....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 3

  • 14 399
  • 263
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10 758
Ето я, кажете си мнението, на мен много ми харесва Heart Eyes
http://images23.snimka.bg/005081699.jpg
http://images23.snimka.bg/005081700.jpg

И на мен Hug

За паренето са ти казали.
мажи с Гентамицин.

# 196
  • Мнения: 229
Виртуална почерпка zа всички татс маниачки.. Hug Днес остарявам Whistling       и        
И да пи6ем с години във форума докато станем такива Mr. Green   
     

# 197
  • Мнения: 10 758
Честит рожден ден!
Здраве, щастие и късмет!
И каквото ти е на сърцето, да ти е в ръцете Hug  bouquet

# 198
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
                                                                                    Честит Рожден Ден
                                                                 Нека всички твои мечти се превърнат в реалност

                                                 

# 199
# 200
  • Мнения: 66
La Bomba
Хич не ме беше срам да си я направя,ама бях на 15 и акъла ми на толкова  Laughing
Следващата ще е за хубост и показ  Simple Smile
А за Гентамицин - има доста антибиотик в крема и не се препоръчва за мазане на тату - избледнява малко от действието.По-добре Пантогел Simple Smile

# 201
  • Мнения: 10 758
Е как бе, ние с Руска се мазахме с Гентамицин.Това ни препоръча татуиста Thinking

# 202
  • Мнения: 66
Е то не ,че избелява ,че чак да се заличи Simple Smile споко
Ама понеже мъжа ми е татуист и ми е споделил,че забелязва такова нещо сред клиентите-затова препоръчва Пантогел.Но от друга страна Гентамицина е и антибиотично и действа като противовъзпалително... но всичко пак опира до индоводуалност  Wink

# 203
  • софия
  • Мнения: 2 140
 newsm59  newsm59  newsm59

# 204
  • Мнения: 411
Ние целото село тука с Гентамицин се мажем.Не сме избелели LaughingКойто квото  и  да ми говори,тва си е рана,братко.Трябва да има антисептик,щото може да стане неприятно.

# 205
  • Мнения: 7 723
Ние целото село тука с Гентамицин се мажем.Не сме избелели Laughing  ....
И ние не избеляхме, нали Цомбе Whistling Wink

# 206
  • софия
  • Мнения: 2 140
Момичета,може да ме помислите за идиот,но просто не съм наясно с нещата.Сега съм пред цикъл и кожата ми е доста стегната естествено.Дали ще ме боли повече от нормалното,поради тази причина.Да не стане така,че в четвъртък докато ме татуират да вия като мечка стръвница от болка.

# 207
  • Мнения: 10 758
Ние целото село тука с Гентамицин се мажем.Не сме избелели Laughing  ....
И ние не избеляхме, нали Цомбе Whistling Wink
ъфкорс bowuu

# 208
  • Мнения: 10 758
Момичета,може да ме помислите за идиот,но просто не съм наясно с нещата.Сега съм пред цикъл и кожата ми е доста стегната естествено.Дали ще ме боли повече от нормалното,поради тази причина.Да не стане така,че в четвъртък докато ме татуират да вия като мечка стръвница от болка.
Не знам Thinking

# 209
  • Мнения: 7 723
Момичета,може да ме помислите за идиот,но просто не съм наясно с нещата.Сега съм пред цикъл и кожата ми е доста стегната естествено.Дали ще ме боли повече от нормалното,поради тази причина.Да не стане така,че в четвъртък докато ме татуират да вия като мечка стръвница от болка.
Всеизвестно е,, че по това време организмът е по- чуствителен,
включитерно и на болка....По- добре си премести часа за другата седмица Wink

Общи условия

Активация на акаунт