Маска за коса на AVON - моля за информация

  • 26 983
  • 548
  •   1
Отговори
# 60
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Mark. е марка, която работи успоредно с Ейвън тук в Щатите и е под неговото крило. Т.Е. да кажем, че е линия на Ейвън за младежи.
Не се знае дали няма да ви стопли новата календарна година.. В Ейвън стават чудеса!  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 13 850
Момичета, някоя от вас има ли парфюма "Голд" ?Много му се чудя, а няма мостра да го пробвам. Заслужава ли си и как е като аромат?

Мирисах го тези дни, аромата е траен но пък не бих го нарекла оригинален, разбира е въпрос на вкус - аз все се хвърлям на специфични парфюми на ейвън - като абсент или ин лав

# 62
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Реални снимки на някои козметични чантички:
От офертата на стр. 72, чантичка за 3,90 лв. : цък и цък
От специалните цък

# 63
  • Мнения: 1 161
Здравейте, момичета! Ще Ви помоля за отзиви за серията за коса AGE RETREAT на стр.168 от каталог 17. В момента е на промоция комплекта за 11.90 и съм решила да си го поръчам. Аз съм с доста суха, боядисвана коса, на 35г. съм  Simple Smile(нали пише, че е за жени над тази възраст). Интересува ме по-точно подмладяващата терапия с отмиване какво представлява - като балсам ли се използва и ревитализиращата терапия ( с пулверизатора) как се използва - с отмиване или без.
Предварително Ви благодаря за мненията  Hug

# 64
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз също съм с мазна коса в корените и суха в краищата... Доста добре се чувства косата ми след лилавия шампоан за обем от АТ, наистина този който казвате пак на АТ за почистване в дълбочина ми действаше добре, смея да твърдя, че и от по-евтинките новата серия с бамбук за боядисана коса ми действа добре, както и един който съм го изкупила от всички нетни и специални и вече го няма в каталога, а именно с кайсия и слънчоглед от евтината серия също.
За мазните коси, според мен не се е родил идеалния шампоан, но считам читав този, с който косата ми стои добре 2 дена и на третия аз й помагам да го избутаме....  Mr. Green, т.е мия на 3 дена, какъвто и да е шампоана, но въпросът е да стои добре 2 дена

Странно обаче от два дни забелязвам появата на пърхот по скалпа си, явление, което никога до сега не ми се е случвало.. Чудя се от кой ли от гореизброените, които ползвам в момента може да е, или пък от факта че сменям често..... До сега винаги миех с 1 макс 2 и като свърши сменях, а сега съм наченала 3-4 и сменям както дойде?? Ползвам и новия с бадем на нейчйрйлс.. идеи от какво може да се е появил и най-вече да вземам ли мерки или д ачакам да се махне от самосебе си?  newsm78

# 65
  • Мнения: 1 835
Може да е от този с бадема,защото една клиентка ми каза че й се появил пърхут от него...аз не съм го ползвала де

# 66
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
             Здравейте всички!
 КАТЕ,сменяй шампоана навреме.Искам да кажа,откажи се от шампоаните на Ейвън.За мен всички са еднакви,само капачките им сменят.Ефектът от всичките е един и същ.Особено пък тези на NATURALS са аромат и боя.
  Лично мнение е все пак.Но аз шампоани на Ейвън спрях да ползвам,косата ми е сплескана от тях и наелектризирана и стои като недоизмита.А аз я мия всеки ден.
    Peace

# 67
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз рядко ползвам ейвънски шампоан за коса. Маски, балсами - да. Но шампоаните хич не са ги докарали, поне според мен.

# 68
  • Мнения: 121
Да се запиша и аз в новата темичка, макар и на 4 стр. Днес си чакам фон дъо тена и почистващия гел за черни точки.

# 69
  • Мнения: 15
Може ли да ми кажете кода за 20календарчета за 0,50 които са?

# 70
  • Мнения: 34
Може ли да ми кажете кода за 20календарчета за 0,50 които са?

Заповядаи 96040

# 71
  • Мнения: 15
Може ли да ми кажете кода за 20календарчета за 0,50 които са?

Заповядаи 96040

Мерси
А някой би ли качил бланката за поръчки к17?Благодаря предварително

# 72
  • Мнения: 177
Хайде и аз тук да не изпусня нещо

# 73
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета! Ще Ви помоля за отзиви за серията за коса AGE RETREAT на стр.168 от каталог 17. В момента е на промоция комплекта за 11.90 и съм решила да си го поръчам. Аз съм с доста суха, боядисвана коса, на 35г. съм  Simple Smile(нали пише, че е за жени над тази възраст). Интересува ме по-точно подмладяващата терапия с отмиване какво представлява - като балсам ли се използва и ревитализиращата терапия ( с пулверизатора) как се използва - с отмиване или без.
Предварително Ви благодаря за мненията  Hug
В момента ползвам този шампоан и терапията с отмиване и много съм доволна от тях. Ревитализиращата терапия ( с пулверизатора) не съм я ползвала, но сега ще си поръчам комплекта, защото е много изгодно. Терапията с отмиване е като балсам, само че с по-рядка консистенция. Моята коса е на кичури, средна дължина.

# 74
  • Мнения: 6
Може ли да ми кажете кода за 20календарчета за 0,50 които са?

Заповядаи 96040

Мерси

Заповядай!
http://mi66el.snimka.bg/other/k1-k2-2010.449051.16220536
Не можах обаче да го кача в отделен албум, за което се извинявам
А някой би ли качил бланката за поръчки к17?Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт