като забременяхте, какво се случи с желанието ви за секс?

  • 4 162
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не се е променило . Сега вече е малко сложно с позите, Embarassed но не се отказваме да мърсуваме  Wink

# 91
  • Мнения: 22
Първите 3 месеца никакво желание. Сега се завръща бавно, но славно!:)

# 92
  • Мнения: 1 900
Имах различни периоди, в началото много ми се спеше  Tired

# 93
  • Мнения: 1 103
беше на приливи и отливи

# 94
  • София
  • Мнения: 1 185
В началото намаля, защото ме беше страх, през втория триместър беше доста засилено, а през третия от страх да не родя и контракциите, които имах секса липсваше, но не и желанието!

# 95
  • Мнения: 1 919
първо намаля, после се засили, накрая изчезна

# 96
  • Мнения: 117
Най-страхотния секс правихме първите 3 месеца след като забременях.. После като се почнаха гъбички и подобните им "прелести" не сме се пипали много много.. та до ден днешен не съм изявявала желание.. той, милият, се съобразява... Confused

# 97
# 98
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Увеличи се многократно  Embarassed
и при мен, но ми е забранено....

# 99
  • Мнения: 770
Имах желание, но ни беше категорично забранено от лекарката  Close

# 100
  • Мнения: 411
Аха Rolling Eyes Изпари се желанието ми,ей-така с вълшебна пръчица. А понякога (рядко) когато ми се приисква бързо се отказвам.Яд ме е много,че така се получава  #Cussing out Моят мъж ми влиза в положение и вече е оставил инициативата в мои ръце - когато аз изявя желание,но времето си лети, а аз  Whistling Знаем,че това е нормално и е само период,който ще отмине.Ще дойдат и добрите дни...живот и здраве след време... Praynig

# 101
  • Мнения: 514
Водих нормален полов живот през първите 5 месеца от бременноста!Послех се разболях от бактерия на пикочните пътища --ешерихия коли ----спряхме да го практикуваме от тогава до като родих !След това нямах никакво желание чак сега вече 6 месеца по късно се нормализирам! newsm78 newsm78

# 102
  • София
  • Мнения: 1 320
Ммммм умря!  Rolling Eyes Нямах никакво желание за секс, а и мъжа ми също. Само ми се спеше и ядеше, за друго секс не съм се присещала въобще.След като родих също известно време нямах желание и сега понякога ми умира желанието, преди не беше така!

# 103
  • Мнения: 1 004
Стана огромно  Embarassed Особено след средата на бременностите, за разлика от след раждането - тогава се изпари за доста дълго време

# 104
нямах никакво желание за секс през цялата бременност за жалост, особено на края. А като родих с момичетата в стаята като даваха нещо такова по телевизията, просто гасяхме телевизора-)

Общи условия

Активация на акаунт