е запазил духа си. Praynig

Трябва да те раzо4аровам  Sad  Има и бар Lounge то4но на плажа, но имат хубаво Мохито пък  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 363
Какъв е този бар Лаундж?  Confused

# 18
  • Мнения: 7 605
Totally Romantic  Peace

# 19
  • Мнения: 1 363
http://villadivavarna.com/location.php
Ето това е хотелчето. Нали Ален Мак е на Журналист или аз съвсем съм объркала краищата на конците? Embarassed Embarassed Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 854
Ей, страшни сте.Благодаря на вси4ки Ви за вклю4ването Hug

Направих заявка кьм х-л Фортуна в Албена и ми обявиха цена от 2000 лева за 13 нощувки в студео(кухненски бокс,спалня,легло и диван), като в цената е вкл.закуска за 2ма,застраховка и курортна такса.За допьлнителна закуска се плаща по 5 лева на калпак(ако например има 3ти 4овек).Ако искаме ве4еря е допьлнително 18 лева на 4овек.Доколкото виждам в сайта им нямат собствен ресторант и консумацията се осьществява в сьседен хотел.

Погледнато в детайл все има някакьв недостатьк из нашите курорти Crazy

Ако бях без дете и мьж щях да си отида на риск и да си намеря в движение квартира...както в доброто старо време..хихи

# 21
  • Мнения: 7 605
Фортуна ли?  newsm78  Май Фламинго  Laughing
А виж дали няма по4ивки от датски туроператори, барабар с полет  Peace  Може да иzлиzа по евтино  Peace

# 22
  • Мнения: 1 854
Фортуна ли?  newsm78  Май Фламинго  Laughing
А виж дали няма по4ивки от датски туроператори, барабар с полет  Peace  Може да иzлиzа по евтино  Peace

Хахаха, сьвсем оплетох конците.Имах предвид Фламинго Grinning
За датски фирми не тьрся, защото искам да се прибера до БГ и оттам да го комбинирам.

# 23
  • Мнения: 7 605
Фортуна ли?  newsm78  Май Фламинго  Laughing
А виж дали няма по4ивки от датски туроператори, барабар с полет  Peace  Може да иzлиzа по евтино  Peace

Хахаха, сьвсем оплетох конците.Имах предвид Фламинго Grinning
За датски фирми не тьрся, защото искам да се прибера до БГ и оттам да го комбинирам.

Ти можеШ примерно да zаминеШ с датски туроператор, първо на Албена,а на място си променяШ датата zа връЩането  Wink  Става  Peace

# 24
  • Мнения: 3 521
Оранжева, нямам идея дали има ТУИ при вас, но ако има провери непременно там за добри цени - от немско работеха с 3-4 хотела из Албена вкл. Фламинго, дори и само за нощувка без полета пак се оказа, че е по-евтино бухването от тук. Иначе, ако взимате рента кар от място е по-голям избора и много по-ниски цените Peace
Фламинго не е лош хотел, но е доста грамаден, а до него има новостроящо се крило(или поне миналото лято имаше - но няма булдозери под прозорците - не се шашкай Laughing). Има много хубав аква комплекс в градината - изсипват се едни кофи, кеф голям.

# 25
  • Мнения: 7 605
Оранжева, нямам идея дали има ТУИ при вас, но ако има провери непременно там за добри цени - от немско работеха с 3-4 хотела из Албена вкл. Фламинго, дори и само за нощувка без полета пак се оказа, че е по-евтино бухването от тук.

Ами тогава могат и от Туи.де да реzервират  Peace

# 26
  • Мнения: 3 521
Примерно Wink.

# 27
  • Мнения: 292
Може да погледнеш и тукhttp://more.start.bg/. Ще намериш доста инфо.

# 28
  • Мнения: 27
Заповядай в Балчик,
х-л Мiстрал е на самата морска алея, х-л Хелиос е на плажа има и др. Можеш да погледнеш и сайтовете им или повече инфо в www.balchik.info
Поздрави

# 29
  • Мнения: 20
Където и да ходите по възможност не през яли или август, тогава е същински ужас за семейство с дете навсякъде по черноморието. Сега ще се опитам да ти помогна с инфомация за курортите, които съм посетила последните лета:
1. Слънчев бряг- ако си на 18, в разгара на купона, нон стоп пияна и разгонена, то това е твоето място! В никакъв случай за малки деца, пенсионери и хора, които отиват на почивка, за да си починат!!!
А и плажа - от големина е добре, но водата бъка от водорасли и медузи, аз не влизам, пък камо ли детето...
2. Свети Влас- има хубави семейни хотели, самата аз не съм отсядала, но имам множество добри отзиви. Зависи дали това е твоят тип място.
3. Албена- добре направено, за семейство ако си вземете ол инклузиве от чужбина ще ви излезе на сметка. Има забавления и за малки и големи, но пак зависи от личните ти предпочитания.
4. Балчик, Каварна- приятни места, стават за почивка на семейство, има необитавани плажове  покрай селата по пътя.
5. Несебър- красиво градче, мнооого пълно в пиковите месеци, приятно за разходка.Плаж особен няма.
6. Созопол- от исторически план също хубаво място, има какво да се разглежда  в града, хубави кръчмета, но за плаж не е нещо особено. Има доста прилични хотели.
7. Приморско- обожавам плажа там и северния и южния, едни от най- хубавите са. Градът средата, края на юни също е приятен. Наистина чалгата извира по стъргалото, но има и други закътани места. Ако ходиш натам си търси хотел към северния плаж, далече от данданията в центъра.
8. Надолу към Царево има страхотни плажове. Наистина страхотни, заслужава си да се посетят!

За тези места се сещам на пурво четене. В крайна сметка какво да ти кажа:
И севера и юга си имат предимства- зависи какво търсиш, в Албена, ще ти е уредено, но няма да имаш възможност на природа и история, в Несебър и Созопол обратното, към Приморско можеш да отидеш да се нарадваш на плажа.
Зависи какво сама ще решиш, че ще ви е най- подходящо!
Успех Wink Wink 

Общи условия

Активация на акаунт