СекСИ девойКИТЕ на СЛИВЕн ... 24 -ти номеР

  • 17 743
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 888
Моят пък не иска да го показвам Laughing


Ти пък какво го питаш?  Laughing

# 226
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 409
Тес аз твоя мъж не го знам.А пък се разбрахми без такива всеки показва мъжо си независимо дали го знаем или не.Вие като чухте че моят мъж го познават почти всички и Дидка каза че и на Люска мъжо и е познат от някъде и кво да не се уплашихте да не би да познаваме и вашите мъже от някъде. Joy                                                                                                                                                            ха здравейте и от мен                 

# 227
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Здравейте,мацки.Ние сега се прибрахме с моя спящ принц от разходка.Малко беше хладно,но беше  приятно.Чета,чета,но нещо не схванах май  Embarassed ще си правим албум със снимки на мъжете ли  Wink
    Усмихнат ден на всички  Hug

# 228
  • Мнения: 2 000
Чета,чета,но нещо не схванах май  Embarassed ще си правим албум със снимки на мъжете ли  Wink

Чак албум не. Просто пльосваш снимката на мъжа си в темата, та всички да го видим  Mr. Green

# 229
  • Мнения: 1 063
 ...и още няколко хиляди потребители, евентуално Mr. Green

# 230
  • Мнения: 888
     Здравейте,мацки.Ние сега се прибрахме с моя спящ принц от разходка.Малко беше хладно,но беше  приятно.Чета,чета,но нещо не схванах май  Embarassed ще си правим албум със снимки на мъжете ли  Wink
    Усмихнат ден на всички  Hug

Дааааа....и после ще си ги разменяме   Joy Joy Joy

# 231
  • Мнения: 76
 Здравейте, момичета!
 Набързо изчетох всичко изписано.
 От снощи Еми се оплаква от коремче, и днес я водих на лекар. Сега е по-добре. Дано да се оправи, че от болно коремче много сме си патили. Sad
 
[Всичко е умишлено, никакви мъже за вас вече! Като не си показвате вашите няма чужди smile3534

ТЕС-ке, недей така бе, жена!
 Викам, ще вляза във форума, да се заредя положително, да изплакна окото, а ти  Crossing Arms
  Не мога да вляза в Snimka.bg. Успея ли, веднага ще го  "публикувам" моя убавец!



 

# 232
  • Мнения: 43
АЗ пък си помислих че само ние се престрашихме днес да излезем.

С този режим (домашен) така се разориентира детето че заспа и и не разбра че е време за ядене 35:  Joy

Хайде оправяйте се всички болни, че да ходим по разходки.

Рени - ти направо ме отчайваш. За толкова малко време тия килограми  Cry Де да можех и аз така. Да взема да идвам в твоя фитнес ли? newsm78 Къде беше, кога ходиш и колко струва?

А за мъжете не го дава аз току така  Laughing  Crossing Arms........................ иначе може да го видите в моето www

# 233
  • Мнения: 76
Ето, успях! Качеството не е добро на снимката де, ама сега нямам време да търся по- качествена.



# 234
  • Мнения: 62
Привет, и аз ще го пльосна да го видите (за мъжо става въпрос) ама довечера, че сега ще бягам да вземам Ники. Вчера отидох в 16,30 и само той и един Веско бяха останали?!?
Люска , един наш познат купи бебефон за 20 или 25 лв нов. Ще попитам и довечера ще ти кажа откъде. Предполагам че това не е много скъпо, или?...
Честито и на скорошните рожденички Жана Дарки и Катето. Да ви се сбъднат всички мечти!   bouquet
Катя Евро, честито ти лелнство (доколкото схванах за втори път ставаш леля). Да е жива и здрава малката бузанка, сестричката и братовчедката.
Хайде чао до после (разбирайте след полунощ като си остана сама със форума) Laughing

# 235
  • Мнения: 888
Рени - ти направо ме отчайваш. За толкова малко време тия килограми  Cry Де да можех и аз така. Да взема да идвам в твоя фитнес ли? newsm78 Къде беше, кога ходиш и колко струва


Нели,аааа,не така...  Naughty никакво отчайване...аз 2-3 месеца рових насам-натам за диети,ама само като чуех ....еди какво си не трябва да се яде...и преди да съм решила да започна диета вече ми се ядеше.
Та в крайна сметка като се претеглих на 1-ви и видях цифрата 63 и щях...да припадна,честно.Погледнах се в огледалото и видях начални симптоми на думата "лелка".И да видиш как същият ден бях на диета.Но реших да ям каквото ми се прияде,без сладко,газирано,слънчоглед,хляб,много мазно,пържено и намалих въглехидратите почти на 0.Постепенно всичко си влезе в релси...сега и от малкото съм наядена.Не,че не изгладнявам на моменти,ама съм си намерила начина да озаптявам тези вълчи апетити,които се появяват от време на време.
Пък свалените килограми дори са повече от тези на лентичката,ама ме мързи да я поправям...като станат повече-тогава ще се похваля  Wink
А относно фитнеса-нещо напоследък не мога да ида на тренировка....от 4 масажа,съм се възползвала само от 1 - все се случва да ме няма точно него ден.Та май ще го спирам и ще си връткам велоергометъра в къщи + разни упражнения  Peace
Иначе картата е 50лв. - колкото искаш тренировки +4 масажа + мерят те,теглят те на 2 седмици и така.

Дълго стана,ама който има подобни терзания ще ме разбере  Peace

# 236
  • Мнения: 237
Хм, гледам престрашихте се, така че ще се смиля над вас. Айде един следобеден убавец Wink

Пецка, нормално да не го знаеш моя мъж, той от Бургас Hug

# 237
  • Мнения: 106
О0о0ооо....малката ми изключи компа....Тол;кова много бях писала....Офффф....
И ние излизахме днес.....
мама Диди ще чакам довечера

# 238
  • Мнения: 106
Ей,къде сте???

# 239
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 409
И аз това се питам.Всички избегали. newsm68

Общи условия

Активация на акаунт