Осми месец сме вече , но нека още си седи на топло МАРТенското ни човече!

  • 9 392
  • 282
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 3 123
и аз си купих протектор .
 Дея,ти да не ходиш при Тодорова в МД - за нея съм чувала много добри неща.Аз също пиех Сиофор,но като забременях го спях.

# 166
  • Мнения: 48
angels_zg, моля те снимай протектора и го сложи в албумчето  Praynig

# 167
  • Мнения: 318
Andjela81, мерси за подкрепата : Лек път на мъжлето и майка ти!
За матрачето - и аз си купих проотектор от Премаман - има го в албума даже май  newsm78
За спането на бебо - чудя се и се мая...и двата варианта "звучат" логично
А и на нас ни препоръчаха одеалца за новородено  Crazy, не чувалче...сега като ви чета - май са ни поизлъгали  ooooh!
РониБони, ти беше споменала, че са ти казали,че имаш тесен таз, помниш ли случайно какви ти бяха мерките Simple Smile?

# 168
  • Мнения: 3 034
Andjela81 , ти си само с 4 дни по-напред от мен, аз днес влязох в 32-та седмица, а бебата ти е 2400 вече... това едро бебе ли е или нормално, защото моето по-малко от 2 кг ...  newsm78

проверих в моите книги тук за спането, нищо по-подробно не пише  Rolling Eyes аз май ще го слагам по гръбче, ако се обърне няма да го въртя, тоест ще ги послушам... и ще държа бебефона до главата ми да му чувам всяко движение  Peace

# 169
  • Мнения: 1 446
Момичета, всъщност днес са се родили две февруарчета! Да са живи и здрави!
Даже има снимка на едното, няколко часа след раждането - ето го. Лелеее

# 170
  • София...........
  • Мнения: 961
Simple Smile колко е сладичко....... и колко е мъничко.............., а аз купувам повечето дрешки за 3 месеца , че тия за новородено ми се струват много малки Embarassed, забравя се момичета........

# 171
  • Мнения: 48
Невероятно сладурче е!!! И как само си е свило муцунката  Grinning Много готино. Да са жижи и здрави новите февруарчета  Hug

# 172
  • Мнения: 1 710
Зори, ти ме разби. Позна от раз коя е лекарката.
Значи февруарчетата се засилиха да се раждат вече. Тия дни ще почнат тези с плановото секцио сигурно, а после съвсем ще си им е време да се появят и да зарадват родителите си.
Вие как се справяте със списъка за необходимите неща за бебчо? Аз все купувам дрешки, а такива неща като шишета, стерилизатор, помпа за кърма, памперси и др. подобни въобще не се сещам, че съществуват. Купихме още едно спално комплектче и мъжът ми реши, че ни остава да купим единствено матраче и количка и да приключим с пазаруването. Горкият, колко е заблуден. Тепърва колко обикаляне по магазините го чака...

# 173
  • Мнения: 1 446
Стерилизатор и помпа оставих за след раждането. Имам един мощен списък за аптеката - спиртове, физиологични разтвори, който ще наваксаме на 02.02. Кофички, ванички, сапунерка и съд за поливане - ще пазаруваме на 16.02. Тогава ще вземем и козметиката, както и праха за пране.

# 174
  • Мнения: 3 034
всичко сме купили, и шишета, и стерилизатор, лигавници, биберони, даже столче за хранене си имаме, ванички, играчки - съвсем всичко  Hug само от козметиката взех мостри на различни марки или най-малките разфасовки, за да видя какво изобщо ще ми трябва  Peace

това бебе е много сладка муцунка  Party

# 175
  • хасково
  • Мнения: 378
Добро утро!
Относно пазаруването и ние само дрешки купуваме за сега,а по-нататък ще пазаруваме останалите неща.
Искам да попитам,момичетата който ще са със секцио на каква упойка са се спряли пълна или епидурална.Аз на 11.02 съм на конслултация с анестезиолога в селена,но още нищо не съм решила.

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Добро утро от нас!
Ина мен като на Славундер ми остават около 4 седмици и половина и вече доста се плаша,но Господ си знае работата.
Снимката на малкия бебо е прелестна.
А що се отнася до позата на бебето по време на сън-аз мисля да му въртя главичката-веднъж наляво,веднъж надясно,защото така съм чувала от гостуващи лекари и доценти по различни предавания.
Ние не сме купували за бебето нищо,направо не ми се мисли как татито ще обикаля и купува,но засега плана е такъв.
Мами,какви марки шишета вземате за водичка/чайче?И тази марка дали става за всеки стерилизатор за микровълнова?
Надявам се,че всички мами са добре,бебчовците също.
Аз тази вечер ударих рекорда по ставане до тоалетната-6 пъти до 6 часа.
Лек ден на всички и много ритничета от бебетата!

# 177
  • Мнения: 263
Добро утро момичета Hug
Iliana 22  аз като теб - нищо не купувам.Направила съм един списък и през няколкото дни докато съм в болницата да му мислят мъжо и бабите Twisted Evil
Като се приберем всичко да е изпрано, изгладено и подредено - казах Joy Joy Joy
Само креватче и количка ще вземем, че от тях не мога да купя по още едно ако не харесам избора на бабите Wink
Хубав ден!

# 178
  • Мнения: 3 621
Добро утро и от нас с бебчо
Станкова аз на 13.02. съм на консултация с анестезиолога и  newsm78 newsm78 newsm78 да си призная нямам идея какво да поискам ,надявам се след разговора с него да знам какво искам , а времето си минава и ....
На мене май ми остават около 6 седмици да срещата с бебчо и докато си мислех че има време .... май няма никакво такова
Обаче съм щастлива че наближава момента да си го гушна
Били аз гледах вчера на страницата на 9 месеца все още е януарската програма
Пожелавам хубав слънчев ден на всички че май пак ни чакат снегове и студове

# 179
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Привет!
Днес ми е последният работен ден - хем ми е хубаво, че вече ще си почивам повече, ще се занимавам с покупки за бебка, и в същото време ме хваща страх, защото за първи път ще отсъствам от работа толкова дълго, изобщо няма да ходя на работа. Ще се наложи да се сблъскам с абсолютно нови неща за мен... бе някакъв страх от неизвестното, че нищо не зависи от теб и не можеш да контролираш събитията...  Tired
Рони, да разказваш как е минал денят на отворени врати в Тина Киркова.
Хайде лек ден  Wink

Общи условия

Активация на акаунт