бременна или не

  • 2 916
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 572
зарежи ги ти тези тестове - аз при 2 отрицателни теста и при 22 дни закъснение се оказах бременна - ако много ти закъснее бягай на лекар  Peace

# 16
нещо започна да ме боли ниско долу,но не  в яичниците ,а посредата и болката сткига до пъпа,това не ми се е случвало досега.Какво ли е Sad

# 17
  • Мнения: 15 572
нещо започна да ме боли ниско долу,но не  в яичниците ,а посредата и болката сткига до пъпа,това не ми се е случвало досега.Какво ли е Sad

внушение - всичко е на психическа основа - още ти е много рано да имаш признаци или да те боли някъде  Peace
но ако много се притесняваш отиди на лекар - той ще ти каже най-добре - успех  Hug

# 18
  • Мнения: 1 197
Си или не си бременна ще разбереш от лекаря,щом той не знае и ние не можем да ти помогнем

# 19
не е внушение,защото болката е много силна,а и след теста почти не вярвам,че може да съм бременна просто изках да попитам дали на някой му се е случвало

# 20
  • Мнения: 2 755
не е внушение,защото болката е много силна,а и след теста почти не вярвам,че може да съм бременна просто изках да попитам дали на някой му се е случвало
Да случвало се е. Там където описваш е матката. Точно нейните стени се "излющват" като ти идва. Явно са се удебелили доста и затова боли. Скоро ще ти дойде, ако не си бременна.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
Консултирай се с друг лекар. Това е единствения смислен съвет, който мога да ти дам.

# 22
  • Мнения: 216
Направи си кръвен тест,както са те посъветвали някои момичета.

# 23
  • Мнения: 2 825
Кръвния тест ще покаже със сигурност, дори още преди закъснението. Успех  Peace

# 24
благодаря ви момичета ще изчакам да ми доиде и ще ходя на лекар

# 25
  • Мнения: 15 572
благодаря ви момичета ще изчакам да ми доиде и ще ходя на лекар


стискам ти палци и ти желая успех Hug - пък кой знае може и да има бебче - а дано  Peace

# 26
момичета все още ми закъснява,днес ми е 36ден и от 2-3дни започнаха много да ме болят гърдите.Мисля да изчакам още една седмица преди да отида на лекар,защото сигурно този месец овулацията ми е била по-късно и затова ми закъснява.След онзи ден когато ме заболя матката сега няма и следа от тази болка #2gunfireнезнам вече какво да мисля,но докато чакам ще се побъркам tantrum

# 27
  • Мнения: 371
А прави ли си тест?

# 28
правих си преди 3-4 дни но беше отрицателен,сега ме е страх да си правя,ще чакам.

# 29
  • Мнения: 559
момичета все още ми закъснява,днес ми е 36ден и от 2-3дни започнаха много да ме болят гърдите.Мисля да изчакам още една седмица преди да отида на лекар,защото сигурно този месец овулацията ми е била по-късно и затова ми закъснява.След онзи ден когато ме заболя матката сега няма и следа от тази болка #2gunfireнезнам вече какво да мисля,но докато чакам ще се побъркам tantrum
Какъв е смисъла да чакаш още?  newsm78
Отиди на лекар, може да е нещо сериозно!

Общи условия

Активация на акаунт