Опити с деца? Помощ!!!

  • 18 797
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
Не яде първите 4 дни, лекарката не пусна никакви изследвания тогава, каза-диета-бисквити и солети и да следим колко вода пие. Едва вчера назначи ПКК и диф.броене.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре бе, жена, токова ли е трудно да си представиш, че детето просто е болно Laughing Случва се с повечето, които тръгват на ясла, все пак. Ужас, какви са истерии, какви са заговори, та изследвания, та освидетелстване ooooh!
По-абсурдна тема не си спомням да съм чела, а не е като да не е имало щуротии в тоя форум Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 397
 За твое успокоение поискай да видиш картона на детето, който стои в яслата. Там са длъжни да нанасят всякакви ваксини и манипулации,които са му правили.
 Да допуснем, че от яслата са сгафили нещо, но ти описваш почти национален заговор на лекарите...

# 18
Ако знаех какво е нямаше да пиша тук. Здравето на дедето ми определено ме стресира, не мога да си обясня  нито симптомите, нито липсата на адекватна лекарска помощ , най-вече ме притесняват чернодробните ензими.  В първия си пост се опитах да опиша най-важното.

# 19
  • Мнения: 636
Световната конспирация ряпа да яде.
Детето ти е болно - лекувайте го, а не търсете трилъри в яслята.
Пусни темата в здравния Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 734
Боже,боже,настръхнах направо!Миналият четвъртък ходих да записвам дъщеря си на детска кухня и ясла във въпросното детско заведение!Всичко вътре ми се стори толкова чисто,приветливо,директорката една мила жена...Във възторг останах!Сега направо ме утрепа с тази тема!Незнам къде е истината,но определено звучи зловещо!

# 21
  • Мнения: 836
... най-вече ме притесняват чернодробните ензими...
За твое успокоение, най-добре е да обсъдиш проблема със специалисти. Обърни се към гастроенетеролог, токсиколог (в някоя частна клиника, за да ти обърнат внимание).

# 22
При мен беше същото, но сега определено не е любезна. А там наистина е чисто, но нищо не се вижда вътре. Помолих да видя къде ще играе детето, къде ще спи-беше ми отказано. Единия ден решихме със съпругът ми да погледнем през прозореца, а сестрата излезе и се разкрещя. Вътре стаите са с матови стъкла. Всеобщо мнение с майките , които ми хвалеха тази ясла е , че персоналът е наплашен.

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не яде първите 4 дни, лекарката не пусна никакви изследвания тогава, каза-диета-бисквити и солети и да следим колко вода пие. Едва вчера назначи ПКК и диф.броене.
Защо не сте отишли при друг лекар или директно в някоя частна лаборатория за изследвания?
На мен все не ми се вярва тайно да се използват деца като опитни зайчета.

# 24
  • Мнения: 421
    Айде стига де! Ако приемем....ей така хипотетично,че някой иска да прави опити с деца (  Shocked )  ,то съм убедена,че няма да ги правят с децата от яслите!  По-скоро ще идат в някой дом за сираци,където ще останат безнаказани,тъй като държавата ни е достатъчно безхаберна.  
     Намерете си един добър лекар и вижте какво му има на датенце,защото е нормално да боледува първоначално когато иде в яслата.  
    

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 10:46 от ProstoAz

# 25
  • София
  • Мнения: 2 734
Хм,много странно.Досега 2 пъти съм ходила до тази ясла и 2-та пъти заобиколих отзад на двора,където са занималните на децата.С големи панорамни стъкла,не са матови...Разгледах си спокойно,първият път излезе една лелка,симпатична беше,говорихме си с нея подробно,нито ме е гонила,нито ми е крещяла защо съм отзад.През цялото време виждах децата,които си играеха в занималнята.Миналата седмица пак ходих до прозорците на децата,те спяха тогава,не бяха в занималните,персоналът ме видя,но никой нищо не ми каза.А според мен е разбираемо спалните помещения да не се виждат така от двора,защото самите деца ще се разсейват,като гледат кой минава и няма да спят.

# 26
Матови са стъклата вътре, а ние надничахме  да видим детето там където играе. Дори не знам къде са спалните помещения.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
При мен беше същото, но сега определено не е любезна. А там наистина е чисто, но нищо не се вижда вътре. Помолих да видя къде ще играе детето, къде ще спи-беше ми отказано. Единия ден решихме със съпругът ми да погледнем през прозореца, а сестрата излезе и се разкрещя. Вътре стаите са с матови стъкла. Всеобщо мнение с майките , които ми хвалеха тази ясла е , че персоналът е наплашен.

Определено не е нормално да ти отказват достъп до помещенията в които детето ти живее, макар и по няколко часа на ден. В градината на сина ми няма място в което да не съм си пъхнала носа и то  предимно по покана на учителките.
Другото което си мисля е че детето няма току така да казва "Боц" и да има пък и белег от убождане. Най-вероятно става въпрос за немарливост и недоглеждане от страна на персонала; я някое дете го е уболо, я то се е уболо на нещо. Определено нещата имат нужда от още разравяне.

# 28
  • Мнения: 4 965
    Айде стига де! Ако приемем....ей така хипотетично,че някой иска да прави опити с деца (  Shocked )  ,то съм убедена,че няма да ги правят с децата от яслите!  По-скоро ще идат в някой дом за сираци,където ще останат безнаказани,тъй като държавата ни е достатъчно безхаберна.  
     Намерете си един добър лекар и вижте какво му и8ма на детенце,защото е нормално да боледува първоначално когато иде в яслата.  
    


А и за каквито и да е опити трябват7
1. пари /надали някой тайно налива средства в точно тази ясла за тайни и конспиративни опити/;
2. за да се проследи резултатът, детето трябва да се наблюдава от правещия опитите - т.е. пак клоним към дом или място, където децата да са под пряк контрол на този, който прави опитите.

Според мен теб те гони параноя и е добре също да се консултираш със специалист.
И вместо да влачиш детето по съдебни лукари и да търсиш конспирация, потърси добър лекар-диагностицик и се погрижи за здравето му. Всъщност, преди няколко месеца и аз имах същите симптоми. Дали някой тайно не ме инжектирал с нещо?
А може би са били извънземните?

Относно влизането на родителите в спалните помещения - разбира се, че няма да те допуснат. В яслата не се разрешава влизането на външни лица - най-вече заради сигурността и здравето на децата /трябвало е да отидеш във време, когато няма деца и са щели да те пуснат - аз съм влизала навсякъде в яслата и после в градината на децата ми, но по време, когато нямаше деца и можеше лелята след мен да измие пода/. Също така - гледането през прозореца - не са те изгонили заради конспирация, а да не разтройваш децата /не на всички майките и бащите могат през деня да зяпат през прозорците, все пак/...

Относно "Боц" - има 2 варианта: или детето се е уболо на нещо, или ти си го питала къде се уболо  newsm78.

# 29
  • Мнения: 2 553
Аз също се съмнявам в това да правят опити с деца  Shocked Но ако имате такива съмнения, не се крийте зад анонимността на форумите, и не крийте за кое детско заведение става въпрос. Обърнете се към компетентните органи и проведете разследване, както трябва... Защото ако това се окаже истина ...  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт