Да защитим децата си

  • 1 451
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 220
Никога не мога да ги разбера тия продавачки-или ще реват за дребни, или няма да ги искат. Ейййй, угодия няма! Close

# 16
  • Мнения: 411
Миналото лято отидох до кварталното кафе не си спомням с какви толкова пък едри пари разполагах но не са били по 100 или 50. Както и да е отивам в кафето да взема минерална вода за да сипя на детето - продавачката ми казва "Нямаш ли по дребни за да ти върна?. Аз естествено нямах иначе щях да дам тях и реших да си взема и още нещо - та така по между другото си взех и цигари и солети и дъвки и какво ли още не , само и само да има да ми върне. И накрая излязох с пълна торба с покупки и наполовина пари + невърнато ресто от стотинки защото нямала да върне.


Другия случай беше когато пуснаха монетите от 1лв. Отивам в едно ресторантче с мъжа ми и един приятел - управител в друго заведение. Хапнахме по салата и нещо за пиене и сметката стана 28лв. Приятелят ни каза че той ще плати и извади един джоб монети от по 1лв. които  бил обменил през деня . Като дойде време за плащане сервитьорката каза че не можела да ги приеме защото не можела да ги отчете. Казахме и че други пари нямаме и тя ще не ще ги взе.
Та много се чудя как така не може да ги отчете? Нали са пари, независимо на каква стойност са!

Общи условия

Активация на акаунт