Продукти на Johnson's baby - ползвали ли сте?

  • 8 303
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
Получх подарък шампоанчето, лосиона и сапун за бебе на  Johnson's baby, но преди време имах позната, която беше сериозно вбесена, бебето й пострадало от продуктите на Johnson, изприщило се цялото и сега не смея да ги ползвам.
 Rolling Eyes

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 В БГ и Англия се опитах да ги ползвам, все едно ме хващаше краста след това.На детето ми му понасяха добре, до кожа си е.

# 2
  • Мнения: 1 029
и аз мисля ,че е до кожа.Имам позната ,на която детето се изрина от тях, а на моето дете нищо му нямаше( слава Богу)

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
Повечето педиатри препоръчват да не се ползват,защото често правят алергии

# 4
  • Мнения: 58
По-добре не рискувай с тях. И аз бях получила подарък и Вики се изрина. Единствено останах доволна от шампоана

# 5
  • Мнения: 1 217
Ползвам Джонсан олио от раждането на Калоян.
Не се е обривал.
От сапуна обаче му изсъхна кожата и спряхме употребата му.

# 6
  • Мнения: 1 763
В началото мажех бебчо след баня с олио "Пенатен", също е производство на Джонсън и стана на огромни червени петна, но някои са доволни, явно си е до дете.

# 7
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Хич не ги долюбвам.... Cry

# 8
  • Мнения: 2 746
Аз съм мазала дъщерята и нямаше проблем.

# 9
  • Мнения: 728
След като се роди малкия, всичките ми приятели който се сетиха до дойдат ми носеха козметика на  Johnson's. Резултата е 3 шампоана, 2 шишета олио за след баня, едно мляко за след баня, 2 сапуна и 2 крема за подсичане пенатен /той пак е на  Johnson's/. И аз бях чувала, че не са хубави и често се получават алергии от тях, но пробвах и след като видях, че няма проблеми продължавам да ги използвам. При тия количества може и до 1 годинка да изкараме с тая марка  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 4 590
Да, мазала съм малкия с бебешко олио на Джонсън. Никакви проблеми не е имал.

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 17:21 от passion

# 11
  • Мнения: 4 451
И аз съм ползвала. Не сме имали проблеми, но аз не съм им особен почитател.

# 12
  • Мнения: 641
Педиатъра ми каза всичко друго ,но не джонсън и пенатен. newsm78

# 13
  • Мнения: 572
Значи е въпрос на опит. Хм,  newsm78, не ми се рискува точно сега - предстои ни ваксина, зима е, има вируси, растат зъби...
Да взема аз ли да ги ползвам...или да ги оставя до кофата за боклук навън, някой може да си ги хареса!
Благодаря, момичета, за отговорите!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Откакто се е родил Кристиян сме само на johnson и да ти кажа съм доволна.Особено от шампоана.

# 15
  • Мнения: 1 243
Ползвам шампуан и сапун на johnson доволна съм Peace

# 16
  • Мнения: 537
Лично аз се изринах от олиото им след баня, кожата ми е много чуствителна и затова ползвам бебешка козметика, от сапуна пък ми се изсуши кожата, реших да не рискувам при малката, нищо че си е до кожа.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 39 812
На Дияна добре й действаха и маслото и шампоаните. До скоро се подритваше едно масло у дома, защото Дияна миналата година имаше доста суха кожа по едно време. Иначе продължавам да й мия косата с шампоаните на Джонсън.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз имам позната която остана много недоволна от тяхната козметика,от тогава ми остана като обеца на ухото и не съм и помисляла да ги ползвам.

# 19
# 20
  • Мнения: 6 443
Заради многото оплаквания от тези продукти не съм ги ползвала. Rolling Eyes

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не на последък им се носи лоша слава Thinking

# 22
  • Мнения: 9 973
Да, мазала съм малкия с бебешко олио на Джонсън. Никакви проблеми не е имал.
ние от раждането сме с тях Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 627
От олиото много и се изсушава кожата  Sad

# 24
  • Мнения: 417
Пробвала съм. Въобще не са хубави.

# 25
  • София
  • Мнения: 44 220
Често дават алергични реакции...аз също се изривам от джонсън...най-вече за олиото им става въпрос....др продукти май не са чаак толкова зле....

# 26
  • Мнения: 27 524
Ползвала съм и в момента ползвам хидратиращия лосион. От олито синът ми се изприщи. И шампоанът съм ползвала, и с него нямаме проблеми. Опитай, понякога са ок, друг път не. Като цяло не са кой знае какво, но невинаги създават проблем.

# 27
  • Мнения: 2 567
На моята от шампоана започна да и се бели кожата. Личната ни лекарка тогава каза да не се занимаваме с тази марка.

# 28
  • Мнения: 84
Не сме ползвали от тази марка.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 397
От близо 2г. го къпя с Джонсън не е имало проблеми, но само шампоаните ползвам друго всичко на Бюбхен

# 30
  • Мнения: 31
От около 2 месеца ползваме шампоана за коса и тяло и не сме имали проблеми. След като изчетох темата обаче ще преустановя употребата му.

# 31
  • софия
  • Мнения: 257
От шампоана получихме сърбеж и пърхут , а олиото сме ползвали без проблем. Но има достатъчно други по-добри марки Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 910
В началото купувах продукти от тази марка, но по препоръка на лекаря спрях, тък като предизвиквали алергии.

# 33
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Преди 7 год.  баткото ползвах.Нямаше проблем.Сега като чета отзивите не смея да взимам за малката .

# 34
  • Мнения: 4 621
Не, не съм ползвала продукти на Джонсън, винаги съм била предубедена Thinking

# 35
  • Мнения: 173
От много познати съм чувала,че не са доволни и затова не  съм ползвала

# 36
  • Мнения: 419
От раждането ползваме продуктите на Джонсън,до сега не е имало проблеми.

# 37
  • Мнения: 1 183
Не, не съм ползвала продукти на Джонсън, винаги съм била предубедена Thinking
  Peace

# 38
  • Мнения: 1 371
И аз сега за косичката съм му взела шампоана на Джонсън. Всяка вечер я мием, нямаме проблеми.

# 39
  • Мнения: 1 919
ние се оказахме алергични към джонсън

# 40
  • Мнения: 52
 newsm78 ползвала съм само олиото.педиатарката ни ме посъветва да не ползвам шампоана,защото бебетата се обривали от него. newsm11.с първата си дъщеря имах комплект и нищо не стана,но това беше преди 11 години и сега може да са го променили.
 newsm12

# 41
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз съм ползвала шампоан, олио и сапун с големия ми син - това беше преди 7 години - не съм имала никакъв проблем. Сега с бебето, което е на месец и половина, ползвам олиото и съм доволна.

# 42
  • Мнения: 520
Не съм ползвала, само лоши отзиви съм чувала за Джонсън.

# 43
  • Мнения: 745
имам шампоан и олио.започнах да ги ползвам,но  на моя много му се изсуши кожата и се появиха дребни пъпчици.спрях ги.смятам олиото да го използвам лятото на плажа и шампоана ще го употребя върху себе си Mr. Green

# 44
  • Мнения: 514
Не съм ги ползвала чувала съм само лоши отзиви !

# 45
  • Мнения: 4 447
Ние ползваме само Джонсън - шампоан, боди шауър "Лека нощ", лосион "Лека нощ", гел-олиото. Много съм доволна! Не му пари на очичките. Единствено крема за дупе ни е Бочко  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 44 220
имам шампоан и олио.започнах да ги ползвам,но  на моя много му се изсуши кожата и се появиха дребни пъпчици.спрях ги.смятам олиото да го използвам лятото на плажа и шампоана ще го употребя върху себе си Mr. Green

на плажа по-добре слънцезащитен крем мажете, а олиото през лятото запушва много порите и може съвсем да се обрине детето....

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Повечето педиатри препоръчват да не се ползват,защото често правят алергии


 Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 6 011
Имаме цяла серия техни продукти подарък. Ползвам някои от тези продукти ... за себе си. Бебето не бих си намазала с тях.

# 49
  • Мнения: 64
Не съм ползвала продукти на Джонсън, защото съм чувала, че предизвикват алергия.

# 50
  • Мнения: 1 586
Като се роди Хриси в болницата използваха Джонсан и аз ги ползвах в къщи известно време но после попаднах на един шампоан за тяло и коса от,който му излязоха лишеи и повоче не съм купувала от тях.Казват,че имало някаква серия от тях,която не била качествена. Flutter

# 51
  • София
  • Мнения: 790
Като беше бебе Рали ползвах само Бюбхен. Сега от скоро ползвам шампоан Johnson's baby - няма проблем. Косата и става много мека. А иначе наистина съм чувала само лоши отзиви за бебешката козметика на Johnson's baby.

# 52
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
По съвет на личната лекарка единствения продукт на Johnson's baby който съм ползвала е пудрата.Ако ви го донесат от Америка го ползвайте.

Общи условия

Активация на акаунт