Да се помолим за жената на брат ми

  • 6 770
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 294
Стискам палци всичко да мине добре. От няколкото реда които си написала, ми се струва, че шансовете всичко да е ОК са доста големи. 31вата седмица си е доста добре. Чела съм, че след 28та бебето има над 80% шанс да оцелее и той нараства бързо със всеки изминал ден.
Приказки за това как <всеки ден и е подарен> намирам за неуместни, създават паника, страх и съвсем ненужен драматизъм в и без това изнервената обстановка в която се намира семейството.

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


                  PraynigДано да са добре и детенцето да се роди живо и здраво! Praynig

# 18
  • Мнения: 5 647
Дано всичко се оправи!!!  Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 332
Стискам палци майката и бебето да са добре, дано болките и отшумят и да се радва на по-лека бременност.  Praynig

# 20
  • Мнения: 389
 Praynig Моля се и за детенцето  и майката! Господ да ги пази!

# 21
  • Мнения: 7 112
 Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Дано бебето остане още няколко седмици в "къщата", която мама му е осигурявала и до момента.  

# 22
  • Мнения: 648
  Стискам палци и ви пожелавам бебчо да се роди на време, здравичък и сладичък Praynig

# 23
# 24
  • Мнения: 210
И аз щи се помоля да си имат едно прекрасно детенце и тя да е добре.Искренно им желая цялото щастие на Земята.

# 25
  • Мнения: 393
  Мари,стискам палци и за мама и за бебчо!!! Praynig Praynig Praynig
 Дано да се стабилизира положението  и мама да може да износи жив и здрав,голям беборан!!!

# 26
# 27
  • Мнения: 109
С тях сме Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 15 468
Моля се, Praynig да успее да го износи и да се роди живо и здраво това бебенце! Praynig

# 29
  • Мнения: 292
Доно всичко мине добре Praynig

Общи условия

Активация на акаунт