Да стягаме багажа вече, че ФЕВРУАРИ хич не е далече

  • 13 890
  • 307
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 307
Здравейте,милички HugКак са коремчетата днес?
Славундер,мерси за инфото за Изабелка,стискам палци още от сега  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
мирка ив.,ако и другите мами са съгласни ще оставя моят телефон,термина ми е на 27.02. така и така седя всеки ден на компа.  typeuuАко решите да ме включите за вестоносец ето и моят телефон: 0895/77-21-23(Станислава)
Приятен и слънчев ден Hug smile3531

# 106
  • София
  • Мнения: 717
Добро утро!
Честито на Чара и цялото й семейство! Страхтоно бебе, страхотно раждане! smile3501 Дай Боже всекиму такова бързо и лесно появяване на бебчо!  bouquet
Сенди и Изабелка, стискам палци! Praynig Hug
За стола в Тина Киркова, имам смътни спомени от първото раждане, че е леко повдигнат. newsm78
За местенето и аз съм да се родят всички бебета и тогава.
Лек ден от мен, момичета!

# 107
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Благодаря ви много милички тумбички за пожеланията
Аз днес пак ще поработя Sad какво им става на тези хора от офиса  newsm78 невиждат ли че вече съм   smile3535 и ми и малко гадно.
Дано всичко мине безпроблемно при Изабелка
След обяд съм на ЖК , да се срещна с малката ми каратиска  nuts

Успешен ден на всички  Hug

п.п. Много се радвам , че сме така единни и задружни  Hands Clap

# 108
  • София
  • Мнения: 973
Леле колко бебчета си имаме и всичките от хубави по-хубави. Да растат здрави, умни и късметлии.

И аз стискам палци на всички, които са в болница и леко раждане момичета.
Исках доста неща да напиша, но последните 10 страници ми се сляха и бременният ми мозък изпуши.
За местенето и аз съм единодушна с останалите - когато всички бебета се родят дружно ще отидем в родени 2008.

Мери специални благодарности за отзивчивостта ти и готовността за помощ и съвети. Сигурно ще ми се наложи и срам не срам ще се възползвам.

Имам въпросче към мамите раждали в Майчин дом в София. Бебенцата постоянно ли седят при майките на 12 етаж? А кога ги взимат да ги къпят и кой сменя пампите? Иска ми се бебо да е при мен, но като ми дойде някой на свиждане на кого ще го оставям?
Ако се сещате и за други подробности казвайте.

Браво на татковците, вземащи участие в нашата темичка.

Хубав ден на всички и чакаме много хубави новини.

# 109
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Момичета ще изчезна за 3 дена така че не се притеснявайте за мен.Отивам при майка си,а там няма интернет.Ще се отчета в понеделник. PeaceАко все пак успея да вляза от нета на брат ми,няма да мога да пиша.

# 110
  • Мнения: 1 671
Здравейте, момичета!
За Изабелка и аз почвам да стискам палци!  Praynig Praynig Praynig Славундерче, поздрави я от нас и ще чакаме добри новини в понеделник!
Някой беше питал за ходенето на зъболекар - аз съм за това сега да се направи всичко, после с бебето е много по-трудно. И миналата бременност ми направи 2 кариеса (моята зъболекарка ги прави без упойка, просто не ми е нужна), а тази бременност се наложи да ми извади мъдрец (с упойка естествено  Wink ), поне сега кариеси нямах. Не съм имала никакви проблеми, нито контракции, но аз не се притеснявам от нея, пък и тя си знае работата.
Сутринта станах рано, Благун съответно и той се ококори. Ходих на консултация и се оказа, че докито е болен, а акушерката не дойде  Twisted Evil. Взимането на документите ми претърпя пълен неуспех. Сега ще чакам понеделник - да се обадя по телефона за нов час, пък дано имат по-скоро, за да ми дадат направлението и повече не искам да чувам за ЖК.
Яд ме е, че разкарах майка ми рано сутринта, да дойде да гледа детето, поне него да него мъкна с мен и цялата организация - за нищо. Поне и показах кое къде стои у дома, че миналия път като родих паднаха големи обяснения по телефона.  
Иначе утре сутрин съм на запис.
Ако някоя мама иска, мога да и дам и моя телефон, но предпочитам на лични.
Много се радвам, че сме единни за местенето и отварянето на нои теми!  Hug
Анита, бебето е постоянно при теб. Акушерките го къпят и преобличат в боксче до твоята стая и ти виждаш всичко през стъклото. За свижданията - бяхме се разбрали с другото момиче в стаята и взаимно си гледахме бебетата, така можехме да слезнем спокойно до кафето, да се изкъпем или видим с роднини. Иначе в стаята влизаше само мъжа ми и нейния мъж.

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 12:43 от evelinar

# 111
  • Мнения: 419
Стискаме палци всички на нашата прекрасна ИзабелаHug
Очакваме и новини от Сенди. Жаси, хубаво е че ни предупреди.
Аз днес съм решила да си подготвя чанта за болницата. Моята бебка не е вече от най-активните, но имам усещането че ще излезе отдолу.  ooooh!
Прекрасен ден, бъдещи и настоящи мами!

# 112
  • Мнения: 4 242
Най напред изплювам камъчето че ми е приповдигнато
baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni
Имаме си бебе N10, скъпата ни уплашена Сенди днес е родила прекрасен син 3520, 50см! Да и е жив и здрав юнака, голямо бебе браво! Да расте много умен и щастлив, да слуша много мама и да я радва! Сенди, мила, бързо възстановяване и скорошно завръщане сред редиците ни! И двамата са добре!
 Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada
Стискам палци и аз за Изабелка, макар да знам че всичко ще е наред!
Славундер благодарско скъпа за инфото и и предай много поздрави и топли прегръдки от всички ни тук!  Hug
Жаси умната, и да пишеш ако има нещо! Приятно мързеливо изкарване при мама ти пожелавам!
Анитка понеже след курса карахме малко практика горе на 12 етаж с мамите, знам че бебетата са с майките си, леко отделени със стъклена преграда, един вид кошчето на бебето е като в чекмедже. Даже опитните мами сменяха сами пампите на рожбите си.
Галка гледам си писала в старата тема с  въпроси, бих те посъветвала да погледнеш старите ни теми, прочети ги, там има мненията на всяка от нас (а ние сме доста), всичко това обсъждахме съвсем скоро.  Peace
Elkira добре дошла сред нас! Леко добременяване ти пожелавам и прекрасно бебе на финала! Моля те когато имаш нещо да добавиш, ползвай бутона редактирай и си допиши, не пускай нов отговор един след друг, така пълним бързо темата и модовете се дразнят и с право (тук са отчетни все пак не чат) Peace

П.П. Някой ще добави ли Сенди и бебока в списъка ни че аз хуквам по задачи, моля!  Hug


Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 12:09 от Мери

# 113
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Честито синче на мама Сенди.Да е жив и здрав. smile3525

# 114
  • Варна
  • Мнения: 245
Привет и от мен!
Първо на evil честита годишнина със закъснение, желая ви още мнооого мноого години щастлив семеен живот   bouquet
Иначе и аз съм за местене в Родени когато всички  родят, то си е ясно и аз се изумих за януарките, но при тях даже се получи конфликт, нека ние не правим така и да си продължаваме тук  Hug
О аз от сега почвам да стискам палци за Изабелка, а в понеделник още по силно Wink
Ей много са ни сладки бебоците  Heart Eyes
Аз бях преди малко на консултация, бебо още е на височко, ще се чака явно, колкото и да ми се ражда вече  Mr. Green Тоновете са перфектни, това е най-важното.
ИХААА още едно бебче, да е жив и здрав бебешока на Сенди, радвам се че всичко е минало ОК   bouquet

# 115
  • Мнения: 419
Честито синче на мама Сенди! Да расте в радост и любов!
               

# 116
  • Мнения: 156
честито на всички мами, гушнали своите съкровища newsm51 smile3525

# 117
  • Мнения: 703
ЧЕСТИТО СИНЧЕ НА СЕНДИ!ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ!!!   Аз си идвам от консултация-лекарката каза,че от тук нататък всеки момент мога да родя!Дадоха ми всички документи,добавих ги в чантата и съм напълно готова!
Нооо,и аз се сдобих с нисък хемоглобин,както и с бактерии в урината,ще си пия прилежно лекарства до края!

Аз давам и своя телефон,може някой да го добави на първата страничка-0878332052.

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 13:12 от __ZLATO__

# 118
  • Мнения: 9 004
Честит син на Сенди!
Да и е жив и здрав и много да радва мама и татко!



Хубав ден!


 Hug

# 119
  • Мнения: 23
Честито и от мен на всички мами , които вече гушкат своите сладки бебчета  newsm51.Аз съм от тези които са в края на февруари така , че за сега има да почакам доста  Stop.Дано всички мами да родим здрави и сладки бебчета и да не ни измъчват много baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт