ох,наистина не издържам! ! !

  • 19 023
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Май го ревнуваш от сестра му? Crazy

# 16
не точно ревност но и аз незнам какво точно не мога да го опиша,просто не искам да е така.искам нормално семейство,нищо повече. Cry явно много искам...

# 17
  • Мнения: 1 843
Aко е точно такова 'гъзене', 'цицене' и подобни, тоест, ако виждаш демонстративно разголване и лъстиви погледи. Мирише на... да речем така - перверзия от по-неприемливия вид - башка инцест (по нашему кръвосмешение) или поне наченки и мерак за подобен.

Ако просто си маат голи и не им пука е друга работа. Има подобни хора и у нас, макар да не сме като северните народи, които го възприемат за доста нормално.
Почни и ти да се развяваш по гащи, поне ще имаш повод да мернеш, кого зяпа повече. И да получиш отговори.

Ако ще ставате семейство и се съмняваш за подобни уклони в бъдещия ти съпруг, по-добре разбери своевременно. Деца искаш, нали? Мисли навреме.

# 18
  • Мнения: 227
Добре,де ..какво значи такъв им бил начина на живот...Както искат да си ходят..но според мен е правилно като има друг човек и те са го приели в тях,да се съобразяват с него.

# 19
  • Мнения: 4
Добре,де ..какво значи такъв им бил начина на живот...Както искат да си ходят..но според мен е правилно като има друг човек и те са го приели в тях,да се съобразяват с него.


 newsm10

# 20
  • Мнения: 274
Ами поразходи се и ти един-два пъти гола пред всички тях !

Добър съвет, стига авторката да не е по-увиснала от бабата Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 406
Положението е наистина неприемливо.Опитай да говориш още веднъж с мъжа ти и ако няма промяна просто стискай зъби една година.Не мисля,че ще постигнеш нещо,ако и ти започнеш да се разхождаш полугола,най-много да дадеш поводи за караници......Но въпреки всичко,цялата работа е много шантава. newsm12

# 22
  • Мнения: 2 131
Добре,де ..какво значи такъв им бил начина на живот...Както искат да си ходят..но според мен е правилно като има друг човек и те са го приели в тях,да се съобразяват с него.

Много правилно. Все пак редно е да има елементарно благоприличие. Ако ходят по бельо - айде, как да е ....... Ама да се разсъбличат, това вече за мен не е нормално.

# 23
  • Мнения: 804
Аз съм била свидетел на още по-неприемлива според мен ситуация - дъщеря на 20 години се разхожда гола пред баща си, той я плясва по дупето и й казва, че е страхотно парче.
Не беше изолиран случай - като ходех да я взема да излизаме все излизаше от банята и не й пукаше изобщо, че баща й е там, майка й, брат й.
Това е начин на живот и отношения в едно семейство. Не е задължително да търсите скрит подтекст и извратени отношения. Тези, които имат такива обикновено изглеждат изключително морални.

Добре,де ..какво значи такъв им бил начина на живот...Както искат да си ходят..но според мен е правилно като има друг човек и те са го приели в тях,да се съобразяват с него.
Ако те са приели този човек като част от семейството, дори не им идва на ум, че това може да го притеснява.
Мисля, че авторката или трябва да се примири и да изчака да си отидат в тяхното жилище или да приеме техният маниер.
Не е възможно да приемате голотата по плажовете, а да ви притеснява в рамките на едно семейство.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 074
Ами поразходи се и ти един-два пъти гола пред всички тях !

Добър съвет, стига авторката да не е по-увиснала от бабата Simple Smile
Тъкмо ще им стане по-гадно Joy Joy Joy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И според мен иде реч за липса на елементарно благоприличие. А това разголване на пияна глава, че и снимки от страна на мъжа ти е чиста простащина. Или чалга. Да, ето това е чалгата срещу която толкова много народ скача и рита.
На мен засега ми идва само едно нещо наум. Като видиш, че сестра му започва да се преоблича пред вас излизай от стаята. По същия начин действай и със "свекървата". Или им метни и на двете по един "преценяващ" поглед, докато се развяват пред теб по долни гащи. Дано да се усетят.
За мен не е нормално да се развявам по бельо пред "членове на семейството", изключая мъжа и детето ми (още е малко). Дори пред майка ми не се преобличам вече, хем ми е бърсала задника едно време. Те така.

# 26
  • Мнения: 6 703
Имаш сериозен проблем и той не е в това, че майка му и сестра му ходят по гащи. Проблемът е, че с мъжа ти сте възпитавани много различно и имате различно възприятие за прилично, допустимо, голота и т.н. Между другото мъжът ти как ходи вкъщи - и той ли по бельо? Ако имате дете как би се отнесла то да вижда баща си по гащи или гол? А, ако е момиче? Ако по тези въпроси сте на едно мнение с мъжът ти е добре, ако ли пък не ..........
За другото не се нерви толкова - нека да си ходят както си искат, нали са си вкъщи, а вие скоро няма да сте там. Не можеш да ги промениш. Приеми, че има и такива хора и това не ги прави непременно извратени, лоши и невъзпитани. По-скоро явно те възприемат като част от семейството им и за тях това е нормално.

# 27
  • Мнения: 227


Добре,де ..какво значи такъв им бил начина на живот...Както искат да си ходят..но според мен е правилно като има друг човек и те са го приели в тях,да се съобразяват с него.
Ако те са приели този човек като част от семейството, дори не им идва на ум, че това може да го притеснява.
Как не им идва наум...те да не са някакви сектанти...Винаги чета с интерес мненията ти и в повечето случаи съм съгласна с теб,но сега,мисля,че грешиш.
Те не живеят на самотен остров и вероятно общуват и с други хора извън семейството си.Би трябвало да знаят,че това ако за тях е нормално,за повечето хора не е.
А сравнението с плажа е неуместно тук.

# 28
  • Мнения: 1 761
Abe na tezi hora ne im li e studeno?

# 29
  • Мнения: 6 703


Добре,де ..какво значи такъв им бил начина на живот...Както искат да си ходят..но според мен е правилно като има друг човек и те са го приели в тях,да се съобразяват с него.
Ако те са приели този човек като част от семейството, дори не им идва на ум, че това може да го притеснява.
Как не им идва наум...те да не са някакви сектанти...Винаги чета с интерес мненията ти и в повечето случаи съм съгласна с теб,но сега,мисля,че грешиш.
Те не живеят на самотен остров и вероятно общуват и с други хора извън семейството си.Би трябвало да знаят,че това ако за тях е нормално,за повечето хора не е.
А сравнението с плажа е неуместно тук.

Предположението е, че те я възприемат като част от семейството. Въпросът дали на хора извън него това не им е приятно явно не стои, защото тя не е чужд човек, тя е вече една от тях. 
А какво му е неуместното на сравнението с плажа  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт