усеща ли бебето наистина всичко?

  • 3 094
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Това някаква шега лие?
[/quote]
ами аз съм по-странна и неразбираема,щото съм Водолей Simple Smile
[/quote]

Ако не беше бременна щях са помисля , че не си с всичкия си ... Разбираемо е хормони . Как изобщо можеш да слагаш етикети... дори на себе си  newsm78 Дефинирай ми "странна" и "неразбираема", а след това  опиши логична реакция на неродено бебе, което може да се повлияе от собствените ти мисли #Crazy в утробата ти!

# 16
  • Мнения: 3 157
това беше грубо!!!Вярно-странен е въпроса,ама чак пък да не е наред момичето.....айде по-кротко,моля!

# 17
  • Мнения: 363
Как изобщо можеш да слагаш етикети... дори на себе си  newsm78 Дефинирай ми "странна" и "неразбираема", а след това  опиши логична реакция на неродено бебе, което може да се повлияе от собствените ти мисли #Crazy в утробата ти!

недопустимо е да слагаш другиму етикети,ако не си в състояние да сложиш такива и на себе си!
как да ти ги дефинирам тези две понятия! това,което в умовете на другите се нарича "логическа последователност", при мене липсва!
не ми се обяснява с подробности,за да не те шокирам хептен!
не за първи път чува,че съм луда! не се и обиждам! свикнала съм да не ме разбират! чудатото и странното често остава неразбрано!
 

# 18
  • Варна
  • Мнения: 161
Аз пък исках бебки рачета, да не са близнаци,да си планирам секциото на 07.07.07. Термина ми беше на 18.07.07.Всичко беше по план. Да ама не! На 20.06. бях на консултация на обед и докторите ме увериха че не можем да чакаме до юли и трябва да изберем скорошна дата. Аз им казах че не искам само да е  на 20.06 не ме кефи иначе нямам претенции. Решихме на 28.06. Да ама не! Същият ден (20.06) в 18:30 ми изтекоха водите и в 19:30 имах две госпожици зодия близнаци. Никога не съм се замисляла повече за зодии.
 А относно дали чувства бебето мисля че да , но само емоциите на мама не и на околните.
П.П. Аз съм водолей и съпруга ми също. Той е на 21.01 аз на 28.01 в една година. Той е бил идеалното дете ама аз не си пожелавах бебки като мен. Много трудно дете и след време и като голяма също.През цялата бременност се молих да приличат на него и за сега са точно негови копия

# 19
  • Мнения: 363
Това някаква шега лие?
ами аз съм по-странна и неразбираема,щото съм Водолей Simple Smile
[/quote]

Ако не беше бременна щях са помисля , че не си с всичкия си ... Разбираемо е хормони .
[/quote]

и преди да забременея, пак си бях такава! това не се дължи на хормоните,а на характера ми!
вероятно почти на нито една от вас не е направило впечатление това 1914 след името ми!
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile това е годината, в която ПФК Левски София е регистриран! защото аз за мач погребението си отлагам  Laughing Laughing Laughing
и не смятам да спра да ходя по мачове! за сега бременността ми е лека! така че не виждам проблем!
а сега, миличка, очаквам тотално да кажеш "ти верно си за психиатрията", но нали ти казах - свикнала съм да го чувам това нещо! просто съм си такава - странна и неразбираема!

# 20
  • Мнения: 4 965
Аааа, споко. Не си за психиатрията. Просто си отскоро във форума. Има време ще видиш, че тук да си странен не означава да казваш, че си такъв ...  Twisted Evil

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 260
Когато разбрах, че ще имаме бебе, бях безумно щастлива. После изчислих зодията и се оказа, че бебо ще е раче. Е малко увесих нос, но сега няма проблеми. С нарасване на шкембето спира да ти пука каква зодия ще е. Само се моля да се роди живо и здраво. А за пола Simple Smile така ми се иска да е дама  Crazy Но всяка вечер сънувам, че раждам момче. След някой друг месец ще се разбере със сигурност  Joy

# 22
  • Мнения: 363
Но всяка вечер сънувам, че раждам момче. След някой друг месец ще се разбере със сигурност  Joy

аз още не сънувам такива кошмари, но като се знам ква съм, ще го сънувам не само,че е момче,ами и че е от цска!  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 65
О, мила, зодията да ти е проблема  Simple Smile Какво значение има тя и какво се вживяваш в това!
Я си давай кураж и изживей пълноценно радостта от всеки миг на бременността си!
 
Подобно ми е мнението и относно пола на бъдещото дете- то си твоя плът и кръв и дано само да е здраво- всичко друго е "шник-шнак".

Поработи малко сама над себе си- осъзнай щастието, което е в теб и което ще промени живота ти към добро като го изпълни със смисъл!  Praynig

PS- Пък бабата и дядото няма какво да ги мислиш- ако те искат ще пиемат детето(не се къхари заради това, решението си го вземат те), но даже и да не го направят  Twisted Evil (което не вярвам)- мама и тате са там за мъничето, те са неговия свят и го изпълват с обич и грижа! Дръж се!  Peace

# 24
  • Мнения: 117
Хехе, все едно себе си чета... И аз изкарах цялата си бременност под страха от надвисналата дева (терминът ми беше на 25.09, но господ знае защо, си бях въобразила, че ще родя по-рано, вкъщи сме два скорпиона).. В резултат се сдобих с флегматична, темерутеста везна, която яде 100 мл по 50 мин и все по-често се замислям за предимствата на девите, които всъщност са едни много мили, чувствителни и прецизни личности, плюс бонуса, че никога не са природно разхвърляни мърлячи.. Simple Smile))) Логично всичко си има и плюсовете и минусите и плюсовете тепърва ще ги откриваш.. Simple Smile))
Колкото до бабата и дядото - родителите на баща ми никога не са ме долюбвали особено (искали внук..). За пръв път ме погледнаха с одобрение, когато аз самата им родих заветния (пра)внук.. Струва ми се обаче, че това никога не е било чак такъв проблем - игнорирали сме се взаимно и всички са били доволни и щастливи Simple Smile)
Нормално е, както са ти написали и другите момичета, да си задаваш подобни въпроси докато родиш (че дори и след това..), важното е да не се обвиняваш за начина, по който се чувстваш.. все пак твоето детенце си е избрало именно теб за майка и ще му бъдеш най-добрата майка, а то ще е най-щастливото детенце (невъзможно е обективно да ги измериш тия неща, всеки за себе си е най-щастливият каквото и да му е минало през главата..)
Пожелавам ти лека бременност и любов.

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
вероятно почти на нито една от вас не е направило впечатление това 1914 след името ми!
 

На мене ми направи!

# 26
  • Мнения: 363
вероятно почти на нито една от вас не е направило впечатление това 1914 след името ми!
 

На мене ми направи!

радвам се!

# 27
  • Мнения: 864
Аз никога не съм се замисляла за зодията на децата си.Всяко дете си е индивидуално.Не вярвам на зодии.
По важно е с теб и бебо всичко да е на ред.А когато се появи мъничето,съм сигурна,че ще е най-обичаното и желано на света за всички  Peace
На теб лека бременност  Hug

# 28
  • Мнения: 668
Да, бебчо усеща майка си.Ако си нервна много по добре е да те предупредим,че и бебчо ще е такъв.а до проблема с родителите не мога да ти дам съвет.Почивай си колкото можеш сега и се радвай на своето бебче Peace!лека бременност

# 29
  • София
  • Мнения: 672
Моят термин беше на 1.09 (т.е дева). При нас имаше същите "вълнения" каква зодия ще е та накрая се роди на 21. 08 едно ЛЪВ-че. Моят мъж на всяка консултация спореше с гинеколожката за зодията newsm44
А за бебето-докато е в корема усеща само твоите чувста и емоции-така, че гледай да мислиш положително и да го даряваш с нежност и обич ... Аз също съм "нервак", но докато бях бременна бях "великото спокойствие"- не ми пукаше дали ще закъснея за някъде, кой какво казал, защо и т.н. Това си е природа-майката се успокоява за да запази плода-така, че с напредване на бременността всичко ще си влезе в релси!
Леко бременеене и едно хубаво и усмихнато бебче накрая newsm30

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 15:44 от taniatd

Общи условия

Активация на акаунт