Пица с чукнато отгоре яйце???

  • 10 931
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 506
правя пица с готово тесто и редя всичко отначало,вкл. и яйцето поръсвам с кашкавал/по-скоро покривам/ и подправки и пека около 20мин

# 16
  • Мнения: 4 435
Според професионален пицар - в заведения яйцето се слага от началото с всички продукти и се пече в пещта. Току що питах.

И аз правя така.
и аз така го правя.  Peace

И аз така.

# 17
яйцето и кашкавала ги слагам малко преди да е готова пицата

# 18
  • Варна
  • Мнения: 94
Готови блатове или тесто: всички продукти се слагат заедно Laughing

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Аз слагам яйцето малко преди да извадя пицата от фурната.

И аз така, независимо с готови блатове или с тесто правя пиците.

# 20
  • Мнения: 1 271
Аз слагам яйцето малко преди да извадя пицата от фурната.

и аз така

# 21
  • Мнения: 192
Кашкавала може  в началото или в края,но яйцето почти в края за да не се припече.

# 22
  • Мнения: 133
аз слагам яйцето преди да извадя пицата, за да се запекът и другите продукти - иначе правя пицата с тънки филийки хляб или тостерен хляб (черен, ръжен или типов), зашото никъде няма такова тесто или блат - по -вкусно и по-здравословно
Simple Smile

# 23
  • Варна
  • Мнения: 94
Кашкавала може  в началото или в края,но яйцето почти в края за да не се припече.
Как ще се препече като отгоре е кашкавала. Даже на работа слагаме само жълтъка, защото белтъка остава суров.

# 24
  • Мнения: 3 830
Малко преди да е опечена пицата го чукваш. Връщаш във фурната за още 5-8 минути и става страхотно... с една тънка коричка отгоре Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 192
Как ще се препече като отгоре е кашкавала. Даже на работа слагаме само жълтъка, защото белтъка остава суров.
Зависи от количеството кашкавал и дали яйцето ще е отгоре или отдолу. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт