на кого да вярвам

  • 2 050
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
доки ми каза че ще е момче, повечето познати с разни таблици и смятане на цифри ми казват момиче, незнам на кого да вярвам   Thinking при вас как беше кои ви позна 

# 1
  • Мнения: 812
на доки естествено Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
На докторката, разбира се. Позна ми е гадала единствено тя  Laughing

# 3
  • Мнения: 864
На докторката, разбира се. Позна ми е гадала единствено тя  Laughing
  Joy Joy Joy
На доктора  Peace

# 4
  • Мнения: 4 753
 При прегледа ми казаха какъв ще е пола на детето. Ако при теб е рано още да се види, просто потърпи  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 39 820
На лекаря разбира се. Не вярвам на другите "методи" Simple Smile

# 6
  • Мнения: 173
Е,на лекаря разбира се!

# 7
  • Мнения: 1 371
Ти пък?!

На доктора, разбира се.


При мен доктора позна.  Mr. Green Никой не ми е гледал на таблици, карти, схеми, длан, цифри и прочие.

# 8
  • Мнения: 4 496
Вярвай на доктора. Но не е изключено той също да греши. Историята познава много такива случаи. Crazy

# 9
  • Мнения: 3 929
Разбира се, че на доктора. Защо иначе ходим на ехограф?

# 10
  • Мнения: 324
Разбира се, че на доктора след преглед на ехограф.  Peace

# 11
  • Мнения: 636
Всички ще ти отговорят да вярваш на лекаря. Няма смисъл да четеш нататък Mr. Green

# 12
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Peace
Още има хора които вярват на таблици Shocked hahaha Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 941
на лекаря,
и двете ми бременности разни познавачи ми казваха момче, а доки момиче, колкото и да им казвах че сме го видели че е момиче тези хорица пак си спореха, е родиха се момичета,  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 1 262
на доктора  разбира се Peace но с едно наум  Flutter че грешки - бол  Joy

# 15
  • Мнения: 8 999
Бях бременна в осми месец, мотам се по центъра и срещу мен се клатушка една циганка с китки здравец в ръка. Веднага я усетих, че ще иска да ми гледа и тя така и направи. Заситни срещу мен и отдалеч ме подхвана: "Жива, здрава да си, како! Много си хубава ма, мъжка рожба ще имаш, да знаеш. Ела да ти казвам тука!". А аз сопнато й отвръщам: "Момиче ще е, како, вчера ме гледаха на ехограф!" Тогава тя се спря и вика: "Ааааа, щом ехографо го е казАл, мома ще е. Они много познават!"
Е, щом и гледачката се преклони пред силата и авторитета на ехографа, ти кое мислиш, че е по-вярно?

# 16
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Отиди на фетална морфология и там ще ти кажат на 100 % Peace

# 17
  • Мнения: 752
То и доктора не винаги познава. Повярвай като се роди и го видиш.

# 18
  • Sf
  • Мнения: 978
на лекаря,
и двете ми бременности разни познавачи ми казваха момче, а доки момиче, колкото и да им казвах че сме го видели че е момиче тези хорица пак си спореха, е родиха се момичета,  Peace

Уф, и аз имам такива индивиди. Много е дразнещо! Интересното е, че не се и спират, колкото и да им казваш.  smile3515

# 19
  • Мнения: 1 155
Естествено, че трябва да вярваш на доктора си, тези таблички за мен са абсолютна измислица. На мен доктора ми позна. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 808
Иска ли питане?

# 21
  • Мнения: 252
И докторите не винаги познават  казваха ми момиче ама то излезе момче.
Всички тези таблици, схеми, гадания според мен са пълна глупост.

# 22
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
На ехографа. Не че не бъркат, все пак човек гледа, може да не види добре, ама това с таблици, гадания, ръсене на сол и въртене на пръстени над корема е пълна глупост

# 23
  • София
  • Мнения: 928
Естествено, че на доктора  Peace

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 907
На доктора, разбира се!!!

# 25
  • Мнения: 1 479
На 3 или 4Dехограф използван от специалист.

# 26
  • Мнения: 2 197
По-скоро на доктора.
Е, при мен "предсказанията" бяха момче, момиче, момче , момиче, момиче. Явно болшинството спечели. От което аз бях супер доволна, защото си исках момиче. Първия път като ми казаха, че е момче се обадих на бащата плачейки.

# 27
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Доктора има по-голяма вероятност да познае, но пак не е сигурно. И на мен ми казваха какво ли не, то като излезе ще се види дали е момче или момиче. Да е живо и здраво каквото дойде.

# 28
  • Мнения: 765
Всичко разбирам, само недоумявам как си научила за интернет?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 603
Всичко разбирам, само недоумявам как си научила за интернет?

 hahaha
На такъв въпрос - такъв отговор.

# 30
  • Мнения: 2 000
На доктора вярвай.

# 31
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Вярвай на доктора разбира се .  Peace

# 32
  • Мнения: 4 406
винаги можеш да поискаш второ мнение, и то с по- съвременен видеозон. дано е това, което желаеш!

# 33
  • София
  • Мнения: 44 229
ест че на лекаря, нали е видяла пишле Wink
а най-ще си сигурна като излезе...

# 34
  • Мнения: 922
На доктора разбира се

# 35
  • Мнения: 728
По всички таблици, смятания и бабини гадания трябваше да е момиче Crossing Arms.. да обаче е момче, ехографа още в 4-тия месец позна Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 4 590
Е що за въпрос?! Shocked

Разбира се, че на доктора. Ако толкова искаш да чуеш и второ менние, просто отиди при друг лекар.
 Peace

# 37
  • Мнения: 92
не се вслушвай толкова в чуждите приказки! Те докторите си знаят работата! най-важното е да е живо и здражо!

# 38
  • Мнения: 961
Изчакай още малко и на следващия преглед ако пак ти кажат момче, значи момче ще е (макар че и докторите правят грешки).
Ако хората с таблиците и цифрите познаваха пола на бебето, още в Древността семействата щяха да знаят какви деца ще имат.

# 39
  • Мнения: 1 586
Вярвай на доктора ,много по-вероятно е той да познае,все пак използва техника. Peace

# 40
  • Мнения: 315
Послушай доктора  Peace . При мен още в 4-тия месец позна, 4е ще е мом4е и всеки месец на консултация ми го казваше. То се вижда на ехограф. Ако ти не си сигурна, из4акай по-нататък може и да се види.

# 41
  • София
  • Мнения: 302
лекарят от 1вия път позна!!!!!! Момче...

# 42
  • Мнения: 92
доки ми каза че ще е момче, повечето познати с разни таблици и смятане на цифри ми казват момиче, незнам на кого да вярвам   Thinking при вас как беше кои ви позна 

НЕ ВЯРВЯЙ НА ЧУЖДИ ПРИКАЗКИ! МИСЛЯ ЧЕ ДОКИ СИ ЗНАЕ РАБОТАТА!!!

# 43
  • Мнения: 1 080
Естествено, че на доки  #Crazy #Crazy #Crazy

# 44
  • Мнения: 789
Е,на лекаря,макар че и те понякога грешат.Но аз също вярвах и на собственото си чувство - т.е. виждах се като майка на момче и бях толкова убедена в това,че когато ехографът го потвърди изобщо не беше новина за мен Peace!

# 45
  • Мнения: 434
На мен всеки ден въпросните циганки "гледачки" ме срещаха из центъра и все близнаци "предсказваха". А дори нямах голям корем. А пък една баба дето просеше и всеки ден на път към работа минавах покрай нея все ми казваше "Момче ще родиш".. аз все и отговарях "Бъркаш бабе момиче ще е".. а тя така и не ме запомни та на следващия ден пак същото.. Явно въпросните познавачки са решили, че всяка майка иска да чуе мъжка рожба или близнаци..

По въпроса - аз също бих се доверила само и единствено на доки

# 46
  • Мнения: 1 197
На мен доктора ми каза момиче,различни таблици излизаше все момче.И се роди момиче

# 47
  • Мнения: 11 018
При мен всички таблици и формули за познаване на пола показваха, че ще имам момче. Разни познати също пророкуваха за момче, понеже коремът ми бил високо, не ми се гадело, не съм имала  петна по лицето, не ми се ядяло сладко, а солено и т.н.
Е, от 4 месец нататък видеозоните показваха само момиче. Такова се роди. Sunglasses

# 48
  • Мнения: 237
За най-сигурно можеш да повярваш на акушерката, като ти каже "Честито ти ........" Wink

# 49
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 При малката ни същеря трима лекари независимо един от друг казаха-момче. Mr. Green
 Имаме си палава принцеса,така че не вярвай на никого.Като се роди ще разберете. Peace

# 50
  • Мнения: 468
Когато се роди ще разбереш със сигурност.При мен втория път казваха момиче  -момче .Всеки път различно.Накрая казаха " най - вероятно " момче.Постоянно се въртеше докато  ме гледаха с ехографа. .Всички баби и циганки по улицата ми викаха момче.ВНсички около мен бяха убедени че ще е момче и вече и аз така си мислих.Да ама не .Имам си прекрасна принцеса.

Общи условия

Активация на акаунт