За обеците на момиченцата

  • 2 142
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
Кое му е нелепото наистина newsm78 Аз смятам да и ги пробия на 7-8 месеца, много са сладки даже с обеци, никак не ми изглеждат нелепо.
Въпрос на субективни възприятия. За мен е смешно бебе с обици, да не говорим, че е глупаво да му дупчиш ушите и да го кичиш за собствено удоволствие. Ясно е, че на една годинка детето няма избор  Wink
Никой ли не се замисля, че като сложи обички на малко дете е възможно по време на игра някое любопитно другарче да му дръпне обицата заедно с част от ухото. Тогава ще ви питам пак дали сладко и красиво.

# 16
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Аз не бих пробила ушите на дъщеря си без нейно съгласие!

# 17
  • Мнения: 4 362
Кое му е нелепото наистина newsm78 Аз смятам да и ги пробия на 7-8 месеца, много са сладки даже с обеци, никак не ми изглеждат нелепо.
Въпрос на субективни възприятия. За мен е смешно бебе с обици, да не говорим, че е глупаво да му дупчиш ушите и да го кичиш за собствено удоволствие. Ясно е, че на една годинка детето няма избор  Wink

Ама какво ти пука другите деца дали са им сложили обици или не ,въпрос на избор на родителя.
На мен пък ми е нелепо да видя момиченце късо подстригано като момче и без обички ,ама това си е мое мнение и не го налагам на никого  Peace

# 18
  • Мнения: 4 496
На 5 месеца и` сложихме обеци на малката.
И на възрастна жена може да бъде скъсано ухото ако и` бъде дръпната силно обецата. И? Crazy

# 19
  • Мнения: 14 654

Ама какво ти пука другите деца дали са им сложили обици или не ,въпрос на избор на родителя.
Изобщо не ми пука кой как си кипри хлапето. Ако ще да го предреши като грозна кукла или питомна маймуна- все ми е едно. Но имам право да не го харесвам.

# 20
  • Мнения: 4 362
Изобщо не ми пука кой как си кипри хлапето. Ако ще да го предреши като грозна кукла или питомна маймуна- все ми е едно. Но имам право да не го харесвам.

Именно,имаш право,разбира се.
Но темата не е "За или против обиците", а е във връзка със слагането,майкатата е като нас другите ,които слагаме обички.
На мен честно казано ми бе писнало дъщеря ми да е цялата в розово и с розови обувки и вързани опашки и пак да и казват "той"

# 21
  • по света
  • Мнения: 1 587
Още не съм,може тази година да и сложим.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Преди годинка ми се вижда много рано - то е ясно, че е преди всичко за радост на майката, не толкова на детето. На моята дъщеря й пробихме ушите, когато сама си поиска - беше на 9 г.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 734
Мисля да й сложа обеци пролетта,ще бъде на година и 1-2 мес.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 242
На 5 месеца и` сложихме обеци на малката.
И на възрастна жена може да бъде скъсано ухото ако и` бъде дръпната силно обецата. И? Crazy

Е да, ама възрастната жена е достатъчно голяма и си е поела риска. А бебето какъв избор има? И за мен е тъпо да се слагат обици на бебе.

# 25
  • Мнения: 1 032
Въпрос на личен избор. Аз по принцип не харесвам обеци, гривни или колиета на толкова малки деца. А пък бебе с обеци ми е грозно (не се сърдете   bouquet )Не бих накичила така детето си. Но това си е моето мнение. Също така мисля, че има и риск- децата са любопитни, пипат, дърпат нещата, които са им интересни, така че и от тази гледна точка не си струва.

# 26
  • Мнения: 161
Упорито бях против обеците на бебета и малки деца, най-вече от съображения за безопасност. Удържах на напора от страна на баби, вуйни и пр., но уви дотук. От близо месец малката госпожица постоянно повтаря, че иска да и сложим обеци, тъй като най-добрите и приятелки в градината имали. Мислех си, че е краткотрайна прищевка и скоро ще забрави, но за първи път срещам толкова твърда проява от страна на дъщеря си и съм на път да се предам.

# 27
  • Мнения: 198
Ако реши сама, че иска - тогава Peace
Аз имам дупка само на едното ухо и си я пробих на 20 години заради подарък от гаджето Wink НИКОГа не ми е липсвало , този тип украшение Sunglasses

# 28
  • Мнения: 4 362
Темата не е ЗА ИЛИ ПРОТИВ ОБИЦИТЕ!
А момичето пита майките които са сложили вече обици на децата си!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт