Арабска лунна нощ е-но пишем още,още,още....50

  • 20 925
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 333
Мммм....отново много хубаво загалавие на темата ни.И хубава снимка! Браво Лиле, страхотна си!  Heart Eyes

Свеар Дано Аллах ти даде много  сили и шифаа на малкия Мохамед Амин.  Praynig Аллах да е с вас!  Hug

Днес тука е такъв студ..бррр....мн вятър ..мн нещо.  Rolling Eyes

За албума аз още онзи ден забелязах (когато възникна спора за телигиятаче), че на Лили албума й го нямаше и си помислих, че сигурно тя си го е изтрила. Много странно кой ги е изтрил и защо?  newsm78 Не ми се вярва да е по грешка от някой. Забелязах, че достъп до нашия албум имат и хора, които не пишат в темата ни. Даже през декември месец една форумка, която не съм я зсичала никъде (за сега няма да спомена името й) ми писа на лични, че ми е видяла снимките в албума ни и ми е писали съвсем добронамерени пожелания (беше срещу нов а година и байрам). И аз си помислих, че ще е една от страите форумки тук която има достъп до албума и ми беше неудобно да й задам въпроса от къде има паролата за албума ни.

Предлагам следното: ако е възможно , да сменим паролата и да си я имаме само тези, които до момента имаме снимки там.


# 16
  • Мнения: 305
открих ви ааззз ,посестриими мой Hug.ето накратко за нас:мама българка,тати-ливанеца и малката Миа-кайсия  Heart Eyes Heart Eyesмясто на среща с тати Хамзе и мама Диди беше преди 2 гд в Дубай(охх как ми липсва моя Дубай)

семейство Яги


това съм аз Миа с моята  кака Стефани
http://i215.photobucket.com/albums/cc17/CEBACTOKPATOPKA/PIC_1865.jpg

ето и малко снимки : www.mia-stefani.piczo.com

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 19:38 от Дивиана

# 17
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Забелязах, че достъп до нашия албум имат и хора, които не пишат в темата ни. Даже през декември месец една форумка, която не съм я зсичала никъде (за сега няма да спомена името й) ми писа на лични, че ми е видяла снимките в албума ни и ми е писали съвсем добронамерени пожелания (беше срещу нов а година и байрам). И аз си помислих, че ще е една от страите форумки тук която има достъп до албума и ми беше неудобно да й задам въпроса от къде има паролата за албума ни.

Предлагам следното: ако е възможно , да сменим паролата и да си я имаме само тези, които до момента имаме снимки там.


Принцеске, мисля че щом тези хора са имали достъп да ни гледат физиономиите, не само това ами и мъжете и децата ни - направо си кажи кой е - че и ние да знаем.  #Cussing out Момичета, тези шегички въобще не ми харесват. Аз съм се доверила на конкретна група от хора - вас - да си споделим и да се видим. Не ми е приятно хора, за които не знам да имат достъп до албума - все пак това е интернет и хора има всякакви. Мисля, че паролата задължително трябва да се смени. Извинявайте за тона, но съм меко казано ядосана и разтревожена.
Поздави на всички!

# 18
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
 Crazy Хич ме няма!
Привет Севастократорка - добре дошла при нас! Колко е голямо бебчето ти - много е сладичко!   bouquet

# 19
  • Мнения: 305
Crazy Хич ме няма!
Привет Севастократорка - добре дошла при нас! Колко е голямо бебчето ти - много е сладичко!   bouquet

3месеца сме  Flutter
може ли и аз да разгледам албума ви със снимките,моми4ета Flutter

# 20
  • Мнения: 3 804
СЕВАСТОКРАТОРКА-ДОБРЕ ДОшЛА  bouquet за албума с удоволствие нека само да се реши един проблем
ДУА това е линка за прасковите
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253243.0
а сега малко уто4нения-рецептата е с св.мас,аз ги направих с олио,много леки станаха,пълнежа
с4укани орехи,какао,мляко,и троши4ките от издълбаните праскови-колко мляко ти ще си прецениш
КАТЕ душо сега ще погледна детенцето,ама няма харем да и правим я  hahaha тя си има годик,то вярно сватето не е писала скоро,виж ако се отметне тогава друг въпрос,а и ДУА  я поиска преди теб Laughing
МАРСИ дано по бързо да се оправи малката къдрокоска Praynig
СВЕТЛЕ дано и при вас вси4ко ве4е да приклю4и и да имаш най здравото и силно мом4е на света
ЯСМИН снега и днес се задържа ето един подарък за неродения принц,4е такова нещо тук рядко се вижда


моми4ета имам идея,така найстина външни хора няма да имат достъп до албума,на една от нас вси4ки да си изпратят e mail и така тя ще смени паролата и ще я разпрати на останалите,изберете някоя ако сте съгласни
а сега отивам да дооправям ,линковете към старите теми 4е от бързината нещо съм оплескала
ПРИЦЕСА важно е дай ника както и Тарик мом поиска,има неща за които не знаеш и така ще ни разкреш поне половината загадка

# 21
  • Мнения: 720
Здравейте момичета. Peace

Миленке, мерси много за ориза.Имах нужда от подобно обяснение.

Миме ,да...точно като  за  китайски ориз питах,или подобно.

хм...днес се учудих първия път че някой маха чужди снимки,после се шокирах направо Принцеса като писа че и други мами извън темата имат достъп до нашите снимки.На мен лично не ми е приятно това,предполагам и на вас.

СЪГЛАСНИ ли сте да сменим паролата newsm78?И  кой трябва да я смени ?Че така като върви албума скоро обществен ще стане.....

Иначе Миленка и Лили някой иска още интриги  Winkи да гледа сеир ''отгоре''нека му излязат криви кройките. Ако това е нарочно ,на този човек му пожелавам да му бъде според делата му. Peace

# 22
  • Мнения: 333
открих ви ааззз ,посестриими мой Hug.ето накратко за нас:мама българка,тати-ливанеца и малката Миа-кайсия  Heart Eyes Heart Eyesмясто на среща с тати Хамзе и мама Диди беше преди 2 гд в Дубай(охх как ми липсва моя Дубай)

Добре дошла сред нас Севас!   bouquet

Тарикмам Форумката, която ми беше писала е kartinka - беше ми писала, че ми е видяла снимките и че много хубаво си пишем в арабската темичка. Но искам да се изясня, че не обвинявам в никакъв случай картинка за нищо, а я споменавам само защото има достъп до албума ни и вие имате право да знаете кой посещава албума.  Peace

Хари аз съм "ЗА" смяната на паролата.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 468
Привет, Севастократорке.

Тарик мом
, права си, ама пак питам как ще разберем на кого точно да я дадем и на кого не, и как ще разберем кой я има и откъде я е получил (освен ако принцес не каже поне кой й е писал?
Другото предложение е да си разменяме снимки на лични. Който когото хареса като личност - на него да праща.

Принцес, че откъде бе, нека някой да каже има ли начин да се влезе в албума без да се знае паролата - нещо като неизлизане от профила или знам ли....

Ясмин, чудесно за бебчето. А за сателита - е, така е гледа си мъжо в неусвест, ама ние имаме 3 телевизора, за всеки по един. Mr. Green Пък като реша да се присламча към него или и аз гледам като теле сателита или пък гледаме някой филм, който си сваляме от нета.

Деска, чести ви сняг. Голяма радоста, а?  

# 24
  • Мнения: 720
Ами май не е зле да  питаме Картинка ,как е стигнала до нашите ''картинки''. Simple Smile смея се ама .....

# 25
  • Мнения: 1 727
Добре дошла на Диди  Hug

Съгласна съм с Тони и с Деси, за съжаление моето шесто чуство че ще има злоупотреби не ме подведе  ConfusedАз лично като съм качила снимки искам да са достояние само на тези, които пишат в темата и се знаем реално или виртуално, не ми е приятно да ме гледат нечии съпрузи/роднини/ приятели та камо ли непознати...

Деси, понеже идеята е твоя, ако и останалите нямат нищо напротив предлагам ти да смениш паролата и да ни пратиш мейл с новата  Peace

# 26
  • Мнения: 720

Деси, понеже идеята е твоя, ако и останалите нямат нищо напротив предлагам ти да смениш паролата и да ни пратиш мейл с новата  Peace





 Peace и аз така

# 27
  • Мнения: 3 804
АНИ аз нямам нищо против стига останалите да са съгласниако събера и мелите на вси4ки 4ленки на клуба веднага съменям паролата и пускам новата,на ли4ни също не става понеже модераторите имат достъп и до ли4ните съобщения и когато полу4их паролата бях предупреденаза това ,няма да споменавам от кого но ми се каза 4е това е един от на4ините външен 4овек да я полу4и-така 4е решавайте,ако искате и друг да се заема нямам нищо против стига проблема да се реши
КАТЕ голям сладур е,4е и името му е хубаво Heart Eyes
АМАЛ не дразни народа,не стига 4е си пуснала сни ка с един от най добрите актьори ами и какво ще кажете си писала Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 689
Jasmin-честито  bouquetХайде още един кандидат-зет на път.Като си помисля на колко сватби ще ходим след време PartyИншаАлла!

Добре дошла на Севастократорка!

Тарик Мом-споделям опасенията ти.Хич не ми е приятно от случката с албума...Преди да прочета поста на Принцесата,се сетих,че може да сме минали лимита на позволени албуми от един потребител и новите да за заместили някои от по-старите...
Сега обаче е ясно,че други разглеждат нашите снимки Sadчетох старите теми и забелязх,че има много момичета,които вече не пишат,но продължават да ползват форума...Те имали ли са достъп не-знам,вие кажете!100% обаче ни четат,защото след религиозния спор,получих ЛС..

Светле-действай!

# 29
  • Мнения: 305
дайте да разгледам де  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт