Древните българи правели мозъчни операции

  • 2 649
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 753
Не мисля,че е същото.Става дума за пещерата Дяволското гърло при Триград в западните Родопи,там е и Харамийската пещера.Била съм там,страхотно място,много зареждащо.

# 16
  • Мнения: 793
Местата,които посетих са много,но едно от тях не успях,поради факта,4е се пази от военни и става само с предварително записване.Интересно ми е дали има връзка с тази пещера?
И аз да се присъединя към молбата да споделиш все пак кои са тези места - ако имаш желание разбира се и ако не много нахално от наша страна да разпитваме   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 761
Не мисля,че е същото.Става дума за пещерата Дяволското гърло при Триград в западните Родопи,там е и Харамийската пещера.Била съм там,страхотно място,много зареждащо.

Тя не беше ли на отсрещната страна срещу Дяволското гърло и там се влиза само с алпинисти и въжета?

Неса ,не е нахално питането ти,но не желая да споделя в слу4ая.

# 18
  • Мнения: 753
Да, там е.Но пещерата,в която слиза Орфей според легендата е Дяволското гърло,а не Харамийската.

# 19
  • Мнения: 2 761
Между другото сега се сетих и друго.Авторката на книгата пи6е във форума.Спомням си я и с една друга нейна изява,която ли4но на мен хи4 не ми допадна.Внучка на Гриша Филипов.Kакто и да е.

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 16:40 от Omega

# 20
  • Мнения: 753
Не знам за коя изява става въпрос,но за мен лично няма никакво значение чия внучка е,защото книгите й ми допадат.Но темата се измести,аз по-скоро искам с първия си пост индиректно да ви подтикна да споделите,ако сте чели нещо в тази насока,за въпросната древна изчезнала цивилизация?

# 21
  • Мнения: 2 761
За мен съ6то няма зна4ение.Ако искате да я викнем да пи6е тука,макар 4е не е влизала от февруари във форума.Мoже да разкаже интересни не6та.

P.SГледах няколко пъти и забелязах,че една снимка с осмоъгълна звезда на пода е абсолютно една и съ6та в Ексиновград и Ватикана.Дали не е станало някакво объркване със снимките?

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 23:21 от Omega

Общи условия

Активация на акаунт