Помощ!!! Петна от ябълка.

  • 1 944
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Ами доктора ни каза да даваме по малко ябълков сок между кърменията.И понеже едната баба не е в България и му праща много сладки дрешки и иска непрекъснато снимки да и пращаме,а моята майка онзи ден без да иска ликйоса една нова дрешка с която нямаме снимка....та за това.Малко откачена работа е това със снимките ама.... разни хора,разни идеали Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
няма смисъл,тепърва ще се цапате Laughing

Свиквай с петната. Като почнеш да даваш пюрета по-зле ще става  bowuu.

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Като ще пие сок, обличайте го с дрешка, която търпи петна. А хубавитедрехи ги облечете специално за снимките.
Само по филмите и списанията бебетата и майките и вкъщи са облечени по последна мода и като за снимка.

# 18
  • Мнения: 1 432
няма ябълка -няма петна  Wink

# 19
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
пробвай с вениш, а и като храниш бебето слагай лигавник Hug
отсега нататък петната ще стават редовни Tired

# 20
  • София
  • Мнения: 2 658
има начин да излезнат, аз съм махала плодови петна. Намокряш петното и го натриваш с лимонтозу, изчакваш да поседи половин час и след това го натриваш с домашен сапун. Дано да имаш такъв, защото иначе както са избледняли петната от лимонената киселина, пак се появяват. Целта е петното да се третира с киселина и после с алкален препарат-това е за тези, които разбират от химия Simple SmileГарантирано излизат всякакви плодови петна Peace

# 21
  • Мнения: 159
Здравей,
ако са стари петната наистина няма да ти помогне нищо. Наскоро една приятелка ми каза малък трик, който още не съм пробвала (не ми се е налагало), но можеш да опиташ - докато са още пресни петната намазваш с кисело мляко и чакаш да хване коричка. После изпираш. Може да споделиш резултата ако решиш да го изпробваш. Grinning

# 22
  • Мнения: 3 695
Педиатърката ви явно не е наясно с новите изисквания за захранване, щом давате сок на 3-месечно бебе.
Относно петната - май не се ли изпере веднага, после няма оправия, но аз лично спрях да се втелясвам на тази тема. Да е живо и здраво детето, тепърва колко още има да се цапа. Peace

# 23
  • Мнения: 423
Петна махам с един български препарат - Spot cleaner. До сега винаги се е справял с всякакви петна, а с плодовите най-лесно, просто пред очите изчезват. Всъщност само с петно от ако Embarassed не се справи, но и аз не упорствах, защото за тях си знам, че с предварително накисване с Ариел и се изпират после в пералнята.

# 24
  • Мнения: 1 167
Аз ползвам обикновен TEST гел за чинии. Намазвам с него петното , леко намокрям и разтривам м-у ръцете. След това в пералнята. Това става и при всякъкви петна, вкл. мазни .

Общи условия

Активация на акаунт