Само за мъже

  • 3 025
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
А как се става "яка пичка"? и какви са тия женски номера? newsm78 моля споделете
Това не са женски номера.
Това са номерата на жена, но която яката с й се омешали хормоните
и я тресе тежка форма на след родилна депресия.
А как се става "яка пичка"?
Вскяка една, уважаваща себе си жена
знае отговора на този въпрос... Wink

# 16
според мене причините може да са няколко.
първо той си има любовница!
второ покрай грижите за детето сте стресирани и уморени и желанието и привличането е изчезнало!
трето покрай грижите за детето ти нямаш време за себе си и той не вижда в тебе онази в коята се е влюбил!

# 17
  • Мнения: 521
А защо си мисля, че мъжете не обичат когато собствената им жена се превърне в " яка пичка" Ако са гаджета - ок, но ако е майка на детето му - има проблем.Моя уж не е ревнив, но ако почна да се гримирам, докарвам по-вече и според него вече си имам любовник

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
А защо си мисля, че мъжете не обичат когато собствената им жена се превърне в " яка пичка"
Защото си попаднала на малоумник, извинявай, душко, ама си е така Joy

# 19
  • Мнения: 7 723
А защо си мисля, че мъжете не обичат когато собствената им жена се превърне в " яка пичка" Ако са гаджета - ок, но ако е майка на детето му - има проблем.Моя уж не е ревнив, но ако почна да се гримирам, докарвам по-вече и според него вече си имам любовник
Я за по- сигурно си стой в къщи,
по пеньоар и с ролки на главата,....космати крака
и мишници и глей как ще те заобича.
Тогава ще е сигурен, че си нямаш любовник.
Всъщност, какъв ти е проблема и въпроса? newsm78
(освен, че имаш нужда от наместване на хормоните, де) Wink

# 20
  • Мнения: 423
Проблема в такъв случай е и в двамата. той не те иска, ти не го искаш....защо тогава изобщо трябва да правите секс, след като и двамата нямате нужда от това?
ти пък много веща стана Mr. Green
ми да Mr. Green

# 21
  • BG
  • Мнения: 2 217
Чета те и ми стана някак тъжно ...
Мисля, че детето някак и на двама ви е дошло като изненада (не сте си представяли колко отговорности изисква и че е занимание 24/7) и все още не можете да си синхронизирате новия начин на живот. Това, че и двамата не искате да правите секс говори само за стрес в семейството.
Аз бих ти предложила да излезете само двамата заедно както едно време (надявам се, че има кой да ти помогне с детето за няколко часа). Тогава се гримирай и облечи хубаво - така ще знае, че ти си се постарала заради него.
Все си мисля, че един път като е имало любов не може да изчезне ей така изведнъж ...  newsm78

Желая ти успех - не се предавай ако го обичаш!  Hug

# 22
  • Мнения: 1
Хората се държат с теб така както ги научиш! Уважавай повече себе си, но стой на земята. Апетита идва с яденето после. Игнорирай го и средоточи вниманието си върху детето. Мъжете са като малките деца, трябва да им даваш шоколад, но на малки порцийки, за да не преядат и да им омръзне. Шоколада трябва да е желан. Гали го по перцата, но пак рядко Simple Smile и ще имаш дълъг и щастлив семеен живот Simple Smile Joy

Общи условия

Активация на акаунт