Раждане в Шейново с ТАТКОТО

  • 1 657
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
Здравейте, и аз ще раждам живот и здраве в Шейново при д-р по избор. Таткото още не е решил, надявам се да се навие, но не го натискам Naughty

Ще следя темата, защото не знам дали ще мога да се измъкна по обяд от работа за деня на отворените врати  ooooh!
Някой има ли идея това нещо колко продължава?

# 16
  • Мнения: 872
Ако е секцио,няма да го пуснат,освен,ако не му разрешат да гледа през стъклото на залата.Моят мъж присъства на раждането на дъщеря ни,даже преряза пъпната връв,но той е лекар  Sunglasses Въпреки това изобщо не се почувсвах по-леко от факта,че е до мен. Даже по едно време ми се искаше да го цапна с нещо и му се развиках,че постоянно ме питаше "миличко,много ли те боли?" ,като ,чи ли не виждаше,че ме боли  Rolling Eyes

# 17
Здравейте, аз раждах в Шейново и нашия татко беше до мен, плаща се само залата - 150лв, не се доплаща присъствието, дадоха ни дори фактура  Wink . В залата има кувиоз до леглото и така бебчето ти е до теб през цялото време докато си там, а неонатолога идва на място да го прегледа.  Ако си имате избран лекар просто го помолете да ви разходи из Шейновските потайности, аз имах такава уговорка, самата лекарка ме покани, но малкия не издържа и разглеждахме в движение. VIP стая може само ако има свободни, аз нямах късмет, и тогава (юни 2007) бяха по 40 лв на ве4ер. За мен беше невероятно това, че човекът, който обичам беше с мен и видяхме малкия ни мъж заедно  Grinning  Успех на вас и на смелите ви мъже  Hug

# 18
  • Мнения: 2 751
и аз подочух, че за избор на екип вече е 800 лв  Shocked

shikse, думите ти ми вдъхват кураж, понеже не той, а аз не съм сигурна дали го искам  newsm78

# 19
  • Мнения: 127
За нормално раждане миналата година беше 100 лв

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 16:29 от Danatea

# 20
  • Мнения: 115
И аз раждах в Шейново, на 4.1.2008, исках и нашият татко да присъства, но не бяхме с екип и може би затова и лекарите на смяна честно казано не бяха много навити да ми удовлетворят молбата. Все пак да тичат от родилна зала до ВИП-а само ей така, без да им е платено Rolling Eyes, е аз после се и отказах защото реших че таткото не си струва да вижда всичките ми страдания и да се травмира допълнително. Общо взето ако нямаш уговорка с някой за раждането, приготви се за не много любезно отношение.......

# 21
kalli, довери се на интуицията си, ако мислиш че би била спокойна с таткото, не го лишавай от това ако ги иска. Моето раждане беше бързо, но тежко, много кръв се ля, но сега съм героиня в очите на мъжа ми и ме желае повече от всякога  Heart Eyes А пък и няколко образователни филмчета с близки планове биха го подготвили  Laughing Но все пак това е решение на двамата и никой от вас не трябва да го прави без да е сигурен в това  Peace
mamaalabala, аз също родих със случаен екип, но нямах такъв проблем ( след като си платихме  Laughing ) , въпрос на късмет.

# 22
  • Мнения: 2 751
Общо взето ако нямаш уговорка с някой за раждането, приготви се за не много любезно отношение.......
Имам си уговорка...  Peace

shikse, аз принципно съм доста по-спокойна, когато е до мен. Не ме е страх и съм по-силна.
Той иска и не се страхува. И с първото искаше.
Аз не искам да гледа надолу, искам да е до главата ми и да усещам присъствието му  Grinning
Смятам да раждам с упойка, така че едва ли ще викам много  Laughing Laughing Laughing
а щом казваш, че те желае повече, това също ме успокоява. Понеже аз от това се страхува.
Той е "винаги готов", а сега се притеснявам да не го отблъсна нещо  Thinking

# 23
  • Мнения: 132
Здравейте бих искала да питам мамите на които им предстои раждане с избор на екип в Шейново каква е цената за избора на екип?За ЖК вече разбрах че цената е 320 лева,но ако някоя от вас е следила там бремеността си може ли да ми каже какви изследвания влизат в тази цена?Предварително благодаря за инфото

# 24
  • Мнения: 2 751
Здравейте бих искала да питам мамите на които им предстои раждане с избор на екип в Шейново каква е цената за избора на екип?
800 лв е избор на екип  Tired

Общи условия

Активация на акаунт