Спалнята???

  • 36 348
  • 191
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
В нашата спалня ( и тя е с подобни размери) смятам да има легло с две нощни шкафчета, гардероб и скрин, че то... за друго няма и място Mr. Green
А по фън шуй, може и да знаеш, не е добре да има ТВ в спалнята, както и складирани неща под леглото... Peace

Уф, аман с тва фън шуи  ooooh!
Успях да наглася леглото да е на изток, да не е срещу вратата, няма да слагам огледало и тв, ама тва със склада под леглото няма начин, мятотот ми е кът  Blush
Иначе и аз като теб съм се ореинтирала, не искам да се бутам в мебели и без това съм си спъната  Blush

# 16
  • Мнения: 1 065

п.п. матрак-164X190 не е малък нали  Blush чудех се за 180Х190  Tired

Не е, не е  Grinning. Ние се събираме четиримата. Не че спим така, но се събираме чудесно. И аз имах притеснения, че е малко. Незнайно защо бях решила, че старото ни легло е 180/190 и много се съпротивлявах на новите размери. Оказа се, че е абсолютно същото  Crazy
Иначе освен скрин имаме и нощни шкафчета, в полезността на които в момента изобщо не съм убедена  Confused. Само заемат място. Но пък и двамата за отрицателно време съумяваме да натрупаме удивително количество книги и така поне не стоят на земята.

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Благодаря ти много за уточнението, chiges
Това 164/190 всъщност май се води персон и половина аз съм спала на приста дълги години и в момента спим на такова двама и ни е добре, но всички ме разубеждават  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 132
В нашата спалня има легло (220/200) , гардероб и  2 нощни шкафчета .Имаше и скрин-тоалетка, но сега там е леглото и масата за повиване на дъщеря ми. Предстои ни обаче  местене в нова къща и спалнята е по -мъничка, та се чудя как ще сместя всичко.
Мъжа ми само се смее на фън шуи-то и обяснява,че били китайски бабини дивитини. Не можем да излезнем на глава  hahaha .
164/190 ми се вижда доста тясно легло. При майка ми спим на такова и само се бутаме с мъжа ми (не сме едри) .

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 231
А по фън шуй, може и да знаеш, не е добре да има ТВ в спалнята, както и складирани неща под леглото... Peace[/size]
Уф, аман с тва фън шуи  ooooh!
Успях да наглася леглото да е на изток, да не е срещу вратата, няма да слагам огледало и тв, ама тва със склада под леглото няма начин, мятотот ми е кът  Blush

И аз така, ама освен това много мразя легла на крачета, дето да се гърбиш да чистиш отдолу newsm79, освен това аз сигурно ще го "подредя" веднага за да използвам мястото. hahaha
За телевизора обаче съм съгласна.

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
А някой знае ли къде продават хубави ратанови или дървени или изобщо по-хубави кошове за мръсно пране? Искам да е красив и да има избор на разцветки ако може  Blush

# 21
  • София
  • Мнения: 459
А някой знае ли къде продават хубави ратанови или дървени или изобщо по-хубави кошове за мръсно пране? Искам да е красив и да има избор на разцветки ако може  Blush

За ратанови не знам, но аз имам такъв, и съм много доволна.
(Моят е целия в оранжево)


(От Como е)

# 22
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
А някой знае ли къде продават хубави ратанови или дървени или изобщо по-хубави кошове за мръсно пране? Искам да е красив и да има избор на разцветки ако може  Blush

Подобни кошове гледах в новият магазин "Zona for home"на бул.Сливница кръстовището Орион.

# 23
  • Мнения: 2 379
И аз така, ама освен това много мразя легла на крачета, дето да се гърбиш да чистиш отдолу newsm79,
Аха Sick гадост.
Аз за бъдещата ни спалня реших да направим широк подиум, висок към 70 см примерно, отгоре покрит с дъски (дЮшеме?), и матракът ще го "пльоснем" направо върху дъските.
Пространството под подиума също може да се оползотвори.

# 24
  • Мнения: 1 107
А някой знае ли къде продават хубави ратанови или дървени или изобщо по-хубави кошове за мръсно пране? Искам да е красив и да има избор на разцветки ако може  Blush

Подобни кошове гледах в новият магазин "Zona for home"на бул.Сливница кръстовището Орион.
А дали някой във Варна е виждал подобни кошове или да "изтормозя" някой майстор да ми скове един, че се изкушавам да си избера сама цвета му ?  Grinning

А за телевизора в спалнята - моята баба едва ли е чувала на фън шуй, обаче казваше, че в спаля телевизор не се държи, защото там е място за други неща, а не за гледане на телевизия Joy Мъдра жена....

# 25
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
А някой знае ли къде продават хубави ратанови или дървени или изобщо по-хубави кошове за мръсно пране? Искам да е красив и да има избор на разцветки ако може  Blush

Подобни кошове гледах в новият магазин "Zona for home"на бул.Сливница кръстовището Орион.
Сега ако кажеш и ориентировъчна цена  Money

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
А някой знае ли къде продават хубави ратанови или дървени или изобщо по-хубави кошове за мръсно пране? Искам да е красив и да има избор на разцветки ако може  Blush

Подобни кошове гледах в новият магазин "Zona for home"на бул.Сливница кръстовището Орион.
Сега ако кажеш и ориентировъчна цена  Money

Честно не запомних,но имаше различни размери т.е кошовете бяха сложени един в друг(като матрьошки)и съответно цените бяха различни.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Аха Sick гадост.
Аз за бъдещата ни спалня реших да направим широк подиум, висок към 70 см примерно, отгоре покрит с дъски (дЮшеме?), и матракът ще го "пльоснем" направо върху дъските.
Пространството под подиума също може да се оползотвори.

Мда, абсолютно същото и аз. newsm53

Oopsy, как искам да се сетя за да ти кажа, ама пуста деменция...   33uu
Сякаш съм виждала в "Биг шоп", ама там е по-скоро случайно появяване.

# 28
  • Мнения: 3 034
в спалнята имаме гардеробно помещение (с врата); пейка-ракла, която стои от долната страна на леглото; скрин, който ползвам и за тоалетка и съм си сложила едно старовремско огледало отгоре (не е срещу леглото); коща ми за пране, който е като показания по-горе, само че цвят ванилия; две масички с високи крака от антикварен магазин вместо нощни шкафчета и леглото - нашето е ковано желязо, на крака - аз много държа да мога да чистя под мебелите и всичките ни мебели са на крачета  Peace

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
в спалнята имаме гардеробно помещение (с врата); пейка-ракла, която стои от долната страна на леглото; скрин, който ползвам и за тоалетка и съм си сложила едно старовремско огледало отгоре (не е срещу леглото); коща ми за пране, който е като показания по-горе, само че цвят ванилия; две масички с високи крака от антикварен магазин вместо нощни шкафчета и леглото - нашето е ковано желязо, на крака - аз много държа да мога да чистя под мебелите и всичките ни мебели са на крачета  Peace
Мммм, звучи м много добре, изпипано в детайл. Браво, ама ми се види повече от 12кв де  Blush

Общи условия

Активация на акаунт