Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Наистина рекламата е плоска, на всичкото отгоре имат наглостта да оплюват и колегите си.Ясно е, че въпросната Ивелина си пуска рекламни постове.Влиза и като "гост".В Пловдив има много кадърни специалисти , които с годините са се утвърдили като такива.Аз съм възмутена от тази наглост. Моля модераторите да обърнат внимание на тази непочтена  "дама". Confused
Има още много да поработите и да се докажете в практиката, а не в рекламата /то поне да беше лоялна/.

# 16
4e e reklama- reklama e. Samo da uto4nj, 4e Стаменова е въпросната саморекламираща се Ивелина Laughing

# 17
# 18
Оххххх, хич не е смешно, направо е трагично. В този кабинет не знаят ли, че най-добрата реклама е живата.....Ама то не е лошо да се рекламираш, ама не по този начин..........Може би въпросната дама страда от раздвоение /размножение/ на личността.Трябва незабавно да се обърне към психиатър. Shocked

# 19
  • Мнения: 3
Mnogo si prav #Crazy    Wink

# 20
  • Мнения: 18
На това му се казва "аман от завистливи колеги", които така и нищо не успяха да постигнат в професионалната си реализация и затова не им остава нищо друго освен да злобеят по форумите Joy

# 21
  • Мнения: 18
А относно "плоската реклама", все ми се е струвало, че по справочниците точно това се прави - дават се координати и се рекламира, за да бъдат хората информирани. Оттам нататък всеки сам може да прецени дали и къде има утвърдени специалисти.

Общи условия

Активация на акаунт