Крихте ли до 3 месец?

  • 5 832
  • 174
  •   1
Отговори
# 90
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не не съм. Но казах само на тези, които трябва да знаят, другите го усетиха и видяха.

# 91
  • Мнения: 521
На роднините казах веднага но на колегите чак в 4тия месец не ми личеше а си мълчах защото след това започна една злоба и завист ,  добре че изчаках с казването им да си спестя неприятните емоции през първия триместър

# 92
  • Мнения: 961
Ние казахме на родителите ни след като видяхме, че има сърдечна дейност, т.е. в 8 г.с. Видяхме двете чертички в 5 г.с.
На колегите казах в 9 г.с.

# 93
  • Мнения: 514
Да!Криехме заедно със съпруга ми от вси4ки!После разбраха първо роднините и после чак когато започна да ми личи и колегите Peace Peace Peace

# 94
  • Плевен
  • Мнения: 238
Аз да защото първата ми бременност завърши със спонтанен аборт и вторият път не казах на абсолютно  никой за да избегна неприятните въпроси и обяснения ако пак се случи.Дори мои близки научиха чак в началото на 5 месец,просто ми пролича вече  Laughing

# 95
  • Мнения: 59
Аз успях да крия едва до началото на седма седмица, защото от самото начало ми е адски зле - нон стоп ми се гади, не мога да се храня, много съм отпаднала и всички приятели се чудеха какво ми е. Около две седмици лъжех, че ме е съборил някакъв стомашен вирус, но после вече започна боледуването да става твърде дълго и казахме.

# 96
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Не не съм крила,просто не съм казвала на всички,а само на тези на които трябва

и аз така

# 97
  • Мнения: 258
И при двете бременности казах на близките веднага след като видях двете чертички от теста, дори не бях ходила на преглед за потвърждение...

# 98
  • Мнения: 2 000
Ами аз на родителите си специално им казах още като видях двете чертички.

# 99
Не, още като видях 2-те чертички започнах да разглсявам новината  Laughing

# 100
  • Мнения: 7 474
Казах веднага на най-близките си  Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 1 181
Не.Веднага след теста и потвърждението от д-р казах на най-близките.

# 102
  • софия
  • Мнения: 25 815
Крих от познатите. На бъдещият татко, баба и приятелка казах веднагически  Grinning

# 103
  • Мнения: 3 621
На родителите си и на най-близките приятели казахме веднага, после се наложи да кажа и на шефа ми защото излязох в болничен
Аз лично смятам че всеки сам си решава кога и на кой да каже

# 104
  • Мнения: 565
Не. Само пред някои хора се правих на ударена ако ме питат и не им казвах, но на приятели и близки си казвах.

Общи условия

Активация на акаунт