Споделете 44

  • 21 311
  • 1 087
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Аз съм взела книга на прощъпулника. Сигурно защото не е имало мишка Mr. Green
Споделям, че пак не ми се работи, но едва ли сте изненадани Joy

# 16
  • Мнения: 281
Мария Лу, честито! Марш в готварския да се учиш да правиш питка за прощъпулника! Уверена съм, че ще има и модно списание покрай другите предмети. Simple Smile

Хм, модно списание едва ли...Освен за арт директор...
По-скоро фотоапарат.

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 10:07 от Мария Лу

# 17
  • Мнения: 1 895
Споделям, че почти пропуснах предните две "Споделете". До петък имам "честта" да съм в болничен с един брой госпожица и сигурно ще се обаждам по-редовно от предишните две седмици.

# 18
  • Мнения: 3 405
Рецепта за слънчева питка-прощъпулка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=9290.0;all
аз направих такава на Любо и стана прекрасна.
Бързи и леки крачета пожелаваме на Борис Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 029
Абе, Креми, къде се затри  Hug

# 20
  • Мнения: 7 112
Пипинс, да му е живо и здраво името на Макси!   bouquet
Мария Лу, бързи и здрави да са му крачката на Борис.   bouquet Ти пък къде ще ходиш за 2 години?  Thinking

# 21
  • Мнения: 1 895
Абе, Креми, къде се затри  Hug

Срам Blush Работих Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 281
Мария Лу, бързи и здрави да са му крачката на Борис.   bouquet Ти пък къде ще ходиш за 2 години?  Thinking

Две години ще ходя след него, Рони...

# 23
  • Мнения: 7 112
Добре, спокойна съм, че оправданието е основателно. Grinning Снага не се вае току тъй.  Grinning
Мъглата мога с нож да я нарежа.  Tired
Джули, как е свекърва ти?

# 24
  • Мнения: 2 792
На работа съм, работя, но държа да отбележа, че го правя с нежелание и на сила!
Искам да спя!
Но отивам на оперативка, животът е несправедлив!

# 25
  • Мнения: 4 585
Голям майтап. Под патронажа на кмета Дечо Бояджиев за трета поредна година ще се проведе състезание за най-бързо пълзящо бебе. Мамите ги къткат на финала. Станалото право бебе се декласира, естествено.

# 26
  • Мнения: 516
Кифло, полягвам вместо теб. За какво са приятелите, ако не за помощ.  Hug

# 27
  • Мнения: 4 406
За какво са приятелите, ако не за помощ.  Hug
а след няколко седмици, приятелко, да наминеш към АГ вместо мен да родиш?
за какво са приятелите!!!!!!

# 28
  • Мнения: 2 891
Oooooooooooooooooooooх! Мразя понеделниците!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 421
Денят ми започна по понеделнишки - скандал с една служителна на банковият клон, който ни обслужва.
Две платежни с печат от банката, че са обработени не са "минали". Разследват случая от четвъртък ooooh! и накрая ми казаха, че въпреки очевадната грешка от страна на банката отказват за ми дадат писмо доказващо нашата "невинност" - т.е. по техническа грешка от страна на банката бла,бла,бла, конкретните платежни не са минали на еди коя си дата, а на еди коя си. А ми е необходимо.
 Сега се чудя как да подходя - да се карам още един път с управителя на клона или да изпратя официално писмо до централата.

Общи условия

Активация на акаунт