Какво спално бельо?

  • 16 037
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 181
Много харесвам спално бельо от крепон  Peace
няма го вече едновремешния мек крепон  Cry имам чаршафи на по 10 години, които са все още меки и сравнително със запазени цветове. но когато търсих детско спално бельо преди пет години не намерих вече такъв крепон  Sad само твърд и гаден.
сега ще пробвам памучен сатен Simple Smile цветовете са разкошни, но си нямам идея дали се свива и как ще е на пипане след пране. по принцип купувам бельо на Панагюрище - устройват ме като цена, но всяко нещо трябва да се гледа и пипа предварително, защото платовете ги внасят както сварят. уцелвала съм хубаво хасе, уцелвала съм и не толкова. обикновено шарките на възглавниците им никога не са като на картинката  #Cussing out като си купувах комплекта от памучен сатен се оказа, че е по-големия от означения Simple Smile (следващия размер) което мен ме устройва идеално, обаче не знам те дали са се прецакали с парите. няма да ходя да го връщам Simple Smile

# 16
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Всичко ми е на ТАС, много ми харесват цветовете. Последните чаршафи са ми черни с оранжеви цветя от сатениран памук. Разкошни са
И ние така.Включително и на децата са на ТАС.И ние имаме същите чаршафи с оранжеви цветя.Невероятни са.

# 17
  • Мнения: 57
Здравейте отново. Много хубаво това бельо. Струва си да купя още един комплект, но са свършили. Искам да ви питам дали знаете да има на пазара долни чаршафи за спалня с ластик, но не от тези хавлиените. Сатениран памук  или обикновено хасе. Или кройки да търся? И аз не знам.

# 18
  • Мнения: 745
Чаршафите на ТАС са невероятни - и като десени и като усещане  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 346
Момичета, препоръчайте ми комплект чаршафи от които долният е с ластик.Всяка сутрин се събуждам и чаршафът е между нас.Писна ми вече.Купих от тези хавлиените от Метро",но особено за лятото ще държат много топло,а ми се иска да си е комплект!Питах една съседка,която има,но каза,че ги била купувала от Турция...

# 20
  • Мнения: 682
Момичета, препоръчайте ми комплект чаршафи от които долният е с ластик.Всяка сутрин се събуждам и чаршафът е между нас.Писна ми вече.Купих от тези хавлиените от Метро",но особено за лятото ще държат много топло,а ми се иска да си е комплект!Питах една съседка,която има,но каза,че ги била купувала от Турция...
Миналата година си купихме долни чаршафи с ластик от много мека и приятна памучна материя от COMO. Тогава имаха в страшно много цветове и нюанси.

# 21
  • Мнения: 2 037
Някой да ми каже, моля, хубави ли са щампите на десените на ТЕД?
На картинка изглеждат добре, а в действителност такива наситени ли са цветовете?
Аз съм много приятно изненадана от комплекта за спалня, качеството е отлично, цветовете са много трайни. Вече година ги пера, нито са избледнели, нито са на топченца. Подсещате ме да си купя и друг комплект на ТЕД. Дали продават във фабриката в Пловдив, че от време на време минаваме от там? Или по друг начин да питам, къде има най-голям избор на тяхно спално бельо?

На ТЕД не си купувайте подматрачна рамка. Има едни, които са опасни за живота.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 890
  Аз си купувам оттук  http://megashop.bg/nani/Peace
 Опс, помислих, че питаш за ТАС, то било Тед.  oops

# 23
  • София
  • Мнения: 346
Момичета, препоръчайте ми комплект чаршафи от които долният е с ластик.Всяка сутрин се събуждам и чаршафът е между нас.Писна ми вече.Купих от тези хавлиените от Метро",но особено за лятото ще държат много топло,а ми се иска да си е комплект!Питах една съседка,която има,но каза,че ги била купувала от Турция...
Миналата година си купихме долни чаршафи с ластик от много мека и приятна памучна материя от COMO. Тогава имаха в страшно много цветове и нюанси.

Ооо,мерси!Още утре ще отида да видя какво предлагат!  bouquet

# 24
  • Мнения: 19 487
Аз също за сатенирания памук, няма нещо по приятно, меко и топло. Нищо общо няма с копринения сатен. Аз си ших по поръчка в една измислена фирма, направиха ми ги по размер, много съм доволна, чакам да заредят други цветове, да си поръчам и за детската. Нямат цветовете на ТАС, но затова пък са на половин цена.
Ако тази фирма е в София, ще ми пуснеш ли координатите й? Може и на лични. Благодаря.

# 25
  • Мнения: 1 800
Само крепон, а чаршафа - задължително с ластик.

# 26
  • Мнения: 57
Миналата година си купихме долни чаршафи с ластик от много мека и приятна памучна материя от COMO. Тогава имаха в страшно много цветове и нюанси.

Боя се, че в нашия град няма СОМО. Ще потърся по другите магазини за бельо, защото е много неприятно да усъмнеш с топка чаршафи между краката.

# 27
  • Мнения: 985
На времето съм купувала едни ластици, като тиранти, които се захващат за чаршафа в четирите ъгъла и се слагат под дюшека/матрака. Отдавна не съм ги ползвала. Явно не съм останала особено доволна, но си е алтернатива пред стопкания чаршаф.

# 28
  • София
  • Мнения: 346
Аз да кажа,че си поръчах долен чаршаф с ластик от един магазин за спално бельо на нашият пазар.Предлагат каквито си искаш цветове.Избрах си пепел от рози,че имам 2 комплекта с този преобладаващ цвят.За матрак с р-ри 180/200 ще ми излезе 19.80.Ако съм доволна,ще поръчам още.За бебешкото креватче ще струва 10 лв,а за единично легло 13 и нещо.Цените са напълно прилични.Може да правят и комплекти.А десени има много.

# 29
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Ластик на долния чаршаф може да ви сложи всяка шивачка или вие, ако сте достатъчно сръчни с шевната машина. Майка ми от години процедира така. Аз гледам от тук : http://nani.bg/
Има на доста фирми и е обяснено коя материя каква е и печатът какъв е/технологията/. Памучният сатен няма почти нищо общо със сатена. Много е приятно като материя. Аз съм фен на памучния сатен на АРТЕК 92 - имат хубав каталог. В МЕТРО също ги има - на поносими цени, но още не съм си взела. Ако някой има, да сподели дали са и качествени - токово ми е инфото.

Общи условия

Активация на акаунт