За бягството от сигурното- не успях да измисля друго заглавие

  • 2 202
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
На кого беше гениалната идея да живеете с мама и тате?
Ако е къща и ще си имате отделен етаж, може би и става до някъде, но ако е апартамент - ще се видиш в приключение.

# 16
На кого беше гениалната идея да живеете с мама и тате?
Ако е къща и ще си имате отделен етаж, може би и става до някъде, но ако е апартамент - ще се видиш в приключение.

естествено, че негова! За съжаление е апартамент и то не малък 4-стаен с две тоалетни и една баня, но там живее и брат му, който е още малък! Ако беше къща може би щях да се навия, все пак вероятноста да се засечем по етажите е по-малка, отколкото в коридора на апартамента! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 359
Ако не пробваш не можеш да знаеш със сигурност печелиш или губиш.Освен това винаги можеш да избягаш отново. Simple SmileКакво толкова.Щафетното бягане също е спорт.

# 18
  • Мнения: 150
измислете варянт да сте сами, това с техните да знаеш че винаги ще възникват дразги.

# 19
  • Мнения: 395
Задай си няколко въпроса първо.
Наистина ли го обичаш?
А той теб?
Идеала ти за мъж ли е?
Вярваш ли му?
Разбирате ли се?
Би ли искала да създадете семейство?
Достоен ли е да бъде баща на децата ти?
Искаш ле да остареете заедно?

Ако си отговорила с да на всички въпроси и в килер да живеете пак ще сте щастливи.
Ако сте притиснати и нямате избор ВРЕМЕЕНО ще трябва да издържите, но ВРЕМЕННО.

Ако си отговорила с не на повечето въпроси. Не си губете времето.
След като приключи една връзка на човек му трябва около година да се отърси от старата и да започне нова. Около 2-3 години докато новата връзка съзре на етап брак и деца.

Желая ти успех  Peace Peace Peace

# 20
  • Мнения: 1 559
Предполагам доста от вас са се сблъсквали със следния проблем- поради финансови проблеми обсъждаме с приятеля ми да се преместим да живеем при техните, а мен ме е страх- страх ме е, че не съм сигурна дали искам да бъда с този човек, че чак да живея с родителите му! Всъщност проблема е много по-дълбок някак си ме плаши възможноста да се обвържа за постоянно с някой- имала съм няколко дълги връзки и в един момент ги прекратявам- нищо лошо не ми е направил нито един от мъжете в моя живот- но просто стигне ли се до по-сериозно и бягам!!Той ми говори за деца, аз все казвам има време- ама време няма SadВече съм на 30 г и няма смисъл от повече бягства- до кога да чакам се питам???Има ли някой, като мен?????

Туй с бягането все едно аз съм го писала Joy...ама преди 4 год Whistling...имала съм 4 сериозни връзки преди мъжът ми..,и мога да кажа,че станеше ли напечено вече за брак и т.н.,,и газ Mr. Green....а да не казвам че още 5 по милолетни,но те бързо прерастваха в искане на брак Sick,и така и бързо си прекратяваха съответно ooooh!..Аз си бях казала,че няма да се омъжа,че не искам деца и т.н Naughty....докато не срешнах съпругът ми,който също разкарах hahaha,и имахме 1 година почивка,и преди 3 год.и половина се събрахме и оттогава сме неразделни Heart Eyes
Просто не е човекът,или наистина не си готова...,това вътрешното чувство не лъже Crossing Arms..и няма смисъл да правиш нещо,против волята си,само и само щото си на 30..глупости.... ooooh!

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
На кого беше гениалната идея да живеете с мама и тате?
Ако е къща и ще си имате отделен етаж, може би и става до някъде, но ако е апартамент - ще се видиш в приключение.

естествено, че негова! За съжаление е апартамент и то не малък 4-стаен с две тоалетни и една баня, но там живее и брат му, който е още малък! Ако беше къща може би щях да се навия, все пак вероятноста да се засечем по етажите е по-малка, отколкото в коридора на апартамента! Simple Smile
Е как няма да е негова Mr. Green Че кой не би искал да има 2 майки, двойно повече обгрижване и т.н., да не е будала  Mr. Green
От опит ти казвам - не отивай там. Щом бащата пие, а ти това не понасяш, а пък и с родителите му има и малко дете, хептен жилището става тясно за две семейства, става си направо лудница. Много често в такива случаи от теб се очаква да се грижиш и за другото семейство, защото си в къщата им. Едно е да сготвиш за двама, друго е за 5-ма. Това само за пример, едно от многото задължения. В един момент ще ти натежи и ще ти писне. Ако си и като характер по-интровертна и имаш нужда от повече тишина и спокойствие (то пък кой ли няма), съвсем ще ти е на нагорно. Дори с майка му да имате добри отношения, ще ги развалите и пак ще избягаш. Опитай съжителство, ако смяташ, че това е точният човек, но се погрижете да живеете сами. В смисъл, да имаш място, където щом си врътнеш ключа на вратата и си оставаш сама стопанка на домът си. Ако искаш ще готвиш и чистиш, ако искаш ще си легнеш с книжка на дивана, ако ти е кеф - ще се разхождаш по галантерия из къщи и никой няма да ти се мота в краката и да ти вдига шум. Мале как куцо го обясних, дано да си го разбрала  Hug

# 22
  • Мнения: 69
съгласна съм с всичко казано до тук,НО в един момент може да се окаже че си сама и от всички тези мъже за които не си била сигурна няма и следа ....а ти си все по-сама,Нали знаеш че идва момент в които всички млади сериозни хубави мъже вече имат своите НЕСТРАХЛИВИ жени.знам че ти звучи много старомодно,но наистина всяко нещо е с времето си повярваи.При теб не е проблема неговите родители.а самото обвързване......а иначе да живееш с родители е гадно,но първо изясни само това ли е проблема

Общи условия

Активация на акаунт