Моля ви даите съвет жена ми е студена към ласки и нежност а и сексът спря.

  • 6 828
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
Объркал си се нещо. newsm34

# 16
  • Мнения: 274
Решихме  освен всичко друго разнообразие което пробвахме а то не е малко фантазията ми е богата, да пробваме с двойка и с друг мъж.Предварително се бяхме разбрали без алкохол и без някой други неща който нетрябваще да исползваме но тя ме предаваше всеки път като бъобще не се сещаше за това че и аз съм там.Видях е как стене от удоволствие когато в нея е необрязан и как когато вляза аз,а на мен ми казва че и харесвам така както съм си но по нищо не си личи товавидях и чух разликата.

Колко пъти я тропоса Храбрия шивач?

# 17
  • Мнения: 192
Братко ако това е истина така и не разбрах рязан ли си или не, ама и тегли една майна хвани си една любовница и си реши проблема.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Много неграмотно ... Sick

# 19
Здравей,
Съчувствам ти за положението, в което си изпаднал. И според мен си стигнал твърде далеч в хипотезите си, особено пък това с обрязването. Не мисля че обрязан или не е от такова значение. По важно е емоцията,която другия човек създава.
Лично аз мисля, че твоята най-голяма грешка е непрекъснатия ти стремеж да угодиш и зарадваш жена си. Не всяка жена мечтае да е малка принцеса и мога да те уверя, че за една жена, която е зрял и самостоятелен човек този тип поведение може да е доста дразнещо.
Една много красива моя приятелка ми сподели, че безкрайно много я отвращава поведението на мъжете, които я обожават. Готови са на висчко за нея, и точно затова на нея и изглеждат като абсолютни идиоти...
За да имаш една истинска жена до себе си, трябва да си равен на нея, а не да се държиш като неин роб, грижовен баща или някой по-долу от нея.
Опитай си да си възвърнеш самочувствието, а също така да я накараш тя също да се бори за теб! Полученото наготово не винаги е сладко!
Успех!

# 20
  • Мнения: 274
Братко ако това е истина така и не разбрах рязан ли си или не...

И аз не разбрах, но малкта пишка си е малка дори и обрязана...Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 674
И аз не разбирам  ... Rolling Eyes Нещо не е наред тука...ivo333 ми ти просто описваш себе си като" мъж мечта" ...  :35:newsm78

А ти какво хареса в нея, /питам от любопитство/,понеже разбрах че тя винаги си е била такава студена , не се е  променила с годините, нито в първия, нито във втория си брак.  Тоест не е била в началото мила и нежна и  после да има промяна.... Rolling Eyes

Да не би да е лесбийка....а ти да не знаеш? ...Просто евентуални предположения... newsm78

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 00:58 от ЧервеноВинце

# 22
  • Мнения: 215
И аз не разбирам  ... Rolling Eyes Нещо не е наред тука...ivo ми ти просто описваш себе си като" мъж мечта" ... newsm78

А ти какво хареса в нея, /питам от любопитство/,понеже разбрах че тя винаги си е била такава студена , не се е  променила с годините, нито в първия, нито във втория си брак.  Тоест не е била в началото мила и нежна и  после да има промяна.... Rolling Eyes

Да не би да е лесбийка....а ти да не знаеш? ...Просто евентуални предположения... newsm78


А бе нали пъшкала в "тройката"  newsm78 няма да е лесбийка Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 674
И аз не разбирам  ... Rolling Eyes Нещо не е наред тука...ivo ми ти просто описваш себе си като" мъж мечта" ... newsm78

А ти какво хареса в нея, /питам от любопитство/,понеже разбрах че тя винаги си е била такава студена , не се е  променила с годините, нито в първия, нито във втория си брак.  Тоест не е била в началото мила и нежна и  после да има промяна.... Rolling Eyes

Да не би да е лесбийка....а ти да не знаеш? ...Просто евентуални предположения... newsm78


А бе нали пъшкала в "тройката"  newsm78 няма да е лесбийка Mr. Green

А това съм го пропуснала.... Joy

А къде изчезна автора...отдавна не  е писал  ???  newsm78 Мирише на капан... Twisted Evil

# 24
Здравейте не се сърдете че на съм постоянно на линия но ходя на работа а и всички сме болни от грип и това сега е приоритет за мен.Не искам да звучи така че съм мъж мечта но аз така ги разбирам нещата просто правя такива неща защото бих желал и с мен да се държат така знаете за поговорката,не виждам какво лошо има човек да се отдаде изцяло на човека до него нали в една връзка участват двама и би трябвало да се допълват взаймно.А това се секса с други рещението го взехме двамата все пак сме заедно от много време и според нас  по добре е да си разнообразим сексуалния живот защото рано или късно всичко поомръзва и по добре двамата заедно отколкото всеки да си кръшка поотделно.Проблемът е и че половинката ми просто не и представлява интерес нищо което аз направя тя не се смее на мойте шеги не намира нищо забавно в мен докато с всички останали не е така,незнам с всички други нямам проблем с контактуването по природа съм майтапчия и е весело около мен но с човека когото обичам немога да постигна нищо.Така тя постоянно ме комплексира във всичко и взех да се превръщам в доста студена личност което ме тормози та това не съм аз а така губят и двете ни прекрасни деца не ми позволява даже и с тях да се веселя постоянно ме сече да не им досаждам а е толкова хубаво да се забавлявам с тях.На нея не и е позната думата извинявай ако и покажа че бърка в нещо следва пълно безразличие и мълчание.Това всичко просто ме убива.Ако някой може да помогне с някакъв съвет благодаря му предварително.Благодаря и на всички който са се изказали до тук.Моля ви не се бъзикайте с ситуацията всеки може да попадне в нещо такова.

# 25
Нещо на сапунен сериал ми мирише smile3518
И не се бъзикам .
Аз също не се бъзикам  нали за това е този форум не ми отива на годините да се бъзикам

# 26
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз лично неможах да разбера обрязан ли си или не си в края на крайщата?От моя скромен личен опит мога да споделя,че за удоволствието на жената няма значение дали мъжът е обрязан или не.По-скоро всичко е в главата й.

# 27
  • Мнения: 111
Моля ви не се бъзикайте с ситуацията всеки може да попадне в нещо такова.
НЕ! НЕ ВСЕКИ, мой човек!!!

# 28
# 29
  • Мнения: 1 455
Няма разлика дали си обрязан,просто според мен прекалено и ходиш по свирката на жена ти и на нея и е писнало.

Общи условия

Активация на акаунт