Какво правите, когато не понасяте свекърва си?

  • 13 120
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 769
Овчева, не мога да направя с мама така, защото само тя е човекът,който го боли за мен и ми помага във свяко отношени, във всичко, което можеш и , което не можеш да си представиш...А тая , откакто съм родила грам помощ, даже и не ме е попитала , от кумова срама поне, дето се вика. А да не говорим това за финансова помощ. А иначе има големи притенции, дай и само да идва на гости, да оглежда , да стои на масата и да занимава с нейните проблеми. Извинявай, ама , ако мама беше такава и за нея щях да питам вас какво да правя и как да постъпя..Така, че отговорът ти е не на място.Благодаря все пак
Ами може да се опитате да надрастнете тези неща.Само не разбрах...смятате ли че свекърва Ви е длъжна да оказва финансова помощ или да помага за каквото и да било, след като не можете да я понасяте?

# 16
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аууу хора, включвам се в темата преди да съм прочела отговорите, че ако не го направя ще се пръсна по шевовете , или ще набия моята.
Бебето си спеше дълбоко ( току що го нахраних и заспа) Тая ми ти свеки, ме издебна само да изляза от стаята и го грабна да го друса както спи #Crazy Детето ревна разбира се, защото се стресна #Cussing out
А да не ви говоря за досаднит и съвете и всекидневното вмешателство. На финала, аз кипя от нерви и сме се изпокарали с мъж ми.

# 17
  • Мнения: 682
mamaj, само си помисли какво щеше да е, ако трябваше да живеете заедно в една къща. Опитай се да я изтърпиш, заради мъжа ти. Опитай се да я игнорираш доколкото ти е възможно.

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Игнор    Peace

# 19
  • Мнения: 389
Не я канете много често на гости, но не можеш съвсем да прекъснеш контакти с нея, все пак е майка на мъжа ти и баба на детето ти. И аз не съм фен на моята свекърва, но съм се примирала и се опитвам да я търпя някак си.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 511
Тя нищо не едала и за тоя дом, така чеее....навън

Никой не е длъжен да ти дава нещо. След като имаш собствен дом,семейство,дете...би трябвало да се оправяш сама.
Разговор със свекърва ти би бил от полза и би й изяснил чувствата ти към нея.
Не бъди лицемерна и не й се усмихвай,просто й кажи,че те дразни с това,това и това; че не искаш да прави така и така ...
Може да се замисли за постъпките и деянията си.  Peace
Преди да ме нападнеш ще ти кажа,че моята свекърва съвсем не е китка за мирисане,не ми помага както ти се изразяваш,но и аз не съм я молила...
Старая се да е далече от съзнанието ми и я уважавам като майка,която е родила един прекрасен човек,а именно съпруга ми.
  bouquet

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Все трябва да има нещо позитивно в нея- все пак е майка на мъжа, когото обичаш. Помисли си как ще се чувстваш, ако след време половинката на твоето дете ти (по-) каже, че не те понася и се държи обидно с теб.

# 22
  • Мнения: 1 432
Останах с впечатление,4е не я понасяш защото не ти помага и не ти е давала пари ли? Молила си си я?Отказвала ли ти е? Въобще не е длъжна според мен да го прави  Thinking

# 23
  • Мнения: 581
 Ами кажи й го в очите щом не те интересува.Ако не разбира от дума започни да се държиш грубо с нея.Аз така правя, когато някой ми е супер неприятен и не ми пука.

# 24
  • Мнения: 4 668
Боя се , че достатъчно ясно съм съм и показала , че не я харесвам ... Confused Може би не трябваше да го правя , заради мъжът ми ...
Не се държа лошо с нея , не се караме , но явно ми личи отвсякъде , колко не е мой тип  меко казано .
Самата тя дори не ме дразни толкова / аз и почти не я виждам , за щастие  Grinning / , колкото вмененото чувство у мъжа ми и брат му ,че мама е най - пренебрегнатата , измъчената , най - работливата , най - добрата ... като разбира се нищо от изброеното не отговаря на истината .

Съветът ми към авторката - постарай се да не я забелязваш  Simple Smile Възможно е ! И на самата теб ще ти стане доста по - леко .

# 25
  • Мнения: 804
Съвет към авторката.
1. Накарай я да прехвърли всички недвижими и движими придобивки на внучето си.
2. След това изпълни препоръките на младите дами илюстрирани с това  #2gunfire
3. Пиши във форума колко си потресена от стореното и всички ще те обсипят с успокоително послания.
4. Накрая помисли, че би могла да си на нейно място.
Успех и се моли съпругът ти да не крои същото на майка ти!

# 26
  • Мнения: 4
Съвет към авторката.
1. Накарай я да прехвърли всички недвижими и движими придобивки на внучето си.
2. След това изпълни препоръките на младите дами илюстрирани с това  #2gunfire
3. Пиши във форума колко си потресена от стореното и всички ще те обсипят с успокоително послания.
4. Накрая помисли, че би могла да си на нейно място.
Успех и се моли съпругът ти да не крои същото на майка ти!

 newsm10

# 27
  • Мнения: 1 897
...А тая , откакто съм родила грам помощ, даже и не ме е попитала , от кумова срама поне, дето се вика. А да не говорим това за финансова помощ. А иначе има големи притенции, дай и само да идва на гости, да оглежда , да стои на масата и да занимава с нейните проблеми. Извинявай, ама , ако мама беше такава и за нея щях да питам вас какво да правя и как да постъпя..Така, че отговорът ти е не на място.Благодаря все пак
Ето и моите впечатления, вероятно няма да са на място,защото няма да се харесат на авторката:
1. Наричайки я 'тая', показваш неуважение не само към нея, а и към самата себе си.
2. За свекърва ти незнам, но ми се струва, че и твоите прИтенции никак не са малки.
3.Вярно е, че има  и непоносими свекърви, ама и едни снахи са се навъдили... ooooh!

# 28
  • Мнения: 9
Оффф,КАКВИ ЗАДАЧИ.....Не искам нито да я виждам, нито да я чувам.Нито пък искам нещо от нея, просто искам никога да не стъпва в дома ми повече...Тя нищо не едала и за тоя дом, така чеее....навън
това много ми хареса,бих добавила #2gunfire

# 29
  • Мнения: 804
Оффф,КАКВИ ЗАДАЧИ.....Не искам нито да я виждам, нито да я чувам.Нито пък искам нещо от нея, просто искам никога да не стъпва в дома ми повече...Тя нищо не едала и за тоя дом, така чеее....навън
това много ми хареса,бих добавила #2gunfire
Такива бисери ме правят щастлива. Неграмотно, арогантно, безмозъчно....
Добре, че го срещам само в интернет.

Общи условия

Активация на акаунт