И аз да се включа, макар че не ми е особено ясно.... Когато беба се радва, започва интензивно да маха с ръце и да рита и цялата трепери, но това е съвсем съзнателно, прави муцка и се ококорва..... Това смятам е едно нещо. Съвсем друго е, когато беше съвсем малка и когато беше още в корема ми, много се притеснявах, че усещах нещо като спазми на крачетата... Пуснах тема, където една мама спомена, че на нейна приятелка са хванали бебето на видеозон, как потреперва цялото. Педиатърката каза, че с свремето ще отмине и е важно да не е периодично. Е, наистина отмина. Моя приятелка, която бременя и роди в Германия, каза, че лекарите са забелязали същото при нейното детенце и са го свързали с липсата на калций и магнеций.... което пък прави връзка със схващането и потреперването на прасците при бременност.....
Това са нещата които знам и идеята ми беше (щото трудо се разбира както се изказах), че може би е нещо нормлано при малките деца и след като го има и при други, едва ли има връзка с това, че сте ударили главичка!