на кого да вярвам

  • 2 044
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Бях бременна в осми месец, мотам се по центъра и срещу мен се клатушка една циганка с китки здравец в ръка. Веднага я усетих, че ще иска да ми гледа и тя така и направи. Заситни срещу мен и отдалеч ме подхвана: "Жива, здрава да си, како! Много си хубава ма, мъжка рожба ще имаш, да знаеш. Ела да ти казвам тука!". А аз сопнато й отвръщам: "Момиче ще е, како, вчера ме гледаха на ехограф!" Тогава тя се спря и вика: "Ааааа, щом ехографо го е казАл, мома ще е. Они много познават!"
Е, щом и гледачката се преклони пред силата и авторитета на ехографа, ти кое мислиш, че е по-вярно?

# 16
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Отиди на фетална морфология и там ще ти кажат на 100 % Peace

# 17
  • Мнения: 752
То и доктора не винаги познава. Повярвай като се роди и го видиш.

# 18
  • Sf
  • Мнения: 978
на лекаря,
и двете ми бременности разни познавачи ми казваха момче, а доки момиче, колкото и да им казвах че сме го видели че е момиче тези хорица пак си спореха, е родиха се момичета,  Peace

Уф, и аз имам такива индивиди. Много е дразнещо! Интересното е, че не се и спират, колкото и да им казваш.  smile3515

# 19
  • Мнения: 1 155
Естествено, че трябва да вярваш на доктора си, тези таблички за мен са абсолютна измислица. На мен доктора ми позна. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 806
Иска ли питане?

# 21
  • Мнения: 252
И докторите не винаги познават  казваха ми момиче ама то излезе момче.
Всички тези таблици, схеми, гадания според мен са пълна глупост.

# 22
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
На ехографа. Не че не бъркат, все пак човек гледа, може да не види добре, ама това с таблици, гадания, ръсене на сол и въртене на пръстени над корема е пълна глупост

# 23
  • София
  • Мнения: 928
Естествено, че на доктора  Peace

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 907
На доктора, разбира се!!!

# 25
  • Мнения: 1 479
На 3 или 4Dехограф използван от специалист.

# 26
  • Мнения: 2 197
По-скоро на доктора.
Е, при мен "предсказанията" бяха момче, момиче, момче , момиче, момиче. Явно болшинството спечели. От което аз бях супер доволна, защото си исках момиче. Първия път като ми казаха, че е момче се обадих на бащата плачейки.

# 27
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Доктора има по-голяма вероятност да познае, но пак не е сигурно. И на мен ми казваха какво ли не, то като излезе ще се види дали е момче или момиче. Да е живо и здраво каквото дойде.

# 28
  • Мнения: 765
Всичко разбирам, само недоумявам как си научила за интернет?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 603
Всичко разбирам, само недоумявам как си научила за интернет?

 hahaha
На такъв въпрос - такъв отговор.

Общи условия

Активация на акаунт