С брк или без брак

  • 7 887
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
Според мен поне за жената бракът е хубаво нещо,дава й сигурност, може и за мъжете е така.Не съм мъж, не знам как гледат те на тоя въпрос Mr. Green.Но мога да дам като пример семейството на един от братята на мъжа ми.Живеят на семейни начала, с момченце на 3.Жената на брат му все го врънка да се оженят,но той не иска не знам поради каква причина.Аз лично не бих желала да съжителствам така с един мъж,да ме прави на маймуна, да му родя дете, ако не иска брак един ритник и гуд бай.

# 16
  • Мнения: 111
Правата и задълженията  в брака , определени от законодателите са едно, поемането на отговорност към семейството(съществената част) е друго.Ако считаш че подписването на опр. документи ще ти гарантира второто-ще сгрешиш много.Истинското , осъзнатото поемане на отговорност е личен избор и вътрешна убеденост.Т.е. брак(подпис) и отговорност са различни неща. От тук нататък всеки избира според емоциите си и разбиранията си.Аз съм омъжена, защото харесвам идеята за сватбен ден, феерия и прочее..., и защото брака доукрасява връзката ни.Но не той ни прави отговорни и грижовни към децата ни и нас самите.
Успех в избора.    bouquet

# 17
  • Мнения: 315
с брак или без брак-няма значение.ако върви/връзката/-върви,ако не върви-брака не те спира много .ако ще подписваш заради родителите-тъпо...аз така направих сватба - за да е доволна майка ми.един куп пари дадохме, но щяхме да си живеем добре и без подпис.
разбирате ли се -няма значение подписа.но от друга страна -за децата е по-добре да има брак.
въобще, мисля си , че всико е строго индивидуално... Rolling Eyesкъсмет,каквото и да избереш.

# 18
  • Мнения: 6 167


С брк. разбира се.

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Естествено че с брак!
тези които не искат брак не им чиста работата ....

# 20
  • София
  • Мнения: 406
Аз също не одобрявам изцяло идеята за живот само на семейни начала.Преди да се оженим и ние живеехме заедно и предвид отношенията ни,сериозността на връзката,отношението ни към брака,за нас беше съвсем естествено и желано продължение на връзката.Брака не е само подписа,той показва сериозните отношения на двамата един към друг пред всички и пред тях.Имам позната,която нямаха брак,но с две дечица.Малката им дъщеря страдаше от избора на родителите си и подигравките в училище и решиха да се оженят,като мнението им за брака е вече съвсем друга,споделяйки,че е трябвало да го направят по-рано.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Естествено че с брак!
тези които не искат брак не им чиста работата ....

Още малко и в затвора ще ни вкараш Laughing

Имам позната,която нямаха брак,но с две дечица.Малката им дъщеря страдаше от избора на родителите си и подигравките в училище...
Съмнявам се. Почти половината деца са родени в семейства без брак. И странно от къде децата в училище знаят такива подробности Thinking

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
еее в затвора не бих искал, но ако предложиш на човек който обичаш да се ожени за теб, и той ти каже "без брак по-добре" .... не ми се връзват работите. Ако те обича ще се съгласи, ако се страхува , няма ..... та затова

# 23
  • София
  • Мнения: 406
Защо да не се знае,света е малък.Ако вкъщи е дискутирано пред децата за родителите на техни приятелчета,съседите също.

# 24
Аз мисля, че един подпис не гарантира добър брака.
С подпис и без подпис, ако няма любов, няма нищо.
Но жената трябва да знае, че за децата брак с подпис е гаранция голяма!
 Naughty

# 25
  • Sf
  • Мнения: 978
Но жената трябва да знае, че за децата брак с подпис е гаранция голяма!
 Naughty

Гаранция за какво?

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Защо да не се знае,света е малък.Ако вкъщи е дискутирано пред децата за родителите на техни приятелчета,съседите също.
Вижда ми се неестествено- ние например не сме уведомявали никой от обкръжението ни (само по-тесен кръг приятели са втечение) дали сме ходили да се разпишем. И не ми се струва нормално нашето решение да се коментира от трети лица извън семейството (такива хора бих ги поставила на мястото им).

# 27
Гаранция за бъдещето на детето и на нея.

# 28
  • Мнения: 3 241
Защо да не се знае,света е малък.Ако вкъщи е дискутирано пред децата за родителите на техни приятелчета,съседите също.
Вижда ми се неестествено- ние например не сме уведомявали никой от обкръжението ни (само по-тесен кръг приятели са втечение) дали сме ходили да се разпишем. И не ми се струва нормално нашето решение да се коментира от трети лица извън семейството (такива хора бих ги поставила на мястото им).

Според мен децата знаят почти винаги - Снимки от сватбата показвала ли си им? Годишнина кога празнувате? С едно и също име ли сте с мъжа ти? ....
Има много много поводи приятелите на децата или техните родители да разберат.

# 29
  • Мнения: 1 425
.... И не ми се струва нормално нашето решение да се коментира от трети лица извън семейството (такива хора бих ги поставила на мястото им).
Хахаха, добре  Joy Joy Joy. И как ще ги поставиш на мястото им?. И мислиш ли, че ще спрат да коментират след това?

Общи условия

Активация на акаунт