Конструктор Лего

  • 5 171
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 366
hrisvas аз немски не знам ама и доста се ошашках покрай това търсене велико. Като проверявах дали мога да си го поръчам нещо ме стопира и затова реших че не може. Сега го пробвах наистина може - явно нещо тогава не е било наред.

В Хиполенд пратих една приятелка и тя каза че нямало. Лично аз не съм ходила.
А за покупка от чужбина ще трябва да си набавя кредитна карта, че с дебитна не успях и хотел да си запазя преди година.

Ох и аз се ядосвам какво се предлага тук и на какви цени. А Комсед като им се обадих и по техен каталог им казах какво искам и те ми заявиха че това не се внасяло, а защо им е в каталога за България тогава?

# 16
Ок, аз реших, че щом даваш точно този линк, значи знаеш немски
Ами явно в БГ не си заслужава да се пазаруват западноевропейски играчки-- дори и от т.нар. официални вносители-- защото снабдяването им куца, а както чувам, и обслужването не е на ниво...пък и цената не е конкурентна.... с други думи, май нищо не им е наред

Горещо ти препоръчвам да си направиш кредитна карта и да пазаруваш по интернета....не знам как стои въпроса с доставката- доколкото чета по нет-а, пощенските пратки от ЕС пак ги доставят до митница или определен пощенски клон и трябва да се ходи лично да се взема и май се плаща някаква малка сума... дано вече да не е така или скоро да отпадне, защото това също не е удобство за клиентите.... 

Общи условия

Активация на акаунт