Отвратителни болки в корема вече втори ден

  • 10 880
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 459
Въздържам се да ходя на лекар сега, тъй като той едва ли би могъл да направи нещо, единственото, което бил могъл да направи е да ми пусне изследвания, които по това време няма къде да ми направят, тъй като лабораториите вече са затворени. Преди малко пих някакъв Дуфалак, едно пакетче изпих с една чаша вода - 200мл. и изядох една круша. Ся чакам да видим какво ще стане.

# 16
  • София
  • Мнения: 708
утре кажи имаш ли подобрение и изобщо какво е станало! успех!   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 459
Съжалявам, че не писах по-рано, но имах проблеми с нета. Та, така бях на лекар и апендисит нямам със сигурност. Назначи ми накакви изследвания на кръвта и урината, утре ще отида да си ги взема и тогава ще пиша дали са добре или не. Каза ми утре сутринта да взема на гладно 2 лъжици течен пафин и някъде след 2-3 часа да изпия една банка глюкоза. Да ви кажа честно първо кат ми го каза тва и аз  Shocked Rolling Eyes и ся още се чуда дали да ги пия  newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 708
ама болките ти още ли продлжават????

# 19
  • Мнения: 3 459
ама болките ти още ли продлжават????
Ами значително намаляха вече да ти кажа. Вчера изхвърлих скапания Спазмалгон и вместо него пих Биолин. Да ви кажа тоя Биолин ми действа супер, хапчето-мечта е. Цяла нощ си спах, след като го изпих и болката ми беше незначителна  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 658
при неясни болки в корема, т.е. такива с неизеснен произход НЕ се взимат болкоуспокоителни, за да не замъглят клиничната картина при преглед. А твоят лекар как е посмял без да те прегледа и по телефона да ти предписва да взимаш лекарства не знам ooooh! Отиди утре да те изследват и ако нищо ти няма, а е просто запек, ще ти кажат какво да взимаш.

# 21
  • Мнения: 3 459
Днес бях при него и ми пусна изследвания  Peace
А относно това дали се вземат болкоуспокоителни не съм много съгласна, тъй като нямаше как да я изтрая тая болка, а и от два дни не знаех какво е сън  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 658
ами точно за това не се взимат, за да отидеш на лекар, а не да си направиш някое усложнение като си притъпиш болките и си стоиш в къщи.

# 23
  • Мнения: 45
какво стана с теб,пиши

# 24
  • Мнения: 3 459
Стана, нищо все още не стана. Пия кво ли не - течен паразфин, глюкоза, Дуфалак и изядох една камара храна, все още не мога да ходя до тоалетна. Ей сега след малко ще публикувам резултатите от изследванията.
Обадих се на лекаря ми, той ми вика ся да съм пробвала с Бизалакс, обаче като се сетя колко работи изпих и не дадоха резултат се чудя дали това въобще да го взимам.

# 25
  • Мнения: 3 459
WBC - 10.5 (3.5 - 10.5)
RBC - 4.36 (4.2 - 5.4)
HGB - 124 (120 - 160)
HCT - 0.36 (0.36 - 0.47)
MCV - 84.2 (82 - 92)
MCH - 28.4 (26.5 - 31.5)
MCHC - 338 (320 - 360)
PLT - 253 (140 - 440)
СУЕ - 49 mm (до 18 mm)
Седимент - 4 - 5 ЛЕВК.
ДКК St - 0.04 (0 - 0.06)
        Sg - 0.64 (0.55 - 0.70)
        Mo - 0.04 (0.02 - 0.06)
        Ly - 0.28 (0.20 - 0.40)

Това са. Някои стойности ми се видяха доста завишени, ама не претиндирам да разбирам. Ако някои има мнение по въпроса ще е хубаво да го сподели  Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 708
Kaто гледам резултатите само СУЕ е доста завишено, имаш ли идея какво значи съкращението? Лекаря ти какво каза? Вия ли изследването?
иначе бизалакса е добро разхлабително, би трябвало да ти подейства.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 658
СУЕ е утайка, това значи че имаш възпалителен процес. Като гледам и левкоцитите са ти завишени, на горната граница са. Лекаря ти какво каза? Ако ти продължават болките по-добре отиди до Пирогов, явно има нещо и то не е нормално, да не станат по-зле нещата.

# 28
  • Мнения: 45
точно както е казала Петя-иди в Пирогов,ако трябва.Това не е нормално,толкова време да си в това състояние.Стига си се тъпкала с толкова лекарства.

# 29
  • Мнения: 3 459
СУЕ е утайка, това значи че имаш възпалителен процес. Като гледам и левкоцитите са ти завишени, на горната граница са. Лекаря ти какво каза? Ако ти продължават болките по-добре отиди до Пирогов, явно има нещо и то не е нормално, да не станат по-зле нещата.
Лекарят ми каза, че уж всичко е наред, че нямало за какво да се притеснявам  Tired Thinking
Милички до Пирогов няма как да ида на тоя етап, щот трябва да бия 120-130 км. до там  Laughing
Сега след малко излизам и ще отида си взема един Бизалакс белким подейства, то така и така кво ли не пих, поне и с тва да пробвам  Cry
Вече тотално се отчаях и така съм се изнервила, че не мога да ви обясня за какво става въпрос  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт