Ужасна ,мъчителна кашлица

  • 3 314
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 164
Ами и при нас кашлицата е суха, чак клед хомеопата стана леееко влажна, но иначе дробовете са му чисти-правих му 2 снимки Tiredсъщо така го водих на компютърно дишане и там е ок Peace

# 16
  • Мнения: 17
Това е чудесно.Може би е нужно повече време,за да се нормализира всичко.Успех!

# 17
  • Мнения: 56
Целта ми не е да плаша никого.Така беше при нас.Алерголога каза,че сме пред астма.В началото на хомеопат.лечение ми се струваше,че се въртим в кръг- ту се подобрявахме,ту се влошавахме.Много усилия ми бяха нужни,за да устискам тогава да продължа по този начин да лекувам детето си,но сега не съжалявам.При сина ми кашлицата беше почти постоянна и суха.Това беше и промяната в началото- кашлицата стана по влажна,а пристъпите по леки.Хрипове в дробовете ми е изчиствал за ден,два.Но това,което се е случило с мойто дете,не значи че точно по този начин ще протече и при вашите- всеки организъм е индивидуален.Мисълта ми беше,че просто явно понякога е нужно повече време,а пък на майките им е нужен кураж - затова и реших да споделя,какво беше при нас.Просто трябва да намерите хомеопат,на когото да вярвате и да му се доверите
Има един сироп изцяло на билкова основа много е ефикасен особено, когато е комбиниран със загряване и изпотяване.
“10-те КОРЕНА”

Общи условия

Активация на акаунт