Продукти на Johnson's baby - ползвали ли сте?

  • 8 284
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Ползвам шампуан и сапун на johnson доволна съм Peace

# 16
  • Мнения: 537
Лично аз се изринах от олиото им след баня, кожата ми е много чуствителна и затова ползвам бебешка козметика, от сапуна пък ми се изсуши кожата, реших да не рискувам при малката, нищо че си е до кожа.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 39 765
На Дияна добре й действаха и маслото и шампоаните. До скоро се подритваше едно масло у дома, защото Дияна миналата година имаше доста суха кожа по едно време. Иначе продължавам да й мия косата с шампоаните на Джонсън.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз имам позната която остана много недоволна от тяхната козметика,от тогава ми остана като обеца на ухото и не съм и помисляла да ги ползвам.

# 19
# 20
  • Мнения: 6 442
Заради многото оплаквания от тези продукти не съм ги ползвала. Rolling Eyes

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не на последък им се носи лоша слава Thinking

# 22
  • Мнения: 9 973
Да, мазала съм малкия с бебешко олио на Джонсън. Никакви проблеми не е имал.
ние от раждането сме с тях Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 627
От олиото много и се изсушава кожата  Sad

# 24
  • Мнения: 417
Пробвала съм. Въобще не са хубави.

# 25
  • София
  • Мнения: 44 120
Често дават алергични реакции...аз също се изривам от джонсън...най-вече за олиото им става въпрос....др продукти май не са чаак толкова зле....

# 26
  • Мнения: 27 524
Ползвала съм и в момента ползвам хидратиращия лосион. От олито синът ми се изприщи. И шампоанът съм ползвала, и с него нямаме проблеми. Опитай, понякога са ок, друг път не. Като цяло не са кой знае какво, но невинаги създават проблем.

# 27
  • Мнения: 2 567
На моята от шампоана започна да и се бели кожата. Личната ни лекарка тогава каза да не се занимаваме с тази марка.

# 28
  • Мнения: 84
Не сме ползвали от тази марка.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 397
От близо 2г. го къпя с Джонсън не е имало проблеми, но само шампоаните ползвам друго всичко на Бюбхен

Общи условия

Активация на акаунт