В крайна сметка - с или без сол?

  • 1 835
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 491
Аз също не слагам сол,и мисля да изчакам.Но и моята педиатърка каза да и слагам,но аз не я слушам. Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Никога не съм слагала сол в пюретата и не мисля да слагам поне до годинка.
Синът ми ги харесва и "безсолни".

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Не слагам сол и аз в домашните пюрета.

# 18
  • Мнения: 3 314
Не слагам сол и аз в домашните пюрета.
    и аз

# 19
  • Мнения: 1 586
Аз започнах след годинката да слагам по малко сол.

Аз започнах съвсем от скоро ,да слагам когато му готвя в къщи ако яде от кухнята изобщо не слагам! Peace

# 20
  • Мнения: 757
не слагам сол

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
За ужас на всички около мен, аз сол не слагах в храната на дъщеря ми, докато не стана на година. Яде си "безвкусните" пюрета и никога не е протестирала.

По темата с вкуса вярвам, че на детето няма как да му липсва вкус, който не познава. Naughty

Сега слагам съвсем малко сол, буквално щипка на количество от около 4 пюрета. Овкусявам с подправки - магданоз, риган, босилек и т.н. Peace

# 22
  • Мнения: 351
Не слагам сол и аз в домашните пюрета.
    и аз
Аз също!

# 23
  • Мнения: 9 973
Не слагам сол и аз в домашните пюрета.
моето педи каза да слагам захар(кафява) newsm78
дори и в зеленчуковите

# 24
  • Мнения: 2 908
След годинката започнах по малко да слагам,защото не иска да ги яде без.До годинката яденето ни без сол беше истински кошмар-аз се моля,тя стиска зъби-ами,че като опитвах манджата,тя имаше вкус на буламач-на нищо.Но смятам,че до годинка не трябва да се слага сол,заради бъбреците.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 241
До годинката - без сол. След това - съвсеееем мъничко, колкото да не е без хич.  Wink

# 26
# 27
  • Мнения: 756
За ужас на всички около мен, аз сол не слагах в храната на дъщеря ми, докато не стана на година. Яде си "безвкусните" пюрета и никога не е протестирала.

По темата с вкуса вярвам, че на детето няма как да му липсва вкус, който не познава. Naughty

Сега слагам съвсем малко сол, буквално щипка на количество от около 4 пюрета. Овкусявам с подправки - магданоз, риган, босилек и т.н. Peace
абсолютно подкрепям трезвото мислене - как ще правят сравнение с вкус , който не познават-пюретат със сол на вас по вкусни Naughty Peace

# 28
  • Мнения: 520
Аз слагам съвсем малко сол.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 011
Не слагам сол и аз в домашните пюрета.
моето педи каза да слагам захар(кафява) newsm78
дори и в зеленчуковите
newsm78 Това за пръв път го чувам. Не съм слагала и захар, всичко си яде напълно натурално.

Общи условия

Активация на акаунт