Вода от копър срещу колики?

  • 28 541
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз давах на моята дъщеря чай Бебезан,копърът не ни помагаше.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз купих само веднъж чай от копър на Хип. Не го харесваше и съответно не пиеше. Но пък и нямаше кой знае какви колики.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 735
Нито Бебезан,нито чай на Хип с лайка,копър и анасон ни помогна,а капки Бейбинос/пак копър,но и кориандър/.ПЕДИАТЪРКАТА ми каза,че не е препоръчително чай за възрастни да се дава на бебе и трябва да се разрежда това,което е написано на опаковката май 4 към 1 за да стане за бебе.По-добре готовия чай на Хип от копър.Между другото лайката, освен че е алерген,също прави колики.

# 18
  • Мнения: 724
Когато я кърчих пиех постоянно чай от копър и нищо ефект "нула".Коликите си отшумяха от само себеси търпение!

# 19
  • Мнения: 1 197
Еми този на Хип е с копър,защо да вариш,запарваш и т.н.т.

# 20
  • Мнения: 14 654
Kozlio,
аз навремето давах на херцог Трън отвара от копър срещу запек, а не знаех, че помага и срещу колики. Но сигурно помага, едно време са слагали анасон във водата за бебетата. Аз си спомням, че малката ми сестра (която беше като малко буре) редовно пиеше вода с анасон.
А за приготвянето най-добре е да попиташ някоя бабичка от обкръжението ти. Бабичките може и да не са наясно с най-модните тенденции при отглеждането на бебетата, но със сигурност са вещи по отварите. Успех с копъра и да кажеш тук дали има резултат.

# 21
  • Мнения: 2 774
Чай не се прави от копър ,а от копъровото семе или от анасон.На 500гр слагах 1 ч.л,не го варях само го запарвах,после прецеждаш и готово.Наливах му в шишето(само това пиеше -вода не  Naughty )около 50мл,а остатъка прибирах в хладилника.Особено лятото в жегите чая трябва да се подменя 3-пъти.

# 22
  • Мнения: 74
на нас само семето от копър ни помагаше в 200мл.вода слагах 2 ч.л. семе дори и след като спряха коликите пак продължихме да пиеме защото мн.го харесваше.

# 23
  • Мнения: 953
моят бебчо е на 15дни,може ли да му се дава чай от копър.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Когато я кърчих пиех постоянно чай от копър и нищо ефект "нула".Коликите си отшумяха от само себеси търпение!
    Peace

# 25
моят бебчо е на 15дни,може ли да му се дава чай от копър.

Можеш  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 493
Аз варях семена от анасон,давах чая на хип от копър,но все си мисля,че не помагаха особено.

# 27
  • Мнения: 864
Аз купувах семена от копър и анасон.
В аптеката ми казаха на 250 мл. по 1 кафена лъжичка.
Вариш водата и запарваш 15 минути  Peace

# 28
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
"Бебезан" също съдържа анасон и копър. Peace

# 29
  • Мнения: 14 654
Темата е от преди 2 месеца, сигурно на бебето коликите отдавна са му минали  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт