Какъв режим имат 1-годишните ви бебчета

  • 2 729
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Да се разпишем. Дневните ангажименти на Боби са приблизително така:
7 - 7.30 ставане и малко игра
8ч - закуска (редуваме попара, овесени ядки със мляко или сирене, мляко с бисквити или корнфлейкс, грис с мляко)
В 9 отивам на работа и не гарантирам за граика, но принципно е:
към 9.30 - 10 спи. Спането може да е с продължителност от 30 мин до над 2 часа (ако аз го гледам повече от 30 мин няма да дремне  Imp ). Като се наспи ходи на разходка.
12.30 - Обяд. Манджа с месо, като редувам пилешко, заешко, пуешко и свинско (имаме да вдигаме хемоглобин). От 100  до 350 гр в зависимост от кефа на момчето. След обяда се полага време за игра, докато обядва бавачката, а той се опитва да изяде хлаба от обяда и  Mr. Green
към 13.30 - 14 - евентуално спим пак от 30 до 2 часа навън или вкъщщи.
16 ч - следобедна закуска - кисле, кремче, грис или пък банан и бисквитка.
Разходка
в 18.30 се прибира мама и се разхожда с мен или си играем вкъщо.
Между 19 и 20 вечеря зеленчуково пюре (понякога с жълтък), след това баня, малко игра и до 20.30 е инсталиран в кревата с бутилка мляко (това е единственото време на деня, когато мога да го излъжа да пие мляко вече).. Нощният сън е различен: понякога не се буди въобще, а понякога ме вдига по 20 пъти на нощ.
Те това са нагажиментите на едногодишното ми човеченце

# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ние ,с ме си опростили режима до минимум.
Сутрин стаvа бебока кьм 9-10 и закусvа адаптирано мляко.След тоvа заспиvаmе(и дvамата)и  маника се буди след около 3 4аса.Следvа изхvьрляне на vси4ките 4ершафи ,които може да намери около себе си и опити да ми изхvьрли vси4ко от гардeроба(леглото му е между мoeто и гардеропа).Като станат 4 4аса след пьрvото хранене обядvа .Зелен4укоvo пИУре.Най-4есто купено.
После е едно диvеене .......страх ме е даже да го vадя от кошарата ooooh!  Laughing .След то4но 4 4аса идvа следобедната закуска и на нея яде плодоvо пИУре или каша.От там пак се продьжаvа с диvеенето,но понякога решаvа ,4е  му се спи и майка му 4ак не може да поvярvа.
V 10.00 си ляга да спи и така.......до другата сутрин  кьм 9.00

# 17
  • Мнения: 1 289
Цитат на: Виолета
Ох да! забравих да кажа че киселото мляко винаги е спасението. Яде го под всякаква форма. Ама не може по цял ден кисело мляко.

Браво, Ради пък до сега изобщо не иска да го опита Sad . За режим не ми се говори. В момента сме на етап на преминаване от 2 пъти спане през деня на 1 път и в къщи е екшън.

Общи условия

Активация на акаунт