Мойта тема

  • 6 096
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 283
Малвинче, и аз така - тояга ми трябва.
Гледам сега по бтв Великолепната шесторка и си тананикам и с Иво избираме за кой да пратим смс, та леко си повдигам духа.

# 16
  • Мнения: 2 336
Ха! Личи си, че сме сродни души. Аз често моля сестра ми да вземе едно по- дебело дърво, че имам нужда да ме ступат малко...

# 17
  • София
  • Мнения: 17 283
Сиси, той БНД веднъж като чел тука, каза, че с теб трябва да си се вземем  Mr. Green
По повод сродните души това.

А с Малвина - ясна е картинката тама, на едно дередже сме  Tired

# 18
  • Мнения: 1 809
Аз изкъпах Ванко и сигурно е заспал вече и се заслушах и аз във Великолепната шесторка.И на мен ми повдигна настроението и даже си помислих-абе какво ми е толкова-детето ми здраво,работата ми работа,приятели си имам..Ама на пусто като съм царица да си вкарвам в главата разни филми,че като взема и да се самонавивам и ставааа... ooooh!

# 19
  • Мнения: X
А бе хора какво направихте - мен 1/2 час ме няма вие седянка заформихте...  Laughing

# 20
  • Мнения: X
Джали  Hug
То и аз се справям, и другите момичета се справят, избор особен нямаме ... ама буцата си седи в гърлото
Е това е, пак минах аз на етапа буца в гърлото.
Лесно ми беше миналата година, когато всичко отиваше на рев.... сега - няма братче.. буцата пак заседна.
Сиси, не бях те прочела за шоколада - ма килата качвам бре - бях и аз така - не става с шоколад ц.... даже и ракията отказах по същата причина, няма да се търкаляме я. Ама ха.
А причините - ми няма да ги казваме като не са за казване, разбира се. Аз минах за 2 години през каквито се сетите причини - майчинство, безпаричие, започване на работа и ясла паралелно, операция на дребо, мъж/е/ ..... така че - причини е ясно, че винаги има....

# 21
  • София
  • Мнения: 17 283
Каси, ти ме наведе на мисъл  Mr. Green спрях и аз шоколада и пиенето и гледай какво стана ... мрънкалник  Mr. Green

Малвина, точно това си мислех и аз като гледах - какво ми е толкова? Хората с болни деца хич и няма да се трогнат от глупостите, дето мен ме скапват.

# 22
  • Мнения: 408
Айде и Инкел се е вкиснал...
И ти ли утре си на дело?  Я се похвали.  Crazy
Не точно "вкиснал", стягам се за "битка".
Не става въпрос за дело, а за уточняване на издръжката.
Омръзна ми всеки път да я смятат различно.
Вчера бях при адвокат, и утре отивам да им посоча грешките, и да направя предложение, което да е реално, и да отговаря на закона. Дотук беше с доброволното, оттук нататък, само колкото се полага.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 283
Еееее, Каси, разгеле, с нормалния ник си  Hug Много се радвам да те "видя" пак така  Hug

# 24
  • Мнения: X
Каси, ти ме наведе на мисъл  Mr. Green спрях и аз шоколада и пиенето и гледай какво стана ... мрънкалник  Mr. Green

Малвина, точно това си мислех и аз като гледах - какво ми е толкова? Хората с болни деца хич и няма да се трогнат от глупостите, дето мен ме скапват.
еми - да - мрънкалник .... ще свикнем и без шоколада спокойно  Laughing
и - глупостите - не те скапват, аз не виждам тука някоя от нас да се е скапала, имаме лоши периоди - не е сложно за разбиране - периоди бе, периоди в живота на човек, които отминават.... няма как винаги да сме нахилени.. ама ха

Инкел, я кажи някой трик за изнудване на бивши..... от извора.. че тука сме всичките големи бели птици и си минаваме на законната - че и нея кой БНД дава кой не дава....

а за ника - явно излизам от дупката хахаха... абе песимистка ужас

# 25
  • Мнения: 451
Да се впиша и аз, към горе цитираните "причини-дето не са и за казване" и "буци", да не се повтарям.
Поне днес съм ню-ню по-добре,дано да е така Praynig ,защото последните 10 дена беше ад.Направо се страхувам,че може да ми се повтори.
Аз пък трябва да напълнея и шоколад ям,а не помага и той напоследък,хм Thinking

# 26
  • Мнения: 2 336
Бърди, твойто БНД много заинтересовано...
Каси, честито ти име! Онова предишното хич не ми харесваше. Беше страшно депресарско.
Инкел, аз като една типична змия (жена) - я давай пари за децата!!! АААААААА!!! Кво значи колкото се полага. Могат ли децата ти да живеят с по 50 лв?
Аз имах наглостта да искам над максималната издръжка и уж се съгласи, ама да видим. Докато не видя, няма да повярвам. Отделен въпрос е дали ще ги дава.
Кажете как да спра шоколада?

# 27
  • София
  • Мнения: 737
...Кажете как да спра шоколада?
Не го спирай, мини на черен... Има и такава диета  Peace

# 28
  • Мнения: 408
Инкел, я кажи някой трик за изнудване на бивши..... от извора.. че тука сме всичките големи бели птици и си минаваме на законната - че и нея кой БНД дава кой не дава....
Изнудването, като средство за постигането на някакви цели, е много сериозен "инструмент", и много трябва да се внимава с прилагането му.
Никак не обичам, да го прилагам и да ми го прилагат. Но когато всички други възможности са изчерпани, то остава като последен вариант (и само тогава).
И като последен вариант, трябва да е изпипано както трябва, с единствен възможен резултат.
Един вид лабиринт, с изход само към капана(образно казано).
Дано не ви се налага, да стигате дотам, да бъркате в "л****та", защото и да успееш, не означава, че нищо не е полепнало по тебе.
Опитите за изнудване, са само мрънкане, и обикновено само влошават ситуацията. Безсмислени, и отдавна съм се отказал от тях.
Инкел, аз като една типична змия (жена) - я давай пари за децата!!! АААААААА!!! Кво значи колкото се полага. Могат ли децата ти да живеят с по 50 лв?
За децата, мисля, че давам достатъчно, плюс доста странични разходи и подаръци за тях.
Даже гледам, че и са останали за чисто нова кола. Сигурно сега ще кажеш: - Какво пък толкова, нали децата ти ще се возят в новата кола.
Мен това не ме дразни, а това , че парите пак са недостатъчно и се иска още повече.

# 29
  • Мнения: 2 336
Ако положението е такова не коментирам. smile3505

Общи условия

Активация на акаунт