Даите ми кураж

  • 2 570
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
 Hugще успеем повярваи ми понякога хубавите неща стават по бавно ,но си заслужава чакането така че горе главата  Peace

# 16
 Hug И винаги, когато най-малко ги очакваш!  Wink   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 496
Първата ми бременност беше съвсем кратка и завърши с мисед аборт. 6 месеца по-късно отново бях бременна /пазихме се само 2 цикъла/. В началото на 4-ти месец направих страхотен кръвоизлив, но бебето беше живо. Още същия ден кръвоизливът спря като отрязан с нож, стабилизирах се, нямах никакви проблеми до края на бременността и родих здраво дете. Да ми е живо и здраво! А ти дерзай!

# 18
  • Мнения: 122
Страхотно ,благодаря ти такива истории ме карат да продължа напред и да вярвам че след лошото идва и хубаво  PeaceОще веднъж радвам се че ви има и когато се подкрепяме взаимно ставаме по силни и ще успеем в това съм уверена  Hug

# 19
  • Мнения: 486
Първо честито , ако си бременна   bouquet и с риск да те уплаша високото връвно е сериозен проблем, но ... ако се следи и се вземат мерки всичко може да завърши добре.Има лекарства за кръвно при бременни.Важно е да си следиш кръвното, да пиеш подходящите лекарства и  да си следиш бременноста при добър лекар.

# 20
  • София
  • Мнения: 141
Стискам палци всичко да е наред и този месец да се е получило. Та нали, когато искаме нещо много силно, то се получава Simple Smile Аз поне така си казвам и продължавам да се надявам  Simple Smile
Пожелавам ти този месец да ни се похвалиш Simple Smile

# 21
  • Мнения: 363
И аз се моля всичко да е наред и дано ни зарадваш че скоро ще станеш мама

# 22
  • Мнения: 330
Успех и от мен Hug Вярвам,че всичко ще е наред,щом те следи лекар Peace

# 23
  • Мнения: 4
Пожелавам ти много успех миличка и скоро да се збъдне мечтата ти!Стискам палци препятствията да свършат до тук и от сега нататък само щастливи мигове да предстоят!  bouquet

# 24
  • Мнения: 122
е доиде ми точно на датата 27 като по часовник ,знаех си аз че не може да е толкова лесно но някак си се надявах че най после и моят късмет е проработил ,но нищо живота продължава и ви благодаря за подкрепата решила съм да се оставя на течението пък каквото е писано да стане ще стане.Желая успех на всички ви и ви благодаря за подкрепата Hug

# 25
  • Мнения: 174
Аз изкарах последните 2 месеца от бременноста ми с високо кръвно... Сина ми е жив и здрав, Слава на Бога...въпреки 4е се наложи да ме индуцитат (заради кръвното), после ме срязаха по спешност, после имаше усложнения...както и да е... Идеята е - да, трудно и рисковано е, но ако и ти и докторите внимавате - става!

Бих те посъветвала:
а) да ти сменят лекарствата, ако ве4е не са го направили
б) да настояваш да те следят много внимателно (при мен всеки ден от 6м нататък идваше сестра в къщи да следи сърде4ните тонове на бебето и да ми проверява кръвното, аз самата си го мерех мин 3 пъти на ден)
в) след 6тия месец запо4наха да ме гледат на УЗ на всеки 2 седмици, а след 8м всяка седмица
г) старай се да не натрупаш пове4е килограми от нормата. Излишните килограми усложняват хитертони4ните състояния (ако сега си пълни4ка, се върни до норма и тогава забременявай). Следи диетата си - избягвай солено, мазно и пр. противопоказни при хипертония храни (ако можеш, консултирай се с диетолог).
д) след 28 гс попитай доктора си дали смята за уда4но да направиш стероидна инжекция (ускорява узряването на белите дробове на плода и дава по-добър шанс за оцеляване на преждевременно родени бебенца)

Успех!
  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 049
Не е трябвало да чакаш 6 месеца. Докторите ги препорьчват настина от психическа гледна точка, но чисто физически на организма не му трябват повече от 3 менстуални цикьла.  Peace Важното е да бьдеш силна и спокойна и всичко ще бьде наред. Една моя позната акушерка казваше, че на матката й е необходимо най-напред едно упражнение (когато пьрвия опит е неуспешен) за да се подготви за истинското раждане. Погледни го от тази гледна точка и дано скоро се похвалиш с хубава новина!  Hug

# 27
  • Мнения: 232
Аз нямам твоя проблем,но съм с епилепсия,така че също ще трябва да пия лекарства ,ако забременея PraynigНо щом като заболяването е следено от лекар,няма да има проблем.Вярвам,че чудото ще стане. PeaceМоля се и за двете ни дано през най-женския месец да видим така желаните  EFP stork-boy stork-girl.Дано да съм ти била от полза.Успех!

# 28
  • Мнения: 122
Здравейте всички ,отдавна не съм писала но днес не се сдържах маи няма да е и този месец ,защото ми закъснява но теста ми е отрицателен ,а аз не вярвам в чудеса и просто се моля да ми доиде и се притеснявам да не е някакъв генекологичен проблем защото моя цикъл по принцип е редовен.Пожелавам на всички който искат да си имат бебенце да се похвалят най скоро с 2 чертички и на всички дано баба марта ви изненада .Благодаря за страхотната подкрепа която ми оказвате ,защото аз си нямам почти никого а пък на тази тема не се говори ,и за това си пиша тук срещам сродни души които ме подкрепят.Благодаря ви че ви има newsm51

# 29
  • Мнения: 38
пожелавам ти успех .дано скоро да се похвалиш

Общи условия

Активация на акаунт