Осми месец сме вече , но нека още си седи на топло МАРТенското ни човече!

  • 9 330
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 595
Добро утро и от мен.
Ако знаете към ароматното кафенце,поднесено ни от Льо Пингвин, как ми се ще едно кексчеее...

Диана, аз вчера уж гледах в Джъмбо одеалата и памучно само едно видях, но беше цялото с ресни и не го взех. Взех едно много весело поларено-с цветовете на дъгатаза 8 лева. Пак ще разгледам. Поне ми е близо.
Бумеранг, точно за стерилизацията на помпата  в болницата се чудех дали е нужно да се прави въобще и ако да-как точно. Но явно не е нужно да се съхранява изцеденото там, защото изцеждането е за облекчение на майката, а не за съхранение на кърма за детето, така че питанката ми е задоволена. Благодаря  bouquet
Славундер, с теб сме с един термин...И нашата мома е големичка. На прегледа миналия четвъртък (точно седмица преди твоя) докторът каза, че е 2400гр. вече... Ти почивай сега, пък ние стискаме палци да удържиш фронта поне 3 седмици още...
Джанет, да ти е жива и здрава майчицата и още мноооооого години да ви се радва и да се гордее с вас!!!
Иначе на прегледа ми, докторът каза, че бебка на корем е най-голяма (според неговата обиколка ми излезе термин 22.02), а според останалите-главичка и бедро, си бях в март...Вика ми "явно добре го храниш твоето бебе, дебеличко ще е..."   Confused На мен ми стана малко криво, ама то...при майка и баща с наднормено тегло няма как детето ни да е фиданка...
В четвъртък ме е записал за взимане на секрет и запис на тонове. Пък следващия ехограф ще е в средата на февруари. Дано тогава размерите са се поуеднаквили...

# 256
Добро утро и от нас Simple Smile
На мен отдавна ми е изкочило пъпчето Дея*
Вие задъхвате ли се като се опитате да кажете 3 изречения слято? Simple Smile Аз съм направо съм като Дарт Вейдър
 smile3538

# 257
Добро утро, мамчета  Simple Smile
Благодаря за кафенцето на Льо Пингвин    bouquet
Джанет да е жива и здрава мамчето ти, да ти помага и скоро и щастлива баба   bouquet
Славундерче, мисля, че момата си заслужава стискането на кълки  Simple Smile, а и лошо няма да си полежим сега, че после май няма да имаме това удоволствие. Дано все пак детенцето си изчака и тати, та всички да сте си заедно  Hug

# 258
  • София
  • Мнения: 595
...Вие задъхвате ли се като се опитате да кажете 3 изречения слято? Simple Smile Аз съм направо съм като Дарт Вейдър
 smile3538
На три изречения не се задъхвам, ама на 3 изкачени стълби  #Crazy... Да не говорим да изкача цял подлез примерно...Направо изплезвам език и после ми трябват поне няколко минути да ми се норамализират дишането и пулса...
Иначе и моят пъп от силно вдлъбнат сега вече е равен...

# 259
  • Мнения: 1
Жанетка да е жива и здрава майката ти и да се радва едно прекрасно внуче скоро!  bouquet
Дея* пропуснах да кажа, че и на мен пъпчето ми е изпъкнало от около месец вече, но мисля, че е нормално за този етап от бременността.
Аз също се вдъхнових от кафенцето на Льо Пингвин и изпих едно, ама нес с мляко, защото от другото продължава да ми се гади само от миризмата.

# 260
  • София
  • Мнения: 3 123
добро утро!
Джанет,да ти е жива и здрава майчицата!
Дея,моето пъпче беше голяма хралупка преди и сега се е изравнило с коремчето.
SRN ,аз съм същата със задъхването-като говоря,като ям...Ма до голяма степен това идва и от вечно запушеният ми нос.
ането ,чакаме добри новини! Hug
Дианка,стискай още малко - поне 2 седмички-преди това никакво раждане! Hug

 Аз сега ще направя новата тема и отивам на кафе.Тук всеки петък се събираме българки на кафенце.
 На вас поставям бойна задача-да измислите заглавие на темата,че аз нещо зациклих.

# 261
  • Мнения: 326
Ехооо! Как сте? Днес май е слънчев ден и ще се разходим с тумби.

И на 3 стълби и на три изречения се задъхвам. По принцип говоря доста бързо, а сега ми е трудничко.

Пъпчето ми е щръкнало /не много/ от шестия месец, но то по принцип не беше вдлъбнато. Не знам за вашите коремчета, но който ми види корема и ми казва, че е малък. Това вече започва да ме дразни. Не знам обаче каква е базата им за сравнение.

Аз естествено съм ЗА срещата - да пристигнат мамите от странство и да си организираме нещо.

# 262
  • Мнения: 547
http://www.bebemarket-bg.com/odeala1.html - тук има памучни одеялца,магазина се намира в кв.Изток близо до киното.

# 263
  • Мнения: 263
Добро утро момичета! Hug
Я разяснете въпроса с припознаването моля.
И ние сме без брак и си мислех, че всичко става само в болницата с някаква декларация, но явно се лъжа.
Предварително благодаря!
Хубав ден  bouquet

# 264
Относно предложение за заглавие на новата тема аз се сетих за това : На бебчетата вече им е тясно, че ще ги гушнем скоро става ясно!
Дано ви хареса.

# 265
  • София
  • Мнения: 595
На мен ми харесва много предложеното заглавие, макар, че леко ме стресира...Не искам да е толкова скоро гушкането... Rolling Eyes

Заки, благодаря за линка...Аз отдавна съм се засилила да ида до този магазин, но сега със сигурност ще ида да разгледам, може би още във вторник.

# 266
  • Мнения: 121
Здравейте и от мен!
Искам да Ви попитам - за креватче с размер 60/120 какъв размер чаршафи и одеало е подходящ?
Славундер и Диди да "стискат" още малко! Доколкото си спомням - бяхте си купили еднакви книги! Бихте ли повторили заглавията и от къде си ги поръчахте?
Приятен ден на всички!

# 267
  • Мнения: 318
Охх, вие смело предлагате такива заглавия, аз нито съм в 8-ми месец, камо ли пък да чакам скоро да си гушна бебчо..едва в 31 седмица съм  Rolling Eyes Blush Пак ще съм от последните обебили се Simple Smile Simple Smile Но съм сигурна, че чакането ще си е струвало Simple Smile  Hug Зявиждам благородно на мамите преди мен, и заглавието си е супер - за новата темичка.
Ането, стискам палци за прегледа и после да разкажеш добри новинки  Peace  bouquet
Ангелче, хубава традицийка сте си направили за българскто кафенце Simple Smile Приятно и весело прекарване!
Дианка, не бързайте толкова с момъка, Южния парк няма да ни избяга Wink  Peace
Аз ще се оправям за зъбар  Crazy
Хубав слънчев ден на всички!
Къдричка да се явява на отчет!  Heart Eyes

# 268
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте и от мен!
Искам да Ви попитам - за креватче с размер 60/120 какъв размер чаршафи и одеало е подходящ?...

Аз съм си взела размер (на долния чаршаф) 100/150 см. който мисля че даже и на матрак 70/140 пак ще става. И одеалото, което съм купила за сега е 100/150...което ме навежда на мисълта, че трябва да си проверя колко ми е голям горния чаршаф, да не се окже, че одеалото не влиза  Rolling Eyes  

Поли, вие разбрахте ли се с Ненов за раждането? Помня, че ти не искаше в Шейново...

# 269
  • Мнения: 318
Деситка, аз вече не съм сигурна, че искам при Ненов. Мислим го още....
А ти? Какво сте коментирали с него или не сте?

Общи условия

Активация на акаунт