Дюканки безбройни – красиви и стройни - 69 тема

  • 22 829
  • 715
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 129
eeее този път се записвам не на 15 стр Blushаз май само това правя Cryзаписвам се и немога да пиша от четене Laughing
вещи,както винаги си перфектна newsm51
поздрави на всички от мен  love001
за протокола:-4кг
тази вечер бях на заведение Rolling Eyesи прегреших Embarassed Embarassed Embarassed,но със салатка(понеже съм на П днес) newsm78.сега си пия чая за WC-то и отивам да
лека и отслабваща вечер

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 01:38 от пиги

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Аз съм нова и вече се чувствам една от тях! Дано и те така ме приемат!  Wink
Да не би да се съмняваш?   newsm66

# 17
  • Мнения: 567
Ами пак ги гледах снимките! Няма какво да кажа! Не е за вярване! То на доктора /П.Дюкан/ да ги пратим - да си прави реклама!
Мишле, страхотен резултат! Изглеждаш зашеметяващо и ... щастлива! Сигурно летиш! Аз често ще гледам тези снимки и за мен ще си голям стимул! Огнена мома!  Hug

# 18
  • Мнения: 567
Вещи не, ама честно да ти кажа някак съм от една седмица и ми е необичайно така бързо да се отпусна и да се чувствам "в свои води". /то понеже съм и зодия риби-от пържените Cry/
Вие повечето сте от толкова време, говорили сте си толкоз неща, извървели сте заедно много път /дет сА вика бая пилци сте омели/, имате общи спомени, сбирки и... не знам. Сигурно ме разбираш! И аз да се вклиня изведнъж! Бе то аз съм за бухалката май! Па удри, удри!!!
Дано децата да са здрави, да дойда на 02.02 та да ми измААш една по гърбината!  Hug

# 19
  • Мнения: 129
имам едно въпросче newsm78понеже от 5 дни не съм мръднала да питам дали е грешно това,че аз ям постоянно.  Embarassedнямам определено време по което да обядвам,вечерям или нещо друго.аз като съм на работа през 10 мин се въртя около яденето и все си похапвам по 2-3 лъжички и така цял ден докато свърши яденето.все ме влече натам Laughingзнам,че колкото повече ядеш толкова по-добре ама......дали не го правя не както трябва?

# 20
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
искам и аз в списъка
цел 65 т.е 30 за сваляне, а за първия ден съм -1,200
а ядох като прасе

и съм първа поне на 2-ра страничка

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Авана , там си   bouquet
Пиги, знаеш, че не трява да стоим гладни, така че си хапвай, а и както виждам с по няколко лъжички изобщо не преяждаш, просто си ядеш бавно яденето. А за съжаление понякога има и застои, но след това всичко потръгва отново  Peace

# 22
  • Мнения: 352
Добро утро момичета.  bouquet





Вещи Благодарности за хубавата тема и честита звездичка.

Имам малък проблем, от вчера съм в МЦ така че ме е страх да се тегля а не знам как да си премеря обиколките,  newsm78 т.е като се меря винаги различни цифри се появяват. Мислех си да си нарисувам тук там по някоя точица за ориентир, но срам. Embarassed Сигурно има някакви правила но явно не ги знам. Ако може някой да ми обясни ще съм много благодарна

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 06:32 от Катя_73

# 23
  • София
  • Мнения: 5 285
не знам как да си премеря обиколките,  newsm78 т.е като се меря винаги различни цифри се появяват.

И аз съе присъединявам. Да добавя, 1е първия път нямах шивашки метър и се мерих с рулетката  Joy Особено туй ТАЛИЯта не мога да преценя кое се пада  newsm78

Успешен ден на вси1ки   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 353
Добро утро на всички  Hug
Благодаря на Катя_73 за кафето, а ето едно и от мен  Simple Smile


Тази сутрин съм минус още един килограм.

# 25
  • Мнения: 1 403
Добро утро!   bouquet
Допивам кафенцето, почерпка от Катя и отивам на работа.
Ханш- мери се най-широката част в областта на седалищните мускули като метърът трябва да е в хоризонтално положение, успореден на пода.
Талия- мери се най-тясната част в областта на кръста, метърът е в хоризонтално положение. Ако няма оформена по-тясна част, се мери по средата между най-изпъкналата част  на гръдния кош и най-изпъкналата част на седалищните мускули/ханша/ май newsm78
Вижте това- може да ви даде идея и за някоя друга обиколка. Пък и има добри нагледни материали Joy
Хубав ден на всички! Hug

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 07:55 от Fancy N

# 26
  • София
  • Мнения: 1 544
Добро утро.
Вещи  - мерси за темичката  bouquet
Похвалвам се набързо - -300 са си -300, Кантара не е показвал 78,8 от... newsm78 Tired както бях бременна.
Споделям опит - понеже задържах повече от 2 седмици, от 3 дни спрях прясното мляко, пак преди 3 дни доядох последното сирене лайт (400 гр, от 1 месец ги мъча) и скоро мисля такива неща да не си купувам. Вечер ям печена пъстърва и млечна салата(извара с 1-2 с.л. кисело млчко + копър и чесън). 3те литра вода ги пия до 17,30 - 18.00(за да мога да спя все пак Peace)
Хубав ден Ви желая  bouquet

# 27
  • Мнения: 551
Добро утро и от мен. За съжаление нямам много време, но не мога да не ви се похваля   newsm44със свалените си 4кг.Бавно но славно.
Желая успех на всички които се сбогуват с тези досадни килограми.

Хубав ден.

# 28
  • Мнения: 5 873
Добро утро и от мен. Flutter

# 29
  • Мнения: 352
Добро утро!   bouquet
Допивам кафенцето, почерпка от Катя и отивам на работа.
Ханш- мери се най-широката част в областта на седалищните мускули като метърът трябва да е в хоризонтално положение, успореден на пода.
Талия- мери се най-тясната част в областта на кръста, метърът е в хоризонтално положение. Ако няма оформена по-тясна част, се мери по средата между края на гръдния кош и най-изпъкналата част на седалищните мускули/ханша/ май newsm78
Вижте това- може да ви даде идея и за някоя друга обиколка. Пък и има добри нагледни материали Joy
Хубав ден на всички! Hug

Благодаря  много полезно, захващам се с меренето  bouquet

Криси 1975 честито

Успешен ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт