На кого приличат...

  • 5 567
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
Малката е копие на баща си, все едно му е клонинг, детските им снимки са напълно еднакви. Синът ми прилича малко на баща си и повече на моята майка. И двете ми деца нямат грам прилика с мен. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 474
Синът ми е на 1.6 год. и до момента всички са категорични, че това дете не е от мен!  Laughing Прилича външно на баща си и свекърва ми  Twisted Evil Но за сега по това, че е доста спокойно дете, всички смятат, че се е метнал на баща ми, защото е кръстен на него. Според общото мнение като се кръстело детето на някого, то приличало и по характер на него. Не знам дали е така, но вътрешно много се надявам...  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 309
Като се роди, беше копие на баща си. Сега всички казват, че прилича изцяло на мен. По-хубава е обаче  Grinning

# 18
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Пълно копие е на баща си Mr. Green
Надявам се следващото ни дете да прилича поне малко на мен Simple Smile

# 19
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Grinning моето момиченце засега прилича 100 % на мен на детските ми снимки Grinning

# 20
  • Мнения: 1 120
Синът ми прилича на мен , взел е походката на дядо си ( баща ми) Grinning
Дъщеря ми е копие на баща си, но по характер прилича изцяло на мен Laughing

# 21
  • Мнения: 54
Копие е на баща си, но подобрена версия  Hug
Дори един приятел като го видя ме попита
" Ти сигурна ли си, че си му майка на това бебе ? "
 Joy
Абсолютно същото дори и по характер е инат като него  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 39 761
Дияна прилича на баща си. Но винаги казвам "че е хубава като мама и проклета като тати" Simple Smile Това в кръга на шегата.
нали по принцип казват, че момичетата приличали на бащите си. Моето гардже не се цепи. Приличаше на мен когато беше на годинка, годинка и нещо.

# 23
  • София
  • Мнения: 625
Итинка прилича на дядо си Heart Eyes
Взел е нещо и от двама ни. Иначе се очертава характера да е сбор от целия инат на родата ooooh!

# 24
  • Мнения: 169
на мен прилича Wink поне така казват приятелите ни Simple Smile но когато са насаме с таткото му  казват , че прилича на него иди сега разбери Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ако съдя по детските снимки - на мен.Но иначе от мен е взел една уста, всичко останало е на татко му Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
На баща си прилича повече. От мен само бялата кожа и закръглените бузки, но последното все още не е сигурно, защото все пак още е пухкаво бебе/за мене още си е бебе, макар че гони 4-те лазарника Joy/, като порасне може и да ги стопи.
Ако второто е момиче, което прилича на мен, ще черпя Joy

# 27
  • Мнения: 3 423
Прилича на Брад Пит, но понякога
гледа като Робърт де Ниро, знам ли.

# 28
  • Мнения: 274
Прилича на Брад Пит, но понякога
гледа като Робърт де Ниро, знам ли.

Лиси, това от мен ли което е? За него ли говориш?
Може да ми викате Бижутера Simple Smile

Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 423
Прилича на Брад Пит, но понякога
гледа като Робърт де Ниро, знам ли.

Лиси, това от мен ли което е? За него ли говориш?
Може да ми викате Бижутера Simple Smile
Simple Smile
Селинджър, и без друго интимничим много,
а във форума броди завист и злоба, недей,
спести някоя и друга дума в името на децата.

Общи условия

Активация на акаунт